Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82175
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    noo zlate ceske rucicky, to mi pripomina ze sem jeste skoro nic neudelal

    To zase bude nálož do autobusu,že:-D:-D:-D

    #82176
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    🙂 no nevím, přeci jen, pokud vezmeme vloženou energii, materiály a čas, dostaneme se dost nad cenu z krámu, jde asi opravdu o radost z tvořivosti, přeci jen, sme chlapi a ti si potřebují hrát a plánovat co na danou nástrahu vytáhnem za velrybu, to je přeci to proč stojí za to si většinu nástrah nejen do Norska vyrobit sám 🙂

    #82177
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Jiran napsal:

    mira.sta napsal:

    noo zlate ceske rucicky, to mi pripomina ze sem jeste skoro nic neudelal

    To zase bude nálož do autobusu,že

    hele zatim nic nemam, neni moc cas, nejradsi bych si vzal jednu hlavicku na halika a bylo by, jen nevim jeste ktera to je :-):-D:-D

    #82187
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Rybarik:to magické oko už tady někde je ale pro tebe ještě jednou vložim fotku ať viďíš jaké to je po nasvícení.Ta poslední fotka-skáknul jsem do sklepa a přeleštil to tou kůží,takhle vypadá výsledek.

    #82188
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82189
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82192
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Ty oci jsou bomba. Ale zasvitit to nekde zpoza rohu na me, tak se pos… 😀

    #82193
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau : to magicke oko je super a kolko važi?

    #82194
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Udělal jsem čtyři formy,ty 3 menší to je původní fotka,potom jsem u nich zvětšil prohlubně na oči.Váha je 90,280,380 a 800 gramů,tu velkou jsem dělal protože jsme našli dobré místo ale při hloubce 250-300 metrů jsme se těžko dostávali na dno.

    #82195
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82221
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Otto, máš to všechno úžasný,klobouk dolů, ale já být rybou tak se všeho vzdám, když uvidím to rybí oko u magické koule.:-?

    #82234
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Zdar Otta, z čoho si vyhryzol formu na jig hlavy? To je sústruh + fréza ?

    #82251
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Fredino416:Ahoj,ty polokoule jsem vylisoval z plechu 2mm,vezmu kuličku z ložiska a do plechu o síle 15-20mm vyvrtám díru tak o 5mm větší než je průměr té koule a plech prolisuju.Ten plech předem oříznu aby okolo nezůstalo moc materiálu,když je ho tam moc tak se plech při lisování nakrabatí-zvlní.To znamená že když je díra třeba 45mm tak udělám kolečko o průměru tak 75-80mm.No a udělám dvě a ty pak spasuju-nejdříve zaříznu a pak jezdim plochou po šmirglu.Na vrcholu polokoule vyvrtám díru tak průměr 8mm,zevnitř vložim plátek kulatiny-třeba jako euro a přes tu díru to přivařim-tak vzniknou ty prohlubně na fosfor.Mýsto pantu používam šroubek M6 a vždy 2 + 2 matky.Očka dělám do pravého ůhlu z jednoho kusu nerezu 2mm. 8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O MNOHO PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.Otta

    #82267
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Nedávno tu někdo psal o třpitkách k pilkrum,já je dělám takto.Ustřihnu pruh nerezu širokého jako nejširší místo třpitky a nerez vyleštim.Fixem si namaluju osu pásku a na ní udělám dulčíky na dirky ve třpitce,vyvrtám vrtákem 6,5mm a pásek rozstříhám nebo rozřežu flexou.Obdelník upevnim do držáku a lemelovym kotoučem udělám tvar třpitky.Vybroušeno za 1-2minuty,během bruošení dost chladim ve vodě aby třpitka nezmodrala.8-O

    #82268
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...