Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105608
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    My už v termínu srpen / září jezdíme dobrých deset let a počasí zatím nezklamalo

    #105633
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    Letos už nebudu plašit ,ale na příšti rok začnu plánovat i podzim.Jake bývají teploty začátkem října ve středním Norsku?

    #106511
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Ahoj

    Trochu jsem se začetl ve fóru o povinných vestách na lodi od 1.5.2015

    Jak to budem řešit na chatě? Je to vlastně otázka pro PETRA. Vím , že v garáži nějaké visely. Máme si je už shánět pro všechny ? Náš termín je 15.5 tak už musíme je mít na sobě. Pokud by šlo si je pronajmout tam ?

    #106517
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Zjistím u Georga, dám vědět.

    #106635
    scarabo
    Účastník
    (39 odpovědí)

    Přeji krásný den,

    na stránce 19 jsem psal, jak jsme zoufalí a bída s rybama. 😕 Dnes sice již po téměř půl roce jsem našel chvilku a dal pár řádků dohromady. Z našeho kempu jsme na Hogset jeli lehce přes hoďku. Žádný problém… Co by člověk neudělal proto aby si zachytal že? Celkem jsme se na místo vypravili dvakrát. Poprvé jsme se řídili pouze mapou a radama nasbíranýma zde a udělali jsme dobře. Sice jsme chvíli tápali, ale úspěch se dostavil. U toho kovošrotu (či co to je) jsme byli bez ryby, pod mostem taky, tak jsme přejeli k protějšímu majáku a tam to začalo. Hned můj první štikáč měl 80 cm. V životě jsem ho na prutu něměl, takže obrovské nadšení. Celkem jsme jich nachytali myslím 18 za poměrně krátkou dobu. K tomu dva menší mníky. Chytali jsme tak jak říkáte. Od 40 do 80 metrů. Jinde to byly záběry spíše ojedinělé. Podruhé jsme tam jeli obrovsky natěšení, ale při příjezdu přišlo trochu zklamání. Bylo tam neuvěřitelné množství rybařících lodí. Zvláštní bylo že chytali mnohem více ve středu fjordu. My jsme se opět vydali na ty mělčí místa a zachytali jsme si. Tušíte proč byli na větší hloubce? Větší ryby, více, jiné? Pod mostem na kótě 202 jsem lapl slušnou brosmu, pod plovoucím mostem jsme chytli také asi dvě brosmy a malinkého ostrouna. Pod tím mostem měl kolega “brutální” záběr a chvilku se to s ním pralo, ale pak se ryba vypla. Do kempu se chystáme od 5.8., tak doufám, že budu mít příležitost se na toto místo vypravit. Jste-li někdo z Plzně mohli bychom dát řeč o společném koníčku nebo se v termínu přimo sejít na místě. Souhrnný výsledek roku 2014 je suprový. Zachytali jsme si, něco snědli, houby nasbírali a vše ve zdraví přežili. 😀

    Ještě jednou díky moc všem 🙂

    #106645
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    scarabo;Na jak dlouho tam jedeš?Budem na Hogsetu od 10.8 je to myslim středa.

    #106647
    scarabo
    Účastník
    (39 odpovědí)

    rostak napsal:

    scarabo;Na jak dlouho tam jedeš?Budem na Hogsetu od 10.8 je to myslim středa.

    Do 10 určitě ano, jedeme tam na dýl, takovou rodinnou dovolenou. Termín odjedzdu přesně neznám, ale bude rozhodně poději.

    #106708
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Ješte je to daleko ale mužeme dát na Hogsetu řeč a nějakýho panáka.

    #106764
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Kdo začíná tento rok sezónu na Hogset?

    #106780
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    stipko ne všichni kteří jezdí na Hogset chodí na tyto stránky.Nas tam bylo sedum a ja jsem jediny ktery navštěvuje RN denně a občas něco napíše.Před náma je na Hogsetu lev1971 my končíme 30.5.Povedlo se Ti přehodit termín s někym?

    #106816
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    to skroban5:

    Nakoniec sme to nejak preorganizovali a termín nezrušili.

    Za 64 odchádzame.

    Nástup máme 6.6.2015

    budem čakať na info 😛

    Hľadám na mape to miesto u “Kovošrotu”.

    Je tým myslený priestor u poloostrova u tých dvoch areálov, vľavo od chaty?

    Najskôr je zátoka a na jej konci je jeden areál ( biele budovy – Tinne) a potom je poloostrov a za ním je väčší areál – modré unimobunky a červené budovy.

    Na morskej mape je prvý hrebeň, končiaci zelenou bójkou (polaci) a druhý, viac vľavo – pokračovanie poloostrova – skala Ikornneset a pokračuje v kótach 19, 22 a 33. Potom to už padá dole.

    Je to to miesto?

    #106828
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    stipko napsal:

    Kdo začíná tento rok sezónu na Hogset?

    Před námi tj. 1.5.tam jede KAROLKO.

    Pokud něco potřebuješ po něm, mám jeho

    soukromý mail.

    #107183
    Robo
    Člen
    (7 odpovědí)

    Pro skroban5: Tak to vás střídáme my s plukasem. A po nás nastupuje stipko.

    #107185
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To Robo:

    Snáď sa stretneme niekde cestou 🙂

    #107186
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Čo tie miesta na štikáče?

    Šroubek tam má fotku s halíkom. Myslím, že táto lokalita nieje práve to naj ale má niekto skúsenosť s halibutmi na Hogsetu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...