Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 147 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 148)
  • Autor
    Příspěvky
  • #57082
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    zok napsal:

    To husky 19: jestli si půjčuješ z Karavany Liberec, AstraCar mohu jen doporučit. Osobní zkušenost, co slíbili to dodrželi.

    Mám ho od AutoPartner PLUS. Zatím jsem od nich nic neměl, ale jednání se jeví jako velmi korektní.

    #57087
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To mara45:-) omlouvám se, nevím kam jsem koukal.

    #57148
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Piva: To víš, Mára je bývalý pionýr, takže opdpověď “Vždy připraven” u něj stále platí. Vždy a na všechno, že jo Marku. :-D:-D:-D

    #57150
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Jsem trochu mimo vlákno, ale potřebuji poradit kamarádům, co jedou s Edenem na Hitru.Kde je vlastně ten jejich kemp, abych se podíval do map a někam je nasměroval na ryby.Oni jedou moře poprvé a sám dobře vím, že první zkušenosti jsou rozhodující pro budoucí směrování jestli ano, nebo ne mořský rybolov.

    Přečetl jsem pár článků, že je to cca 1/2 hod k Honzovi na Dolmoy.

    Já jsem pročítal i stránky Edenu, ale ty jejich mapy jsou dost nepřesné, takže budu rád za jakoukoliv radu, abych potom mohl klukům přetlumočit.

    Díky

    #57151
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)
    #57185
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    To Venas.

    Asi jsi poslal nějakou chybku, mě to zobrazlilo místo pod MO i Rana, nad Namsosem.To asi není to ořechové:-D:-D:-D

    #57211
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pověsil jsem na první stranu tohoto vlákna další film. Tentokrát ze Solvagu – podzim 2009. Je to lokalita poblíž Stavangeru. Jezdíme tam někdy i v této době, neboť je tam skvělé ubytování a servis.

    #57216
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Jirko pekné /2009/,zaujímavé kutriky,pekné ubytovanie.Druhá polovica filmu- horšia kvalita?

    #57218
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Jirko pekné /2009/,zaujímavé kutriky,pekné ubytovanie.Druhá polovica filmu- horšia kvalita?

    Kvalita by měla být stejná. Prověřuji to i na YouTube a tam se to zdá také stejné. Zkus to znova natáhnout. Je pravda, že někdy v druhé polovině filmu, když jsem ho umisťoval na YouTube mi v noci PC udělal aktualizaci a sám se restartoval. Dopoledne potom umístil zbytek. Ale já to opravdu nepozoruji. :-|:-|

    #57222
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Máš pravdu.Okolo 47 min.som to pozoroval,ale teraz je to O.K.

    Aká bola kvalita mníkov -červy. Ja som na Bakkane vyhadzoval celé ryby-mníky. Na Vikne mníky neboli,tresky červavé vnútornosti.

    #57223
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to husky : dost dobrý, zase jsem se pokochal,líbilo se mi to, ještě bude nějaký přídavek ?:-?

    #57225
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To husky19:-) děkuji za další film..jen musím počkat než malá zabere a hurá na to..už se těším:-)

    #57226
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Máš pravdu.Okolo 47 min.som to pozoroval,ale teraz je to O.K.

    Aká bola kvalita mníkov -červy. Ja som na Bakkane vyhadzoval celé ryby-mníky. Na Vikne mníky neboli,tresky červavé vnútornosti.

    Tady byli mníci v pohodě a bez červů. Dokonce i játra jsem zavařoval. Byla naprosto čistá.

    #57227
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    janek.su napsal:

    to husky : dost dobrý, zase jsem se pokochal,líbilo se mi to, ještě bude nějaký přídavek ?

    ;-);-) Jasně, ještě něco připravím. Snad o víkendu. ;-);-);-)

    #57248
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak už nahrávám film ROAN 2011. Ráno tam bude. 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 148)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...