Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kayakfishing a vše související

  • Toto téma obsahuje celkem 229 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel srak a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 230)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38767
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    O tenhle odkaz se musím podělit:

    http://navratdoreality.cz/?p=view&id=13506

    No nejni úžasnej ? 🙂

    #38857
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    ale ne vsechny zviratka jsou tak mile kdyz chteji tvoji rybu:-D

    #38860
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    shark napsal:

    ale ne vsechny zviratka jsou tak mile kdyz chteji tvoji rybu

    Pěkné video, ale myslím si , že je to hazardování se životem:-):-):-)

    #38894
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    tak ono ,,hazardovani ze zivotem,, je treba i rizeni auta v patek odpoledne:-D

    Tohle mi neprijde nikterak strasny…rozhodne min nebespecny nez plavba rychlou malou lodi bez navlikly plovaci vesty….

    Zralok a kayak….bezne tohle problem neni,ale musis znat co se asi bude dit…on zralok je totiz velice zvedavy a uplne bezne kayak ,,osahava,, to znamena ze do nej mirne narazi predni casti tlamy…

    Pokud jsi v klidiu nic nehrozi je jen zvedavej neutoci…

    Kdyz je otravnej moc tak ho staci placnut padlem a on da pokoj.

    V zivote se ni stalo jen jednou ze ,,kousnul,, do lode a to zrovna do nafukovaci lode

    😀

    rozhodne ho to polekalo nejmin tolik kolik mne8-O

    Ale to byla spis nehoda nez utok(teda jednoznace)

    Jina vec jsou leskle predmety a doplnky,ty jsou pri takovem lovu potencionalne nebespecne.Jinak zralok je pro kajak rozhodne mensi hrozbou nez naopak.Zraloky se z kayaku casto lovi…

    Jo je to drobek ,,sportovnejsi,, nez jine spusoby lovu…ale prave o tom to je!:-D

    Ps.to takove delfiny co se chtej hrat nadelj kajakarum hodne vic problemu nez zralok:-P

    #38974
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Parádička Lachtan

    #41976
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Přiletěl mě navštívit kamarád, takže mohla vzniknout následující dokumentace: Dnes (23.7.) 107 cm 11 Kg, na hloubce 72 m cca 3m nade dnem. Za nástrahy děkuji Savagear CZ Teamu – chycena na Giant Jighead 400g+riper cca 22 cm. Prut Penn Nevercrack 2,1m 30-50 Lbs. Naviják Ryobi AD SS 700 T. Šňůra wft/Penn 0,32 mm Kg Strong. Ulovena na Vesterålen z kayaku = spotřeba PHM: 0 😀

    #41978
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Nebolí tě na tom kayaku záda? Já bych se tom bál.

    #42010
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Michale nebolí, resp. když jsem skoro celou zimu neměl práci a důkladně zlenivěl, tak při následném procesu kdy si tělo zase zvyká na zátěž se nějaká ta bolest dostavila, ale bylo to dočasné. Minule jsem bez následků dal i 12 hod na moři a dle GPS jsem překonal vzdálenost 23,9 Km.

    K tomu bát se nebo nebát – kayak co vidíš na fotce je konstruován na moře a na rybaření, je kratší, širší a podstatně těžší než mořské “turistické” = nesrovnatelně stabilnější. Minule jsem musel někomu kdo se bál předvést stabilitu – prostě jsem si pustil několik oceánských vln cca 1,5 m vysokých přímo do bortu – no stress, s tou lodí to nic nebezpečného nedělá. Prakticky si dovoluju tvrdit že daleko dřív než by se ten kayak měl teoreticky převrátit z něj vypadneš. Pak je to o tom (co zatím nemám, ale hodlám mít) – kvalitní suchý oblek. Vylézt zase z5 není tak složité. Nebezpečí hrozící otevřeným lodím je konstrukcí sit on top prakticky odbouráno – “zalévací” vlny můžou chodit přes jak chtějí – v trupu jsou 4 vylévací otvory kterými voda samovolně odteče z5 do moře.

    A ten mazec s velkejma rybama je na kayaku nesrovnatelnej – pro představu – i 2 kg treska je schpná mě na kayaku otočit o 180st – samozřejmě i proti větru (myslím tím změnit směr, ne otočit dnem vzhůru :-D)

    #42036
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Až budeš schánět ten suchý oblek, tak mě zavolej Ursuit má teď zajímavý letní akce.

    http://www.topfishing.eu/ursuit-gemino-operative-4-tex-topfishing.html

    #42125
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Diky za nabídku. Obávám se v první řadě že letní akci nestihnu, v druhé řadě že Gemino operative – pokud ten dvoudíl koncept správně podle obrázků chápu (nikdy jsem ho na sobě neměl) – asi nebude do kayaku the best, myšlenka že bych celou dobu měl sedět na zipu mě nenaplňuje nadšením.

    Do kayaku se mi zdá vhodnější od Ursuitu AWS, ale podle obrázků soudím a ani v popisu nevidím že by měl poklopec, což pokud se potvrdí bude dost podstatný mínus.

    Takže se obávám že vážně hrozí že budu muset buď ke krejčímu 🙁 nebo zapomenout na Ursuit.

    #42131
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    northwolf napsal:

    Přiletěl mě navštívit kamarád, takže mohla vzniknout následující dokumentace: Dnes (23.7.) 107 cm 11 Kg, na hloubce 72 m cca 3m nade dnem. Za nástrahy děkuji Savagear CZ Teamu – chycena na Giant Jighead 400g+ripper cca 22 cm. Prut Penn Nevercrack 2,1m 30-50 Lbs. Naviják Ryobi AD SS 700 T. Šňůra wft/Penn 0,32 mm Kg Strong. Ulovena na Vesterålen z kayaku = spotřeba PHM: 0

    Zboží je v pořádku ???

    #42134
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Ahoj Kiki, zboží v pořádku, diky. Treska potvrdila že gianty jsou plně funkční 😀

    Sice jsem původně nemyslel že bych bral ty magic oka, ale když jsi je k tomu přidal tak no problem, já jsem s tím nikdy nelovil tak si to aspoň vyzkouším.

    #42420
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    30.7. byl Patův poslední dovolenkový den na Vesterålen, počasí vypadalo v předpovědi hodně dobře a tričkovej den na moři vyšel. Vyrazili jsme po ránu na místo kde se mi v minulosti povedli 2 polaci s cílem vyzkoušet jestli je tam polak občasným úlovkem za odměnu, nebo se dá na něj specializovat. Výsledek je za cca 4 hodinky lovu na 2 kayacích 8 polaků, nejmenší 78 cm tři nej kusy přes 90, pár malých tmavek a spousta tresek obecných některé v “jedlé” velikosti, ale vzali jsme jen jednu, protože bylo prostě předem jasné že i po tom co si Pat naváží limit + trofejku budu ryby rozdávat protože jich mám aktuálně víc než jsem schopen spotřebovat.

    Celková překonaná vzdálenost dle GPS přesáhla 20 km u mě bude zcela bez následků Pat říká že možná bude lehce cítit břišní svaly.

    Všechny moje ryby Penn Overseas 20-50g. Pat lehčí prut neměl, takže Penn Overseas Pro Light Pilk 80-120g.

    #42421
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    #42422
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 230)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kayakfishing a vše související

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(143)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...