Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

  • Toto téma obsahuje celkem 129 odpovědí. Do diskuze (43 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 121. až 130. (celkem z 130)
  • Autor
    Příspěvky
  • #316192
    Romca
    Účastník
    (13 odpovědí)

     

    Dobrý den všem,

     

    S cestovkou paní Novákové, SN Tour mám pouze jednu (letošní) zkušenost a ta mi stačila navždy. Abych byl konkrétní: Po zkušenosti z našeho prvního Norska před 12-ti lety s českou CK, kdy jsme dopláceli na místě za vše, snad i za vzduch, jsme začali jezdit přes německou CK. Takový Němec hned od počátku přesně ví, už před podpisem smlouvy, co za své peníze dostane a vyžaduje prvotřídní služby. A světe div se, nestojí ho to o nic víc než u českých CK. Záloha je pouze 20%, před odjezdem vám přijde domů složka s vouchrem, s přesným popisem vybavení ubytování, lodí, popis cesty, námořní mapa lokality, tel. čísla na zástupce CK i domácího atd. Ručníky, povlečení úklid, mycí prostředky, tabletky do myčky, energie apod. je v ceně. Až do loňského roku jsme jezdili s maximální spokojenosti přes německou CK (nebudu zde jmenovat). Loni po návratu z Norska se nám ale stalo, že než jsme se rozhoupali, tak naše oblíbené a prověřené ubytovací kapacity byly obsazené. Takže jsem začal hledat na internetu, a tu mě zaujala nová lokalita Svellingen na ostrově Froya, kterou nabízela CK SN Tour. Podle fotek kemp vypadal dobře, ubytování prý v 6-ti lůžkových apartmánech, velké lodě se silnými motory, atd. Prostě, podle webu to mělo spoustu výhod, jenom si teď na žádnou nevzpomenu. Takže jsem volal paní Novákové, řekl jsem ji svůj problém a ona mi ochotně rezervovala pobyt pro 6 osob na poslední volný termín. Taky jsem ji zdůraznil, že jezdívám přes německou CK , a že jsme zvyklí na určitý standard. No problem. Dokonce jsme dostali slevu za vlastní dopravu, bo 50 hodin v autobuse opravdu nemusím. No a jaká byla skutečnost? Zkažená dovolená. Trnout jsem začal, když se nám za celý rok, až do odjezdu, nevrátila potvrzená smlouva o zájezdu. Pokyny k cestě jsme dostali týden před odjezdem, v těch však kromě obecný keců nebylo nic o tom, na co máme za své peníze nárok.. Po příjezdu jsme se dozvěděli, že máme dům číslo .., a že tam s námi bude bydlet ještě jedna parta čtyř lidí. V tu ránu mi praskla srdeční chlopeň. Dům s rozlohou tak pro 6 lidí, žádné odkládací prostory pro krámy 10-ti chlapů, takže všechno venku na dešti, vaření dvou cizích part v jedné nic moc kuchyni taky paráda. Lednice s mražákem jedna velká špína. Když jsem okamžitě volal paní Novákové, tak jsem slyšel pouze lhaní a výmluvy. Za všechno prý může norský pan domácí (ale tomu jsem já neplatil). Jo, pan domácí, to je taky dílo. Kemp je jedno velké smetiště, v přístavišti slátanina budek s bordelem, mražáky jeden velký humus. Snad jediné plus jsou velké silné lodě. Ale nejásejte, jsou tam i menší a nikdy nevíte co dostanete. Opět se mi potvrdilo, že web snese vše, takže být Vámi s CK SN tour bych byl velmi opatrný. A co v r. 2020? No naštěstí opět s na Hemnskjel s německou CK.

     

    #316198
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Díky za názor. Jak to jen napsat..to co mám za sebou ti musím říct že většinu života chodím v práci na záchody které ..jak to jen říct..když jdu do kina nebo do obchoďáku a tam na záchod tak si jen postesknu, že v práci něco takového nemáme..na ryby jedu jen kvůli rybám, mít ty prachy a ty konexe tak si zaletím na poloostrov kola kde se dělají výpravy za lososy pro top vip…být tak bill gates tak se tam dostaneš…mě stačí, že mě na ryby někdo doveze tam a zpět a klidně si s sebou povezu vařič a ešus bude li to třeba…cestovka se mi ozvala, jsou teď v německu a ladí sezonu 2020. uvidím jak to budu příští rok touto dobou komentovat….

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 5 měsíci uživatelem sachlj.
    #316206
    Romca
    Účastník
    (13 odpovědí)

     

    Rozumím, ale já se chci sám na základě PRAVDIVÝCH informací rozhodnout, zda zvolím lepší nebo horší podmínky. A o to mi šlo. Ne naslibovat hory doly jenom proto, abych prodal. Pouze vyžaduji férové jednání. Ať se zákazník sám rozhodne jestli chce ešus nebo luxus a tomu odpovídající cenu.

     

    Ale dost již o tom. Přeji tobě, a také všem ostatním rybářům, krásné prožité chvíle při norském rybolovu, vždy super počasí a co nejvíce trofejních ryb.

     

    #316381
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Froya potvrzena. První termín v červnu 2020. Neměl by někdo mapy na tamní loviště?

    #316441
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Nejenže potrvrzena ale i včera 100% zaplacena….

    #316443
    Jiri1964
    Účastník
    (14 odpovědí)

    mapy pro cele norsko gule sider.com  pak zadas sjokart a najdes pozadovanou lokalitu

    #316446
    snori
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Froya potvrzena. První termín v červnu 2020. Neměl by někdo mapy na tamní loviště?

    Mapy jde i stříhat a ukladat, např Svelingen, špatná kvalita ale de si s tím pohrát…

    #316448
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Díky, já jsem zatím našel tady mapy co se dají různě vytisknout…

     

     

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 5 měsíci uživatelem sachlj.
    #316604
    mirecek
    Účastník
    (251 odpovědí)

    I v říjnu to v Norsku žije…

     

    #316641
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Paráda, ale my tam jedeme první termín v červnu tak tam bude jiná skladba ryb. Uvidíme, třeba se mi podaří nějaká fotka, hudlana a padej pro dědu s nějakým žralokem…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 121. až 130. (celkem z 130)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya a střední Norsko 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...