Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (62 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Volnas a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33330
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    2 vladov – mam ten spro co uvadzas , ale pocitadlo je v stopach . ci sa vyraba aj v metroch – to ti nepoviem .

    #33331
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    klika vlevo OK,kdyz vam to pasuje…

    Ale to pocitadlo je opravdu k nicemu…

    #56779
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Co říkáte na tento? Vydrží dvě, tři sezóny nebo jít raději do Penna?

    Multík 1

    Multík 2

    #56780
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Tak záleží jak dlouho ho chceš používat. Pokud opravdu dvě, tři sezóny ta by stačil. Můj syn má podobný a už s nim jede 5 sezónu a pořád bez problému. Pokud ho, ale chceš na delší dobu tak bych určitě volil kvalitnější.

    #56781
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    dub napsal: 2 vladov – mam ten spro co uvadzas , ale pocitadlo je v stopach . ci sa vyraba aj v metroch – to ti nepoviem .

    Ahoj Lubo, já mám taky multiplikátor SPRO Offshore 4500 LH ale je v metrech. Kolega si koupil o něco menší model a byl ve stopách (ft). Jinak bez toho počitadla se dá samozřejmě žít, ale občas na hrubou orientaci je to o.k.

    #56812
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To mthead : Máš pravdu . Jestli to má byt ve stopách , tak radši bez počitadla . Nic otravnejší v tom zápale boja , než menit stopy na m…;-) ( 33 – Hitra – ozvem sa )

    #65883
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Prodám elektrický naviják Banax Kaigen 500 XP včetně navinuté šnury Shimano ,českého návodu a gelové baterie,vše 1x v NO ,cena 5 000,-

    mobil 607 583 810 kedlobak

    #68216
    raptor
    Člen
    (11 odpovědí)

    Zdravím všechny! Mám dotaz, má někdo zkušenost s multíkem WFT 875? Uvažuji o něm. Díky za informace.

    Tak už jsem ho dostal k narozeninám!

    :-D:-D, Jedeme v září, tak budu informovat, jak funguje.:-P

    #69063
    raptor
    Člen
    (11 odpovědí)

    raptor napsal:

    Zdravím všechny! Mám dotaz, má někdo zkušenost s multíkem WFT 875? Uvažuji o něm. Díky za informace.

    Tak už jsem ho dostal k narozeninám! Jedeme v září, až se vrátíme podám info jak funguje.

    .

    raptor napsal:

    Zdravím všechny! Mám dotaz, má někdo zkušenost s multíkem WFT 875? Uvažuji o něm. Díky za informace.

    Tak už jsem ho dostal k narozeninám!

    , Jedeme v září, tak budu informovat, jak funguje.

    :-D:-D

    #100478
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Zdar, uvažuji o nějakém multíku. Co vy na to??

    Multiplikátor SPRO Zeptor 730 LH

    #100480
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To kliknis: Spro asi nééé, nevím jak tyto modely,ale obávám se,tedy pokud se nestal nějaký zázrak, že kvalita nebude nijaká sláva,je to má osobní zkušenost a je možné,že někdo má lepší zkušenost…samý plast,vůle na převodech,na ložiskách,na kličce……chce to mít v ruce

    #100481
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Raca : Přesně to jsem chtěl slyšet. Tak poraďte někdo něco podobného, se stejným převodem a řadičem, už mi nějak dochází nápady.;-):-D

    #100482
    kubah
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Souhlas, Spro asi už určitě ne! Nevím jak tento model, ale mně se letos po 10 dnech nejprve sekala brzda, potom přestalo fungovat počítadlo a nakonec odešel řadič a málem jsem přišel o 180m šňůry! Tak šel z domu!

    #100486
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Mám velmi dobré zkušenosti s tímto Pennem, každoročně se jich prodá kolem 100ks a reklamace žádné nejsou. Mohu jen doporučit. Za 1999,- výborný poměr kvalita/cena. http://www.topfishing.eu/penn-commander-20lc-topfishing.html

    #100487
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Sim napsal:

    Mám velmi dobré zkušenosti s tímto Pennem, každoročně se jich prodá kolem 100ks a reklamace žádné nejsou. Mohu jen doporučit. Za 1999,- výborný poměr kvalita/cena. http://www.topfishing.eu/penn-commander-20lc-topfishing.html

    2 Sim Commandera mam leta, chtěl jsem něco s rychlejšim převodem. To SPRO má převod 6,2:1

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...