Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 254 odpovědí. Do diskuze (71 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 255)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8757
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    #8758
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    #8759
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    #8760
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Tak to jsou ty magnety vydržej i myčku mám je na autě 3 roky a držej a taky foto jedné Norské čepky

    #8761
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Kluci až to Michal udělá(čemuž věřím)tak si to vezmnou všichni s diagnozou”norek” mezi které patřím i já….

    Jen si myslím že pokud by tam bylo i www tak by nám to Michal mohl dát jako bonus k nejakému nákupu u něj na shopu a udělal by si reklamu na všech silnicích a nemusí platit bilbordy…

    to skrblik-moc pěkná kšiltovka,kdes ji sehnal?jen škoda že tam není treska…

    #8762
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Tohle vše je z Dombasu no tam to snad u trola každej zná vždy se tam po cestě stavujem tam maj fakt vše

     

     

     

     

    #8763
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)

    Jestli chcete, můžu Vám všem zdarma sehnat samolepky Coca-Cola nebo Nike a budete to mít hned a bez čekání.

    Zkuste už konečně řešit zase něco okolo ryb!

    #8764
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Joul  nemá auto  a nechce se lišit!!!! Joul jinak jsem nemusíš vstupovat a je zde mnoho  jinejch blogú  jenom o rybách Tak si to uži a ty svoje komerční samolepky si strč za klobouk

    #8765
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)

    Joul má auto a opravdu se nechce tímto způsobem lišit. Jinak jsem vstupuji rád, protože se tu od pár jedinců dozvím spousty zajímavých věcí, a proto bych opět přivítal věcnější diskuzi. Je škoda, že se již nezúčasňuje třeba ZAPA, že by ho také odradila podobná témata?

     Jinak opravdu proti samolepkám nic nemám, jako mladej jsem měl polepenou celou motorku – asi jako Chochyho auto. A tou Coca-Colou to byl přeci vtip!

    #8766
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    To joul: tohle je ale téma o samolepkách. Tady nepatří rady o způsobech lovu, ale o způsobu jak se odlišit samolepkou o norském rybaření!

    Jo a ZAPA má svou poradnu, tak jestli po něm něco chceš, tak tady Ti asi těžko odpoví:-)

    #8767
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Tak jsem si dal kafé a trochu si zablbnul a zkusil jsem něco zpytlíkovat, tak nějak by to mohlo vypadat. Ta reflexní fólie je dobrá věc, my z ní máme udělaný losíky a máme je na autech i na střešních boxech a v noci je to opravdu dobrý když člověk na dálku vidí ty vpředu. Tady to asi nebude tak jednoduchý, protože reflexní je ta podkladová fólie na kterou se pak nanáší potisk, takže ono té reflexní plochy moc nezbude.

    #8768
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    #8769
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    #8773
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Duke: Jasan to co máte na Ducatu treska je ok ten odkaz na stránky bych tam taky nechal a jen nějak přidat Norskou vlajku jak říkali chlapi. Velikost bych volil podle tipu auta ale určitě dvě velikosti.

    Reflexní je vynikající nápad a nálepka by se také mohla lepit zevnitř na okno aby vydržela a nedělala změny na laku.

    #8774
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Jisto>  ty  první  3   jsou  dost  dobré 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 255)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...