Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280656
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Včera nás od lomu vyhnal vítr a pak déšť. Dnes to bylo slabé vítr nás zavřel v zálivu. Jen poláci a furt keleři 60. Na štikáče to zatím nejde.  Jedna dobrá zpráva o cestě. Polodálnice je hotová až 11 km před OTTU. Už jsme po ní jeli a ty tunely jsou překrásné. Zrychlilo to cestu po E6 parádně.

    #280810
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Včera jen chobotnice , 40cm oliheň a mníci kolem metru. A foukááááá

    #282033
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tak jak to jde na Hogsetu? Nějaké aktuální info?

    #282042
    baca
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj všichni kdo jezdí do Hogsetu.

    Také by mne zajímalo jak to jde s rybolovem v Hogsetu. V pátek ráno vyrážíme.

    Pokud to půjde,tak dáme během příštího týdne vědět.

     

     

     

    #282048
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    to baca

    ahoj Petře,

    až tam budeš, tak napiš jak to jde, my jedeme 14 dnů po tobě na Averoy, tak ať se můžeme těšit… 😉 Hodně štěstí a šťastnou cestu, Kamil

    #282066
    baca
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj Kamile.

    Děkuji.

    Vám také přeji šťastnou cestu.Jakmile to bude možné podám info.

    Měj se. Petr

    #282073
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Raději bych vám psal info o rybolovu v Hogsetu, ale to bychom se nesměli stát terčem pomsty p.Lušovského, co zařizuje rezervace na chatu v Hogsetu. Vše začalo loni, kdy jsme měli 2 party do Hogsetu a samozřejmě 2 termíny, ale bohužel začali odpadávat lidi. Tak jsme udělali ze zbytku 1 partu a začalo dilema – zrušit jeden termín. Přišlo nám slušnější odvolat vzdálenější termín, aby se třeba někdo našel. Odvoláním termínu jsme se dostali na černou listinu p.Lušovského. Zrušil nám objednaný termín na rok 2017 a ani se neuráčil nám to oznámit. 3.1.2017 jsem poslal email, že přebírám termíny od švagra a potvrzuji jejich platnost. Reakce žádná. 5.3.2017 se konečně p.Lušovský ozval mailem, že termín byl zrušen mému švagrovi. Doufal jsem, že byl zrušen proto, že jsem ho před 2 měsíci přebral na sebe. Až v Hogsetu, po 2000 km jsme zjistili, že ho mezitím prodal jiným rybářům a to v říjnu 2016. 6 měsíců se neuráčil p.Lušovský nás informovat o tom, že do Hogsetu nepojedeme. Termíny byly objednány v roce 2014 a v tu dobu se žádné zálohy neplatily. Se zálohou nemám problém, kdyby na stránkách o ní byla alespoň zmínka. Jenom díky Georgovi a hlavně naší 11-ti leté známosti jsme se nemuseli vracet do Prahy, protože nám sehnal ubytování na Averoye. Rybačka byla super. Za 12 let jsme vynechali Hogset jen jednou a to v době, kdy se Georg rozváděl s Ambjorg a něvědělo se, co bude s barákem. My můžeme chytat kdekoli, na Hogset jsme jezdili spíše z nostalgie. Tento přístup p.Lušovského považuji za absolutně skandální a neomluvitelný. Jelikož p.Lušovský nekomunikuje ani přes email, myslím si, že nám svévolně zrušil i termín na rok 2018. Takže se asi už za Georgem nepodíváme jen proto, že jsme jednou zrušili termín.Doporučuji Vám, p.Lušovský, abyste mě kontaktoval ohledně zaplacení zálohy (není problém) na rok 2018, protože od Vás máme potvrzení termínu, který nikdo z nás nezrušil. Jestli jste ho prodal někomu jinému a zrušil nám ho svévolně, pak je to ostuda Vaše, že si s objednanými termíny vlastně děláte co chcete. Vaše jednání není hodno jednání rybáře.

