Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 254 odpovědí. Do diskuze (71 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 255)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3439
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Zdar mořští tichý blázni.Nevím jestli to do naší diskuze patří ale mám jeden návrh,nebo konkrétni dotaz na Michala Simča.Co se takhle odlišit od všech tichých bláznu ? Jelikož má každej znás svého plechového miláčka tak co tak na něj nechat malej doplněk ve formě samolepky nebo magnetu ve forme RYBOLOVNORSKO.Osobně mám na autě malou Norskou vlajku ve formě magnetu a je to bomba když někde na parkovišti příde jinej mořskej blázen a hned je diskuze kam jezdíš co lovíš atd.Je to třeba ůlet ale někoho by to mohlo potěšit .Jestli někdo souhlasíte tak to sem napište. " BUDEME SE LIŠIT "

    #8677
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    jo dobrej nápad

    #8678
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Ano  dobrej  nápad  , osobně  bych  bral i  trika ,čepky  atd.   na  téma   ryby  je toho   sice  dost  ale  konkrétně  o Norsku  moc  ne   jen    1x  jsem  viděl  triko  s  mapou  Norska  .

    #8685
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Souhlas,dal,bych si to na moji novou čtyřkolku,jezdím s ní taky na ryby.

    Dneska sem byl v mikině od Michala na prohlídce u doktora a hned byla řeč o Norsku a to byla paní doktorka 🙂

    #8686
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Dobry napad nejlepsi by byly samolepy na auto jako radio beat

    #8689
    Josef Ďuriač
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Mám na autíku dvě samolepky,koupil jsem je kdysi v Donbasu-Norskou vlajku a samo,že i losíka.Drží na autě asi 3 roky a letos je chci obnovit.

    #8692
    Josef Ďuriač
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Chlapáci – S O S-uvítám radu.Po pár letech se skoro celá naše parta rozhodla pořídit nové obleky(Michale,ještě jednou díky).Jelikož máme svoje logo,chtěli bychom dát toto logo na nové oblečení-SEA FOX-dvoudíl.Na starých jsme to měli nastříkané.Tejkon nám firmy radí a každá nějakou jinou technologii.Poradíte?Díky předem.

    #8694
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    To Pepino: Doporučuji si nechat oblek potisknout. Dělá nám to reklamka. Ve skutečnosti je to nálepka, která se jen odborně nalepí.

    #8695
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    To all: Co byste si na nálepce pro norské fanoušky představovali?

    #8698
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Ahoj Sim    no  mě  by   nevadilo   to  vaše  logo  ( třeba  i jiná  barevná  komb.)  nebo    Norská   vlajka v  oválu s  vašim   nápisem  rybolov   Norsko   atd .

    #8700
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    bral,bych vaše logo a nějaká ta treska,nebo jak píše Jerryp

    #8701
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    To je dobře že není nikdo proti a co na samolepce no Sim přece to vaše krásné logo nebude to bomba kdy na křižovatce dojedeš kolegu a hned budeš vědět do jaké partičky patří

    #8702
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Taky bych bral nálepku na toho mého vraka 🙂

    #8703
    Václav Bruner
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Dobrej nápad, pokud bude śamolepka k mání, určitě si ji na auta taky dám..

    #8706
    Ladislav Seregely
    Člen
    (44 odpovědí)

    Napad sami pači zaklad by mala tvorit norska vlajka a navrhujem aby michal dal zopar navrhov za ktore by sme hlasovali a trebars po mesiaci sa rozhodlo. V reklamke zada cca 100 ks a nam to na požiadanie zašle mal by sice robotu navyše ale ked ho poprosime a zaplatime. 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 255)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...