Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

  • Toto téma obsahuje celkem 129 odpovědí. Do diskuze (43 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 130)
  • Autor
    Příspěvky
  • #307549
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dovolil jsem si založit další sezonu 2019 v okolí Hitry, Alesundu, Smoly, Froyi…

    #307557
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Zatím nám počasí přálo, byli i 20 stupňové norské “vedra”, my jsme oživovali kemp, dávali lodě na vodu a sem tam i vyjeli, sezona se už rozběhla…Zatím mám největšího mníka 165cm/25,5kg, přišel zrovna když jsme s Rybina Hradec Králové točili film o lovu mníků, tak se máte na co těšit…Jinak je spoustu kelerů, polaci se rozjíždějí, sem tam první halík, mníčků kolem metru na 90tce přehršel…výcuc fotek uplynulých týdnů vám posílám….

    #307571
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    ahoj honza. minuly rok sme boli na hitre koncom septembra a rit nam zachranovali stukozubci. predtym sme chodievali v juni a o stukozubca sme nezavadili.

    tento rok ideme  od polovice jula. kedy sa v okoli hitry zvyknu objavovat stukozubce? a kedy tam zacinaju rast huby?

    #307595
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Na štikáče je červen brzy…přelom července a srpna je tady asi nejlepší na štikozubce…Houby rostou jak kdy..někdy dřív , někdy později, jak zaprší..ale konec srpna až začátek září..

    Dneska byla mlha, déšť a kosa..Ale bezvětří a parádní drift…mníkům to šlo, ale jen největší kolem deseti kg…video ze zdolávačky mi sem nejde dát, tak bude na youtube a u nás na fb a webu …….. Ave..:)

    #307631
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    dakujem za vycerpavajucu odpoved.

    najviac ma pobavilo “jak zaprší”. zo svojich cca 5 navstev norska som mal pocit, ze jedina istota je , ze zaprsi 🙂

    #307821
    Slabi
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Zdravim na Hitru a okolí. Odjíždíme na Hitru za 18 dní, tak uvítám každou informaci. Co ryby, kde, na co a jaké. Děkuji Slabi.

    #307832
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Ryby jsou ale hluboko oproti létu. dnes jsem při mníkování vybrousil devadesátku polaka ze 115 metrů na maso..pěkný dorši brousej mezi kelírkama. Kelerů a pěkných je plná voda ale od 40 metrů až po 100 a více..mělčiny zatím prázdné…nové video z testovačky nových prutů Icefish a zdolávačka lenga opět na fb nebo u nás. Sestříhám z toho nějaké fotky a přilepím je sem..

    #307835
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    odkaz na dnešní video..

    #307845
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Honzo.Nemôže sa stať,že sa pretočí diel s očkami a nebude v rovine s navijákom? Všimol som si,že pri zdolávani ryby držíš prut dosť bokom,a vtedy to má tendenciu stočiť diely.

    #307859
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Nikdy se mi to nestalo..viděl jsem pruty kde očka byli postupně vyoseny tak že od navijáku až po špici končili s rozdílem 90 stupňů, asi si nechám takhle jeden JigStick převázat.

    #307894
    Chlvas
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Zdravím, ve středu odjíždíme směr Hitra, jaký je momentální stav ? Co jsem zaznamenal výše, tak ani nemá cenu tahat věci na lehkou přívlač 🙂 Díky za info.

    #307932
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Taky si myslím, že teď to na mělčinách ještě nebude najeté. Co píše Děda z Bakanu, tak na mělčinách je to zatím slabota.

    #307944
    stanour
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Těžší hlavy a i s přívlačákem do 40 metrů na pohodu. My tak chytali převážně i loni a krásná rybačka. Letos tam jedeme poprvé první turnus od Edenu, tak uvidíme jak to bude kousat. Jinak “mníčci” v Honzovo podání opět nezklamali.

    #307985
    Lipenak
    Účastník
    (186 odpovědí)

    Zdravím z Dolmoy. Polaci se dají chytit už i na mělčinách 😊

    #307986
    MK
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Honzo krása a na to tvoje jemné nádobíčko, úžasné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 130)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...