Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #279350
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Děkujeme..už se těšíme na fotečky…a ten kutřík je jak malovanej…už jsi s nim byl na Melsteinu.?

     

    Ahoj Peto.Zatim jsem ho otestoval jen v 11 ce vetru u majaku a ve Valsfjordu.Ja mam svoji sluzebni lod a tak kutrem vozim jen na pozadani,nebo je mozne si jej zapujcit,pokud si na jeho rizeni hoste troufnou.

    #279354
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ze vcerejska jen kratce.Cela rybarina byla jen o schovavani za ostruvky pri asi deseti snehovych bourich se silnym vetrem.Presto jsme privezli dost ryb,ale byl to tezky boj.

    #279357
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dnesni rano vypadalo,ze to bude pokracovani vcerejsiho boje s prirodnimi zivly

    #279360
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ale nez jsme se nalodili,nebe se vyjasnilo a vitr se uplne utisilVodil jsem 6 lodi a mel jsem obavy,ze v nulovem driftu z rybariny moc nebude.

    #279366
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Hned na prvnim waypointu prisly zabery a vzdalene snehove borky nam dodaly trochu vetru k solidnimu pulkilometrovemu driftu.Prisli se na nas mrknout I kluci z Torfride.Vubec nevim jak dopadli a doufam,ze Step doda info.

    #279374
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ryby byly neskutecne aktivni a dve lode odjeli uz okolo obeda s plnymi bednami.Kluci slovensti zacali hned zrana naostro a ja jsem si po delsi dobe chytil mensiho mnicka.

    #279380
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Moravske lode nezustaly pozadu a v konecnem uctovani co do mnozstvi i velikosti mely trochu navrch.Skvely den plny zazitku a krasnych ryb.Dnes nachytal kazdy a filetovalo se az do deseti do vecera.

    Zitra pokud nam to pocasi dovoli jedu se Sokoliky a snad budou ryby kousat jako dnes.Start v 7,00 a doufam,ze nebudu muset skrabat okna na aute jako dnes.

    #279433
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Zatim nejtezsi treska teto sezony 18 kg a 123 cm patri Starostovi.Dnes mensi uroda ryb nez vcera,protoze se otocil vitr z vychodu a kelery, ac jsme jim bili pilkry po hlavach, byly uplne netecne.Presto se par peknych rybek nachytalo.Za zminku stoji i Brosma 85 cm se kterou se pochvalili Sokolici.

    #279443
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    A tato bila vec plovouci ve vode, jako potrava desitek racku, je uhynula velryba.Ja zitra tocim letiste takze kdyz  vodu,tak az navecer.Po uprave tu mame Starostovic  18 kg tresku a Sokolikovic brosmisko

    #279479
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Doplnil jsem v predchozim prispevku fotky,ktere mi vcera z neznamych duvodu neprosly.Dnes jsem absolvoval letiste a pak rychle vytahnul klece s kraby ktere meli slibene Sokolici,kteri dnes odjizdeji.

    Nez jsem uvaril kraby a zapsal vsechny nove party ,ktere dnes vybavoval Benn,tak  v kempu uz vsechno spalo.Takze fotecka zadna a ani nevim,jestli dnes na vodu nekdo vyjel v rozfoukanem pocasi.

    Ja zitra nevyjizdim prestoze bude krasne pocasi,protoze najizdeji dalsi abonenti a musim dat do provozu moji sluzebni lod/dosud jsem zajizdel nove Kvaerno/.

    #279480
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    DRUHY POKUS

    Prvni pokus o dovoz balicku a dvou udic se diky me nepozornosti neuskutecnil.Proto prosim dalsi rybare mirici na Bakkan aby se mi ozvali .Potrebuji z Prahy vyzvednout asi 7kg balicek a dve udice bez navijaku.Predem dekuji Dedo

    #279529
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Diky vybaveno.Doufam,ze se to ted povede.

    Jinak je tu poradny fofr.Od rana od sedmi do pulnoci v pristavu,kemp prakticky plny 16 lodi na vode a k tomu vikendove pujcovani lodi pro mistni chatare.Kdyz se vracim do kempu uz vsechno spi a tak nestiham stahovat fotky a rano jsem uz zase v pristavu nez se party budi.

    Dnes se konecne dostanu na vodu s nemeckymi hosty a vecer mi snad nekdo da fotky.Do normalniho kolobehu se dostaneme snad od zitrka az skonci majove dovolenky chataru a budu mit jen nase hosty.Spoleham hlavne na Odovu partu a na dalsi stare harcovniky Benesovce a vlackare Rehurkovce pro ktere jsem byl na letisti.Zitra jeste naplnime Maristua po Sokolicich a opet to bude stara znama parta vychodnaru – Vavrekovci.Takze se mame na co tesit

     

    #279534
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Včera jsme se vrátili z Bakkanu, chata Torfride. Letošní pobyt byl poznamenán dosti silným větrem, kdy jsme se z devíti dnů pobytu dostali na moře jen v pěti dnech, z toho na Melstein 2x.

    20.4. až 24.4 vítr 10 až 17 m/s – bouda, 25.4. až 26.4. vítr do 8 m/s mělčiny za plavební dráhou směrem k Husoya a směrem k sádkám vpravo, chytání na vláčku obecňačky 60 až 90 cm, pár slušných polaků a lengové do 80 cm. Až 27.4. a 28.4 nás počasí s větrem kolem 5 m/s pustilo na volné moře za Storflua, pak pod Melstein na mělčiny, kde jsme nebyli nijak úspěšní, tak jsme jeli na podmořské kopce mezi Melstein a Asea, tam jsme se dočkali (prakticky každoroční 100% rybařina). Dopoledne obecňačky, kolem jedenácté keleři  do 60 cm.  Čekali jsme větší kousky, ale s ohledem na to, že jsme si zachytali jen 2 dny, jsme v sobotu  29.4. stejně odjížděli spokojeni. Dokonce nám i ryby pěkně promrzly za 1 noc. chata má dva další mrazáky u filetárny. Palec nahoru.

     

    #279584
    Robin21
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Sokolíci hlásí návrat do Brna. Odjezd v neděli v 8:55, trajekt v Brekstatu v 9:30. Příjezd do Brna dnes  v 11:00. Na hranicích nikde nikdo.
    S rybama letos slabší, chytali se hlavně obecné ve velikostech 50-70, do toho občas nějaká kolem metru. Spousta mníků, jedna brosma 85, keleri do 60cm.
    Bedny jsme doplnili pstruhy a lososyz obchodu a kraby od Petra. Ještě jednou díky za všechny Sokolíky – Robin

    #279611
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dnes nadherne pocasi a ryby se asi taky opalovaly.Malo ulovku dnes privezly vsechny party.Zachranil to Tomas svym halikem 121cm a 22kg.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...