Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82071
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Nechtěl jsem se vměšovat do vaší diskuse a přemýšlel jsem ,jak to napsat abych někoho neurazil,ale přeci jenom.Podotýkám že to je jenom můj názor.Co se týče nerezu,tak podle mne je největší machr tady na webu Otta.Ty jeho výrobky jsou dokonalí,ale nesmí použít barvu.Je jasný že na naleštěný krasavce, má větší úspěch než na ty barvené.Protože když je nabarví jsou podle mne jenom průměrný.V podstatě si protiřečím,protože já na čistý chrom prakticky nechytám.Ale jak tady píšete, je to jenom o tom čemu věříme.Otto jednou se budu muset jet podívat do Ostrova na ty tvoje věci a něco okoukat a něčemu se přiučit.Harty

    #82078
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    otta

    Tak jsem sháněl věci potřebné na to leštění nerezu, jelikož jsem u nás v kocourkově nic nesehnal, pořídil jsem jen šmirgl hrubost 2000 a z výsledku jsem byl docela překvapený.

    #82079
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #82080
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #82084
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Taky si můžete pomoci tak ,že si vyrobíte leštící kotouč sami.A to že si vyříznete z filce podle tloušťky 2-3 kotouče a na osičku se závitem je mezi dvě podložky stáhnete maticí a poté upnete do vrtačky.Vrtačku upnete do svěráku a potom už jen leštící pastu a můžete leštit.

    #82089
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Harty napsal:

    Taky si můžete pomoci tak ,že si vyrobíte leštící kotouč sami.A to že si vyříznete z filce podle tloušťky 2-3 kotouče a na osičku se závitem je mezi dvě podložky stáhnete maticí a poté upnete do vrtačky.Vrtačku upnete do svěráku a potom už jen leštící pastu a můžete leštit.

    Ahoj Harty, tak úplně přesně jak píšeš jsem to udělal, jen nemusim upínat vrtačku do svěráku, pač mam stojanovku. Na doblejskání je to vyhovující.

    Na F.F. jsem koupil pár Tvých pilkříků a fakt klobouk dolů, je to špička, za 3 tejdny je vykoupu v Norsku.;-)

    #82114
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Otto, pokud něco pochválí Harty, tak to už je co říct, ale má pravdu na lesklý nerez asi nemáš konkurenci. Kim a já jsme blázni a pořád něco zkoušíme a vymýšlíme a jak říká Kim, já jsem v rybářských potřebách jako ženská ve zlatnictví.:-P

    #82128
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Možná o něco horší. :-P:-P:-P:-P:-P

    #82131
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Více hlav víc ví,holt se musí vyzkoušet všechno abychom věděli co je účinné a s čím se nestojí zabývat. Můj osobní názor je, že každý den v Norsku je jiný a jestli to dneska bere na červené nástrahy ,tak zítra to můžou být zelené, modré, černé atd. To je na tom nejkrásnější…..,že každý den není stejný.

    #82134
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Také bych si dovolil přispět svou maličkostí 😉 . Do Norska jedu poprvé takže toto sou mé první výtvory.

    #82135
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    #82136
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    #82137
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    #82141
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Koukam,že se Roas specializuje na makrely a sleďe. Předpokládám, že se do Norska chystáš v letních měsících.

    #82145
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    I kdepak, tohle je jen začátek výroby a prostě se mě napadl nejprve tento vzor. Jedu v půlce května. A ty černé nemají být sledi, ale napodobenina malých kelerů nebo polaků.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...