Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 233 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 234)
  • Autor
    Příspěvky
  • #309703
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Míro,dnes krásně klidno,ale aktivita ryb źadnà slàva. Na devìtce nic a polaci tu jsou ve většìch hloubkàch a nevytřený . Voda mà už 9,5 stupňů, tak snad pride změna….

    #309790
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Počasi nam stàle přeje,ale uz màme nachytàno a nejezdìme nikam daleko.  Voda se oteplila a začali se chytat i polaci na menšìch hloubkàch.

    #309800
    Bery.
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Máte někdo zkušenost s letním obdobím červen – červenec?

    Jak to bere? Velikost ryb kolem ostrova? Pořád platí, že plotny jsou “jistota” ? Počasí stálejší?

    Mám rád změny, ale lokalitu bych neměnil 🙂  Na druhou stranu mě láká jemnější vláčka a nemusim se nutně honit za rekordama.

    #309802
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    V létě jezdeme s dětmi na makrelky ,kterých je tu všude mraky. Je víc poláků a velikostně mi to připadá stejné.  Co se týče počasí,tak je to Norsko…bylo i chladno a větrno.

    #309804
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Fotky jen z mobilu

    #309805
    maca79
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Bery: lokalita je to dobrá a jemná vláčka u výjezdu z fjordu ( trianglu ) je super… a to jak napravo, tak když se vydáš nalevo .. ve fjordu je to slabota, ale čím více se blížíš k otevřenému moři tím velikost ryb stoupá. Já na plotny nikdy ani nevyjel, ale dá se zajet na opravdu velké mníky a o cca 4 km dále na okouníky ( cca 20 km od kempu ). V případě zájmu se pokusím zaslat souřadnice nebo mapku…. Jinak vlevo u Trianglu je placka a tam na cca 80-90 m jsou jistota jednoskvrnky… ale chce to už asi el. multík. Norsku zdar já jedu na ostrov vedle pozítří :-).

     

    #309812
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)
    #309817
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Pěkný ryby a super beranice. Halík žádnej??

    #309857
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Pěkné ryby. Mám to aktuálně do odjezdu za 2 dny a 13 a půl hodiny…už se moc těším…

    #309859
    paveltreska
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Zdravicko-zahlid sem na webce slusneho halika ¨pochlubte se !!!!!!!!!!

    #309880
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To Kliknis

    Jendo,to víš,že máme na halika poličeno,ale zatím nic. Polaci už začínají slušně brát i na mělčinách a jsou tu hejna kellerů okolo 70tky,tak rybačka dobrá..

    #309882
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Nej Polack 86

    #309932
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Pepo, už se trochu oteplilo? Vidím, že beranici vystřídal klobouk.

    #309934
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Pepo krásný poláček…..snad se povede i ten halík…

    #309950
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Máte na pořádnýho halíka ještě dva dny..Zítra navečer vyrážím zkusit štěstí já.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 234)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...