    #282268
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Musím zasáhnout ač nerad. Letos jsme to probírali s Georgem a to že po nás nikdo na chatu nepřijel je jen a jen kvůli takovým vychcánkům co si roky dopředu objednají nejlepší termíny a pak je chata prázdná bez omluvy. Já být p.Lušovským takoví dostanou stopku navždy. Je to jen o “slovo chlapa platí” a ničem jiném. Je jedno kolikrát tam jede . Ty žvásty kolem skandálního přístupu si strčte do pr.. Ten kdo je z toho asi rozhozený je nejvíc Georg. Někdo musel udělat pořádek s mrd..kama co si objednají málem celý červen a červenec a pak si vezmou jeden týden co jim sedí nejvíc a ostatní řeknou sorryvole.  Omlouvám se ostatním za použití sprostých výrazů ale to NEJDE jen slušně přejít.

    #282279
    RobinCZ
    Účastník
    (23 odpovědí)

    No právě, kdybychom věděli, že náš termín byl zrušen, tak si vezmu tenhle uvolněný a bylo vše v suchu. Stačilo napsat, termín byl zrušen, ale jestli chcete o týden dřív je volný termín. Pošlete zálohu a je to. Já se zálohami nemám nejmenším problém a plně s nimi souhlasím. Platím je všude, ať jedu k moři nebo lyžovat. Je to samozřejmé a plně s tím souhlasím. Ale mohlo se to objevit alespoň na stránkách, protože ti, kdo objednávali termíny v době bez záloh, o to nemají ani páru. Když už používáte sprostá slova a odsuzujete ty, co odvolají termín. Víte, proč se uvolnil letos jeden termín v květnu a druhý v září? Ten rybář, který je měl objednané, dostal loni na cestě z Hogsetu mozkovou příhodu a to zrovna, když seděl za volantem. Skoro 3 neděle byl ve Švédsku v nemocnici a pak teprve mohl být převezen do ČR. Vždycky není vše jen černé nebo bílé a někdo z nás do budoucnosti nevidí.

    #282576
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Ahoj všichni kdo jezdí do Hogsetu. Také by mne zajímalo jak to jde s rybolovem v Hogsetu. V pátek ráno vyrážíme. Pokud to půjde,tak dáme během příštího týdne vědět.

    Ahoj, tak jak tam s klukama tu mořskou vodu bičujete? 🙂

    #282872
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Zdar Hogseťaci

    jak to vypadá s rybama už se chytil nějaký štikouš nebo ještě nenajely.Podle předpovědi bude pěkně pršet tak doufám že to nenaděla velkou pasekou jako před pár lety u Lillehameru.V pátek vyrážíme, snad někdo dá aspoň malou zprávu o stavu v této lokalitě. Díky .

    #282908
    baca
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj Hogseťáci a spol kolem Averoy.Před chvilkou jsme se vrátili s Hogsetu.

    Ryby se nám nakonec nachytat podařilo i když nic moc.Museli jsme mořskou vodu bičovat povícero. Byla to taková různorodost ryb.Šli převážně Polaci , Tresky obecné, Mníci a Keleři poskrovnu,ti velcí.Byla i chobotnice. Od Georga info,že jsou naproti chatě za majákem na druhé straně mostu Štikozubci nemůžeme potvrdit.Počasí deštivé,ale poměrně teplo.Následujícím partám přeji hodně ryb.

    Nyní něco pro Kamila.Na Averoy jdou prý hodně Polaci, tak úspěšný lov a šťastnou cestu.

     

     

     

     

    #283079
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    baca díky za info pátek se blíži a problémy s autem tři dny před odjezdem nejsou žádny med naštěstí už mám náhradu snad poslední nepříjemnost.

    #283339
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    To SKROBAN:  Zdenku tak jak se tam máte u Georga. Piš a foť klidně i přeháněj……

    #283353
    Libor
    Účastník
    (10 odpovědí)

    To lev1971: Byl jsem poveren Zdenkem,ma problem s prihlasenim. Od soboty jsme na Hogsetu. Pocasi je promenlive a rybam se moc nechce. Dnes to neslo naplout vubec.Tak to vyresil vylet do Kristiansundu,kouknout na pomnik s morskou minou a nejake nakupy. Zatim tedy s rybama nic moc,jen nejake 50 tresky,par polaku a mali keleri. Jeden z nas chytil sedeho stitnika.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...