Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kayakfishing a vše související

  • Toto téma obsahuje celkem 229 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel srak a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 230)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42423
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    #42424
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    #42430
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    2 northwolf: Ty fotky vypadají děsně romanticky, skoro mě to připomělo legendu “Stařec a moře”. Nalákal jsi mě a asi to příští roky vyzkouším.

    #42464
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    2 SIM: Děkuju, já se spíš obávám že ty fotky vypadaj “děsně” – foceno jen asi 2 Mpix telefonem, neboť Pat nepodlehl mým tlakům a nepřivezl něco ve vodotěsném pouzdře (samozřejmě jsem tím myslel Canon řady G) a jeho “12 Mpix skvost” bohužel odešel do věčných lovišť dost rychle už jen díky vlhkosti v jeho kapse.

    S tím zkoušením po domluvě no problem.

    #45276
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Tak včera zas po 10ti dnech 6h:50min a 22,2 Km na kayaku. Podzim přišel a polaci si toho všimli, minule ještě byli na svých letních místech, včera se tam už nechytil jedinej, což vypadá že se přesunuli, neb nechytit jediného se mi na mých polačích místech snad nikdy nestalo. Podle položených “lajn” profíků a mých včerejších úlovků lze soudit že tresky jsou z5 na místech která během července z důvodu vysoké teploty vody opustily. Takže úlovky pouze tresky obecné, 5 kusů brosem (kteří by mi udělali větší radost kdyby se mým nástrahám vyhýbali) a pár malých tmavek z hejn při hladině.

    #45291
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    northwolf napsal:

    To je nádhera.Škoda že takové lodě v Grafsnesvagenu nemají.Hned bych do toho šel.

    #45325
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj.Kde se ty kayaky prodávají a kolik stojí?Je více typů?

    #45335
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    2 Jindrich – slušnej přehled najdeš na http://www.kayakfishing.cz, neobsahuje sice uplně všechny výrobce, ale z důležitých chybí asi jen jeden. Zkus nastínit kde bys ho chtěl provozovat (jestli jen moře, nebo i v česku – malá voda/velká voda) podle toho Ti nějaký zkusím doporučit – s majitelem se znám, takže můžu domluvit předváděčku nebo možná i nějaký bonus při koupi.

    #45399
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    [yt=NhVBBy_QBaE=yt]NhVBBy_QBaE[/yt]

    krásní polaci . Tenhle způsob rybolovu má své kouzlo ,snad to někdy také vyzkouším 8-)8-)8-)

    #45401
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Nádhera !!!![yt=R2FZZyRHfyY=yt]R2FZZyRHfyY[/yt]

    #46234
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Navzdory větrné předpovědi (až 6m/s) parádní den se zrcadlovou hladinou. V plánu byla výprava na “jedlé” (rozuměj cca 70-85cm) tmavky kterým jsem se letos prakticky vůbec nevěnoval, neb jejich hlavní sezona je podzim – z důvodu nejvyššího obsahu zdraví prospěšného rybího tuku v mase.

    Cíl výpravy se mi podařilo naplnit již v průběhu přemístění na jedno z nej míst kde jsem v minulosti chytával velké množství tresek tmavých, jak se později ukázalo naštěstí, neb pro toto místo se mi dnes nepodařilo trefit ten správný čas.

    6,5 hodiny na kayaku, překonaná vzdálenost 22,2 Km. Výběrové řízení na moji potravu vyhrály tresky: obecná 70 cm, tmavá 73 a 77 cm, vše na Penn Overseas 20-50g + pilkin, hloubky většinou do 10, max cca 30m.

    #46700
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)
    #46701
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Parádička.

    #47720
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Včera v rámci přípravy na jarní masakr proběhla kondiční jízda a testování nového 50 Lbs prutu se 750g pilkrem. Prut se zdá bejt naprosto skvělej – měl jsem si ho pořídit dávno, neb můj doposud na pilkrařinu používaný nevercrack (30-50 Lbs) je proti němu dost žvejkačkoidní což mě na hlubokou vodu nijak zvlášť nevyhovuje.

    Ráno na mole.

    #47721
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Tady u majáku jsem ještě nedávno mrskal slušné tresky na vláčák. Dnes podle očekávání totálně mrtvo – objevili se sledi, což je pro tresky dost neodolatelná potrava, bohužel jsou daleko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 230)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kayakfishing a vše související

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...