Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 254 odpovědí. Do diskuze (71 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 255)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8814
    Tomáš Ledvina
    Člen
    (17 odpovědí)

    A co přidat hologram, to už bysme byli slušnej oddíl

    #8815
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Taky se mně to na první pohled líbilo, ale pak jsem si uvědomil, že to bude na jedoucím autě a tak si myslím, že to logo opravdu zaniká v těch barvách a dominatní je norská vlajka což by mělo být naopak. Jinak mně osobně se víc jak oválný tvar líbí to s tou zvlněnou vlajkou, ale rád si nalepím i ovál. Mám to za 45 tak snad už to bude.

    #8816
    johr
    Člen
    (5 odpovědí)

    Vlajka v pozadí by měla být Norská,ale i česká, tak jak na Hitře u Hynka jezdí lodě s Norskou a Českou vlajkou. Tento návrh se mi nelíbi.  

    #8818
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Nelíbí ! Asi nejlépe a bez servítek to popsal gruvearbeider. Z dálky to naprosto splyne do nepěkného modročerveného fleku. Vycházel bych z předpokládaného použití a možností symboliky a témat. Použítí se nabízí – auto, nášivka, trička, potisky, hlavičkový papír, tašky atd.Dovedu si představit použití obrysů Norska – velmi zajímavý , jasně poznatelný tvar země. Představa v oválu na výšku, někde v oblasti Hitry umístěná ryba vhodně zpracovaná. Na vhodném místě dát vlajku norska případně naši. Ten ovál s norskou vlajkou v pozadí ve mě evokuje ovály na křížích na starých hřbitovech, navíc se domnívám, že přeplácnutí státního symbolu je naprosto nevhodné a možná i odporuje protokolu užívání státních symbolů. Nápad realizace se mi ale moc líbí a podporuju. Nakonec to ale bude na majitelích jak to pojmou.  

    #8820
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    No tak mě je to v celku jedno, ja jen vycházel z návrhu od Jisto, kterej sklidil celekem úspěch. Dobrý by bylo, kdyby jste svou přesdtavu hodili na papír, protože z toho už se dá vycházet a nějak to zpracovat. Stačí to načrtnou, pak vyfotit a zmenšenou fotku sem vložit. 1000 lidí – 1000 chutí, stejně se těžko všicni shodnou na jednom 🙂

    #8821
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    takhle to vypadalo na našem autě :

    #8822
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    #8823
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    #8824
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    #8826
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Pánové máme tak celkem 10 návrhů jsou očislovány 1-10 vyjádřete se knim ať určíme která by byla optimální pokud bude mít ještě někdo nějaký návrh tak šup sem sním

    #8827
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    moc se omlouvám ale nějak mi to nejde seřadit tak se opravím a dám to sem

    #8828
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Inspiroval mě bobo – šlo by taky dát norskou vlajku do těla ryby a místo norský dát českou – jako podklad – pokud vezmu potaz ten oválný návrh.

    #8831
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Nepoužil bych výraz gruvearbeidera, “spatlanina tří barev”, ale pravda je, že ty barvy na dálku splynou, chce to neco s jasnými obrysy jak poslal bobo.

    #8837
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Duke:super,pěkné,výstižné,jo a do Norska letos taky bez nálepky nejedu,valím koncem dubna.Jiné návrhy taky super.

    A nalepím to aj na firemní auto a hotovo,v Itálii budou hledět :))

    #8839
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Pro mně by stačila jednoduchá kombinace

    1 – norská vlajka / cílová země/

    2 – ryba – treska /cílová ryba/

    3 – rybářský prut /sportovní rybolov/

    4 – bez nápisu /všestrané mezinárodní použití/

    To že jsem z ČR poznají podle SPZ.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 255)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...