Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 233 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 234)
  • Autor
    Příspěvky
  • #309951
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Máro díky, budeme se snažit😉. Dnes mi přijede nová parta a snad se podaří i počasí, ale dnes fouká 11ctka. Voda se zase trochu oteplila a je to znát, poláci už jsou na mělčinách a koušou. V kempu se chytil halík okolo 150cm a kluci mají hezky nachytáno…

    #309952
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Joo počasí je letos jak na houpačce….tak ať se Vám zlepší a ryby koušou…

    #309953
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Solny..a fotečky by nebyly?

    #310016
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    respirtep

    Já bohužel fotky od kluků z kempu nemám a nám se sice včera dařilo,ale nic vzláštního. Bylo pár tresek okolo metrů nej 105 a dochytalo se kellerama 70-80,kterých je letos všude hodně. Zajímavosti bylo,že kamarád okolo půlnoci tahal jednu tresku za druhou na fluo pilkra a nám na gumu a pilkra nic moc. Dnes má docela foukat,tak uvidíme…

    #310017
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Mám s sebou zabalený kapesní foťák, 4k outdoor kameru, budu fotit pokud bude co a streamovat sem i na rybolovnorsko.com, mám s sebou i ntb na zprávičky pokud bude o čem psát..za kolik to mám? no už to nepočítám, dneska v 20:00 vyrážím..

    #310113
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Včera brzo ráno se uklidnil vítr a tak se vyjelo na plotny,vše jak přes kopírák…..chyceno pár slušných tresek nej 112 a doplněno kellerama okolo 80cm. Za zmínku ještě stojí můj záběr při vytahování kellera na papriku ve sloupci asi v 60 metrech kdy se asi 15 metrů rychle odvinulo a asi  30 minutovém zdolavani už ve 30 metrech povolila pletenka…škoda.  Po příjezdu a vyfiletovani sem ještě vyjel se švarou na halíka,byl to jeho sen a zdařilo se!

    #310117
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Měl sice jen 105,ale udělal velkou radost.

    #310119
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Solny, jsem rád že se vám takhle hezky daří. Gratulace.

    #310133
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Měl sice jen 105,ale udělal velkou radost.

    Pepino super placka, velikost akorát na gril. Gratulace švárovi.

    #310158
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Podávám první hlášení. Cesta úmorná, nechápu, že to řidiči vydrží. Starali se o nás naprosto vzorně. Cesta odsypala bez problémů. Včera večer první rybačka. Naše posádka dostala do lodi jen jednu 60 cm čudlu. Nevím o tom, že by někdo nějak výrazně nachytal. Moře bylo neklidné, vlny ke 3 metrům. Houpačka co v průměru jednoho z každé lodi poslala blinkat a do postele. Takže zatím nic výrazného co by bylo na focení. Dnes hodně fouká, zítra by se mělo po poledni moře uklidnit tak uvidíme.

    #310316
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Tak se po dvou ufoukaných dnech dalo konečně vyjet. Rano byla aktivita ryb slabá a docela chladno,ale večer už to bylo lepší,akorát se nám nedaří najít nějaké makrely. Podařilo se pár lepších kellerů a pár obecných nej 110. Větší mincí se nám zatím nedaří,ale zítra nemá fouká,tak pojedeme dál…

    #310322
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Dnešní den…

    #310336
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj,  počasí jo prostě základ všeho. Užívejte

    #310393
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    sakra paradni pocasi tam mate

    #310402
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Dnes na desátou plotny a byla to rybářská pohádka…každý si super zachytal a to počasí nemělo chybu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 234)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...