Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 147 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 9 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 148)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56773
    kristian
    Člen
    (5 odpovědí)

    Moc hezké krácení chvíle do odjezdu. Když vidím tu přímo hmatatelnou pohodu, hned bych jel s vámi. Nepatřím k žádné partě a jezdím jen nahodile. Kdyby někdy bylo místo, dejte vědět. Velmi bych to uvítal.

    Moc hezký film.

    #56791
    sorga
    Člen
    (8 odpovědí)

    Taky jsem se podíval a moc líbí. Za dlouhých zimních večerů krásná podívaná. Pokud se sejdete i přes zimu a při slivovičce zavzpomínáte….Určitě o mnoho lepší než dnešní nekonečné seriály:-D

    #56810
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Díky chlapíci, kompiluji do formátu *.avi ještě jeden film z roku 2010. Ten rok vyšel krásný podzim a počasí nám přálo. Připíchnu ho také na youtube a dám odkaz. Bude to ale chvilku trvat, tak snad zítra.

    #56816
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Mám možná blbej dotaz, ale film je formátu 16:9 a mně se přehrává zdeformovaně 4:3 a nemůžu nikde najít jak to nastavit. Mám prohlížeč IE a z YouTube se to přehrává Adobe Flash Playerem. To video co sem dal Mifak je zřejmě taky 16:9 a to se přehrává dobře, tak teda nevím.

    #56820
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Jisto

    Máš pravdu, zjistil jsem to až po nahrání na YouTube. Musím se poradit s někým poradit. Sám nevím jak to vyřešit.

    #56821
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Je to super,sice trošku horší kvalita(ale jestli to taky nebylo tím pivkem co jsem si u toho popijel). Trošku nesouhlasím s Vápno1 (ale v dobrém) ….kdyby to video trvalo 2 dny tak to nevadí:-)

    #56824
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Piva

    Zůstaň v klidu, pivkem to nebylo.:-D:-D:-D

    Kvalita je daná kompromisem mezi velikostí souboru a kvalitou záznamu. V nejvyšší kvalitě na nosiči BluRay má soubor 16 GB. Tento má pouze 2 GB a to je potom znát.

    #56843
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 husky19

    zkus to vyrenderovat ve formátu *.mp4 s bitrate 5000 kb/s a rozlišením 720p případně kdyby to bylo ještě moc velké tak 2500 kb/s bitrate a rozlišení 480p. Tedy pokud ti to umožňuje používaný software.

    #56846
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    husky19 napsal: Jisto

    Máš pravdu, zjistil jsem to až po nahrání na YouTube. Musím se poradit s někým poradit. Sám nevím jak to vyřešit.

    Mrkni sem : Nastavení tagů k videu na youtube

    a sem Nastavení videa youtube

    #56856
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    MifakM napsal:

    husky19 napsal: Jisto

    Máš pravdu, zjistil jsem to až po nahrání na YouTube. Musím se poradit s někým poradit. Sám nevím jak to vyřešit.

    Mrkni sem : Nastavení tagů k videu na youtube

    a sem Nastavení videa youtube

    Jsi genius, Mifaku. Oprava na 5 sekund a je to.

    Díky.:-D:-D:-D:-D

    #56870
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 husky19

    zadnej genius, strejda google :-D:-D:-D

    #56871
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Rozumím. Také ho hojně využívám, ale nyní jako účetní poradce dělám několik daňových přiznání denně a nějak toho času nezbývá.

    Ale dnes Soroya za 58 to mi dodává sílu.

    Ještě jednou díky. ;-);-);-)

    #56875
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Husky:ty mrchy štikozubci,8-O jakto že se tak zamotávali??? často jste je ani nemohli sundat:-)já jsem na Bakkanu chytil dva z 80m.ale ani jeden nebyl tak zamotanej…:-D

    #56892
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    respi napsal:

    to Husky:ty mrchy štikozubci, jakto že se tak zamotávali??? často jste je ani nemohli sundatjá jsem na Bakkanu chytil dva z 80m.ale ani jeden nebyl tak zamotanej…

    Jsou to potvory. 😀 Každý z nich se motal jako mník. Ten to taky umí skvěle

    #56948
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Na první straně je ještě jeden odkaz na film z roku 2010. Bylo podstatně lepší počasí a byli jsme u Halvara Stadsvika.

    Tak pokud máte chuť, je tam pro vás. Dle Mifakovo rady jsem ho kompiloval ve formatu *.mp4 a musím uznat, že je to podstatně lepší kvalita.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 148)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...