Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 233 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 234)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310426
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Treska 122

    #310428
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Keller 113

    #310434
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Byla to pohoda…

    #310443
    zok
    Účastník
    (542 odpovědí)

    Pepo, pěkný úlovky. 🤗

    #310462
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pepo, krásné úlovky, gratuluji a jsou z okolí Vestkleppenu?

    #310463
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pepo, krásné úlovky, gratuluji a jsou z okolí Vestkleppenu?

    #310489
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Děkuji Jendo, na platbách jsme byli jen dvakrát, jezdime tam různě a hledáme nová místa. Dnes dopoledne už jen rozlučka s mořem chyť a pusť,ale i tak se chytla nějaká metrovka… ráno valíme domů.

    #310490
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Psal jsem plotnách 😃,přímo na Vestkleppenu je mělko a moc tam toho nebylo. Většinou se chytalo na 50 až  60ti metrech pod kellerama.

    #310510
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Rozumím Pepo, myslel jsem tím lokalitu a ne přímo místo. Jinak Vám přeji pohodovou cestu domů.

    #310567
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Turnus číslo 5.

    #310581
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Dnes poslední lov. Jsem poprvé v Norsku na rybách. Jak to hodnotit? Splnilo se mi úplně téměř všechno. Nachytal jsem dvě plné bedny, pohoupal se na vlnách, chytil velké ryby (pro mě), obecná metr a 21 kilo, kelerů hafo, pár 90 tek, a pár 80 tek. viděl jsem delfína (jeho hřbet) a našel jsem rybu co mi skutečně zlámala prut tedy ryby…jeden keler 80, jeden 60, jedna 50 ka a jedna 40 ka na jedné šňůře dnes na konci lovu..jen ten nějaký žralok se nepodařil. Neva ale aspoň vím jak na ně, na ty tresky…Všechny ryby hlavně kvůli kapitánovi lodě co do Norska jezdí tolik a ve volných chvílích šprtá znalosti kde se dá. Dokázal nám najít ryby i když tady nikdy nebyla a strčil tak do kapsy druhou partu z baráku co tu jejich kapitán byla snad 8 x. Tady se prokázalo že podrobné znalosti o rybách jsou víc než znalost místa. Fotek moc není, poroučel se i prastarý foťák. 20 fotek a baterky prázdné, nové baterky, nastavím datum a čas a baterky prázdné. Doma s ním praštím o zem. A hlavně fotil jsem jen okolí a ne svoje ryby. Tak asi tak.

    #310582
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Sachlj

    Takže super ne? Čekali jsme teda větší informace, podle toho, jak ses těšil. Na žraloky je dobrej podzim, druhej den seš rád, že žádného žraloka nepotkáš.

    Šťastnou cestu domů.

    Zdar

    #310588
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To sachlj:

    Čekal jsem,že mi taky pomůžeš s reportama z této krásné lokality. Já sebou foťák na vodu neberu,fotíme jen na mobily a ta kvalita to není. Když to shrnu,tak nám počasí celkem vyšlo a nachytalo se spousta krásných ryb,parta byla skvělá a všichni si užili parádní rybařinu. Cesta domů byla v pohodě a trvala 26 hodin. Přeji všem pohodu a ať koušou!

    #310616
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Denní reporty jsem nestíhal. Byly dny kdy jsem vyráželi na noc a prospali většinu dne kdy jsme se s bednama ryb vraceli kolem páté. Takhle 3x za sebou. Pak dny kdy jsme vyráželi 3x za den. Ryby prostě byly a braly poctivě, jen najít kde budou a nechytat tam kde nejsou. Jako někteří. A hlavně mít manufaktůru na zpracování s klíčovým filetářem co svou výkonností převyšoval o stupeň ostatní. Takže pro mě to byla rasárna a předpokládám, že cestu z5 prospím a ne jako tu sem kdy jsem spal snad jen 3 hodiny. Lokalita je to parádní, lodě bezva. Jen první pořádné ryby jsou 13 km od kotviště. Za trianglem dál. Plotny jsou kurewsky daleko. Byli jsme tam, nachytali ale je to fakt daleko. Nejúspěšnější nástrahou byl zářivě žlutý pilkr s červenou čmouhou na sobě a návazec s třásněmi, něco jako mám teď vpravo reklamu na návazec na okouníky. Raději aspoň 0,60 vlesec a velké háky na ten návazec. Moc jsem neutrhal. Tak 5 pilkerů a stejný počet návazců. Na gumy brali jen první den obecňačky mezi ostrovy.

    #310623
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Pepo…krásný ryby…je vidět,že jste si to super užili…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 234)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(12)
(106)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...