Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95545
    Dannyxs
    Účastník
    (41 odpovědí)

    No tak my už za 2, cestovní horečka na max 🙂 Na prodlužku se vykašleme, čelovky to jistí, třeba George po nové filetárně výhledově natáhne i tu elektriku.

    #95563
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    Dannyxs:přeju pohodovou cestu a krásné ryby.Doufám že sem po návratu hodíš nějaké info a fotky.

    #95574
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Dannyxs napsal:

    No tak my už za 2, cestovní horečka na max 🙂 Na prodlužku se vykašleme, čelovky to jistí, třeba George po nové filetárně výhledově natáhne i tu elektriku.

    Taky přeji šťastnou cestu. V kolik hodin budete z chaty v sobotu vyrážet? Zdá se, že Vás budeme střídat….

    #95594
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Jan-Tadeas, tak to znamená, že vás bude střídat naše výprava. Budeme vděčni za krátkou zprávu co, jak, kdy a kde se zadařilo, když nám jí zanecháte na chatě.

    Přeju vám to správné rybářské počasí, krásné úlovky, když vyjde čas, tak taky poznání okolních zajímavostí a šťastnou cestu tam i zpět.

    #95595
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Zkouška zaslání zprávy přes internet v mobilu. Zatím z ČR kvůli zjištění počtu MB.

    #95596
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Přes O2 si každý rok kupuju internet do mobilu do zahraničí.

    250MB za 500Kč. Hlavně kvůli zjišťování aktuální předpovědi počasí a vyřízení emailů. Teď jsem chtěl zjistit kolik MB mi ubyde zasláním zprávy sem na RN.

    Zaslání krátké zprávy si to vzalo 100 kB. Takže za delší by si to vzalo cca 1 MB. Krátká zpráva s fotkou sežrala 6,5 MB.

    Zaslání SMS s fotkou přes aplikaci Viber si to vzalo 0,5MB.

    Volání přes aplikaci Viber cca 2,5minuty si to vzalo 1MB.

    Já vím, že dnes stojí volání necelé 4 kč/minuta a přijaté hovory dokonce necelé 2 Kč/minuta a to jsou částky zanedbatelné.

    V roce 2000 to bylo 70Kč/minuta.

    Tentokráte jsem hlavně zkoumal, jak zaslat zprávu, případně fotku sem na RN přes internet v mobilu, když na chatě neni pevný internet.

    #95597
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Vlkous napsal:

    Zkouška zaslání zprávy přes internet v mobilu. Zatím z ČR kvůli zjištění počtu MB.

    Ahoj Vlkoši, jasně, pokud něco chytíme, tak Ti zprávu necháme. A pokud nic nechytíme, tak Ti to napíšeme také 😀

    #95611
    Dannyxs
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Pánové, díky za přání. Informace pak určitě dám. Pokud se podaří, tak i průběžně 🙂 Zatím nevím v kolik budeme vyrážet zpět, ale předpokládám lehce po obědě, tak se třebas s Jan Tadeáš potkáme a vyměníme data :-)… Tak vyrážíme!

    #95621
    Jan-Tadeas
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Dannyxs napsal:

    Pánové, díky za přání. Informace pak určitě dám. Pokud se podaří, tak i průběžně Zatím nevím v kolik budeme vyrážet zpět, ale předpokládám lehce po obědě, tak se třebas s Jan Tadeáš potkáme a vyměníme data … Tak vyrážíme!

    Ahoj, tak to se tam určitě budeme míjet a potkáme se. Náš předpokládaný příjezd je dopoledne, kolem desáté hodiny…. Alespoň nám poradíte, na co Vám nejlépe skákaly… 😀 Přeji Vám šťastnou cestu, dobrý lov a pohodovou a bezpečnou cestu zpět.

    #95912
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Zprávy z Hogsetu žádné. Ticho po pěšině. Buď je ryb tolik, že není čas napsat pár řádek anebo 🙁

    #95934
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Ahoj! Teď je tam můj kámoš Dan. Jsem s ním ve spojení, ale moc vás nepotěším. Psal, že hrozná slabota. Má teda v týmu moc nováčků, ale ryby prý vůbec nešly. Napíše sem sám určitě víc jak přijede.

    #95935
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Tak nějak jsem to tušil, že to nebude moc dobrý. Zřejmě je moc velké teplo, voda bude pomalu na koupání a to je na ryby špatné. My jedeme až za měsíc a do té doby může být všechno jinak.

    Jsem tedy zvědav na zpávy od Dana. Touto dobou bude už nejspíše na cestě domů. Tak jim přeji šťastný návrat.

    #95936
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    Na to kolik lidí jezdí na Hogset je tu zpráv poskromnu.

    #95949
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    skroban5 napsal:

    Na to kolik lidí jezdí na Hogset je tu zpráv poskromnu.

    To máš sice pravdu, ale s tím holt nic neuděláme. :-|;-)

    #95969
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Jezdí tam i mnoho lidí co zde na fórum nechodí, nebo zde ze zásady nepíšou……

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...