Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #224361
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Škoda termínu.
    Takto z jara to môže byť zaujímavé.
    Som zvedavý na ďalšie partie. Len aby informovali, ako to tam ide.

    #224396
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Téměř vždy se najde někdo, kdo to po….

    My to máme za 38. Kdyby tak potom šla hodit kotva na časomíru.

    #233707
    Robi
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Chlapi, nevíte někdo, jak je to s platbou za most ve Svinesundu. Na jejich stránkách je napsáno, že už se nedá od podzimu 2015 platit hotově. Kdyby jste někdo věděl, hoďte info. Hlavně mě neodkazujte na Autopass, tam jsem už byl a moudrej z toho nejsem. Jinak mi za 30 do odjezdu a ze 32 do chytání.

     

    #234138
    Dedek
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Chlapi, nevíte někdo, jak je to s platbou za most ve Svinesundu. Na jejich stránkách je napsáno, že už se nedá od podzimu 2015 platit hotově. Kdyby jste někdo věděl, hoďte info. Hlavně mě neodkazujte na Autopass, tam jsem už byl a moudrej z toho nejsem. Jinak mi za 30 do odjezdu a ze 32 do chytání.

    ROBI:Když ne Autopas tak ti není pomoci.Autopas je to lejlepší co múže být.Nebo projed a čekat na faktůru.

    #236965
    Robi
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Dedek: díky za info. Mě akorát zmátlo, že na stránkách Svinesundu mi to Google přeložil, že při platbě v hotovosti závora zůstane zavřena. Při tom na stránkách autopassu je možné průjezd zaplatit do 3 dnů zpětně bez registrace.

     

    #248937
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Tak už začínám počítat každý den do odjezdu dnes za 46.Před náma bude na Hogsetu plukas a ten určitě probere tuto diskuzi aktualními informacemi.Vašku přeju vaší partě výborné počasí a pořádne ryby.

    #249144
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Přeji vám i plukasovi hezkou rybačku.  My to máme 75+

    #250243
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    V Hogset se uvolnil termín 4.6. – 11.6.2016.

    #250323
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Přeji vám i plukasovi hezkou rybačku. My to máme 75+

    Zdeňku, co se přihodilo, že nejedete? Doufám, že nic vážného.

    Dej vědět na e-mail.

    Ahoj, Vašek

    #254440
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Jak pak berou ryby na Hogsetu ,nebo je to katastrofa jako loni.Za 30 dnů už budem popíjet pivko u Georga na chatě a těšit se na ranni rybačku tak dejte někdo vědět jestli koušou.

    #259994
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Odjezd se nám blíží ale na Hogsetu je mrtvo. Asi fjord vyschnul……

    #261554
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Hlásím návrat z Hogsetu .Letošní pobyt nám vyšel po všech stránkách,jak pestostí ulovených ryb ,počasím i výbornou partou.Bohužel modře pruhovanou rybu neznám a podle mně měla dál plavat ,polák mněl 73cm ostatní byli menší.ještě jsme chytli sledě ,okounika,jednoskvrnky,obecné,krásné obecné s chaluh,kelery,mniky,lumba,platýze,makrely,polaky a chobotnici.Ještě jsem si udělal výšlap na jezírko nad chatou odkud je krásný výhled na okolí,stačí jít ke kovošrotu a pak jenom podle šípek.Cesta trvá nahoru hodinu dolů taky,doporučuji jit ve dvou a né po dešti, dolů by to hodně klouzalo.Teď zbývá přečkat těch 362 dnů než se opět vydáme na Hogset.

    #261579
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Už to vypadalo že to Georg zavřel. Díky za info. A co chata a lodě vše při starém? Motory stejné?

    Máme to za 25+- a každá zpráva dobrá..

    #261617
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    Skroban ta modře pruhovaná je pyskoun

    #261644
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    vydra-cz díky. Luďku u Georga je vše při starém.Lodě i motory stejné,jen ta lžíce kterou jsem loni přivezl zmizela.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...