Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 147 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 148)
  • Autor
    Příspěvky
  • #57051
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Jaké “obtežování”. Myslím,že aj ten Norek-nováčik-si rád pozrie v reále rybolov na mori.Ja tiež a nepozerám to pre tie buchty.

    #57059
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to husky : já se také přikláním ke zveřejnění, docela mě to nabuzuje,je to “koukavé” a mám to ještě za 98, snad to vydržím.

    #57060
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    No jistě, davej to sem všechno, na dobrou noc je to paráda.

    Jen potom nějak nemůžu usnout, ale to nevadí..:-D8-)

    #57061
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dobrá chlapci, překompiluji další snímek a pověsím ho sem. Trvá to ale dlouho a zítra jedu na celý den do Liberce. Na podzim máme domluvené auto od Nakiho, ale na jaro na Soroyu si půjčujeme obytné auto v Liberci a tak se na něj jedeme podívat. Musíme si ujasnit jak zabalit.

    Tak slibuji nejpozději o víkendu. :-D:-D:-D

    #57062
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    husky19 napsal: Dobrá chlapci, překompiluji další snímek a pověsím ho sem. Trvá to ale dlouho a zítra jedu na celý den do Liberce. Na podzim máme domluvené auto od Nakiho, ale na jaro na Soroyu si půjčujeme obytné auto v Liberci a tak se na něj jedeme podívat. Musíme si ujasnit jak zabalit.

    Tak slibuji nejpozději o víkendu.

    Tak to je paráda. Ještě že to Mifak rozjel s tim videem, jinak by jsme o hodně přišli. Tímto i jemu děkuju.

    #57063
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To husky 19 : Chcem pochváliť obe videa a zároveň sa chcem opýtať – oproti vášmu mólu vidím žeriavy (jeřáby ) a kúsok nalevo kemp . Mal by to byť Dolmsundet …Vy ste chodili vpravo pod mostom Hitra – Dolmoya a smer Titran …alebo sa mýlim . Ešte raz – pekné pokoukáníčko.

    #57066
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    dub napsal:

    To husky 19 : Chcem pochváliť obe videa a zároveň sa chcem opýtať – oproti vášmu mólu vidím žeriavy (jeřáby ) a kúsok nalevo kemp . Mal by to byť Dolmsundet …Vy ste chodili vpravo pod mostom Hitra – Dolmoya a smer Titran …alebo sa mýlim . Ešte raz – pekné pokoukáníčko.

    Děkuji. A máš naprostou pravdu. Jméno kempu sice neznám, ale v tom roce jsme jezdili takřka výhradně směrem pod most Hitra – Dolmoya a na konci Dolmoya kolem sádek do Froyafjordu. 😉

    #57067
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    husky19 napsal: Dobrá chlapci, překompiluji další snímek a pověsím ho sem. Trvá to ale dlouho a zítra jedu na celý den do Liberce. Na podzim máme domluvené auto od Nakiho, ale na jaro na Soroyu si půjčujeme obytné auto v Liberci a tak se na něj jedeme podívat. Musíme si ujasnit jak zabalit.

    Tak slibuji nejpozději o víkendu.

    Máš nějaký zkušenosti s obytným autem, v létě se s ním také chystáme na Soroyu a nevím co od toho čekat.

    Díky

    #57070
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To husky 19 : vďaka tvojim videám som sa tam trochu zorientoval . Je ro kemp Dolmsundet . Jazdí sa tam s ck Eden . Kamoš tam ide už 27. 3. Ja idem 20. 4. a potom tam nastane invázia . P. kulik s partiou – p. kim s partiou – Zerp – Mára – a neviem aké ďalšie legendy . Stretnúť sa tam tak zo všetkými ….;-) My sme jazdili z vášho pohladu dolava von , popri tyčiach smer Inntian…Pekný večer.

    #57071
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ano, jsi zorientován přesně. Také jsme jezdili doleva a za 3 tužky na placku na kelery 😀

    Také jsem tam byl na konci března a jednu noc se nám dokonce udělal kolem lodí ledový škraloup. Chvíli jsem si připadal jako “ledoborec”. :-D:-D:-D

    #57074
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To husky : Tou plackou asi myslíš Tirevet – fajn flek , ale už ťa nebudem zdržiavať. Hodne zdaru.

    #57075
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ano, Tirevet, A mne nezdržuješ. Já si s dobrými lidmi rád pokecám. 😉

    #57076
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    😉

    #57078
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    To husky 19: jestli si půjčuješ z Karavany Liberec, AstraCar mohu jen doporučit. Osobní zkušenost, co slíbili to dodrželi.

    #57081
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to piva:to o tom balení na poslední chvíli,psal Venas.Já mám zbaleno už od loňska…:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 148)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA – Dolmoya podzim 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...