Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280437
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Ahoj Dedo, doufám že si to GoPro ještě nevyhodil… Myslím na tebe a přivezu ti nové baterky a jako bonus nabíječku do auta a na 220V. 😉

    #280515
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Ahoj Dedo, doufám že si to GoPro ještě nevyhodil… Myslím na tebe a přivezu ti nové baterky a jako bonus nabíječku do auta a na 220V. 😉

     

    Nene ,kamera je stale pripravena k akci.Privez zdroj a budou videa.

    #280521
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Krasny keler a pekne obecnacky byly jen slabou naplasti na dnesni ,na ryby dost chudy,den.Vyjely jen tri lode a mimo techto peknych kousku nebylo nic zvlastniho a ulovky byly dost slabe.Kluci z Kajova dostali asi 8 kg halika ,ale stejne jako s tim jejich prvnim se mi z nich fotky nepodarilo dostat.Jejich dve lode jsou jeste ted na vode ,ale pokud neco privezou,tak zase jen slovem.Zitra nas ceka devitka vitr,takze ani nove party,ktere dnes najely, nebudou mit velkou sanci na dlouhe vyjizdky.

    #280557
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Krasny keler a pekne obecnacky byly jen slabou naplasti na dnesni ,na ryby dost chudy,den.Vyjely jen tri lode a mimo techto peknych kousku nebylo nic zvlastniho a ulovky byly dost slabe.Kluci z Kajova dostali asi 8 kg halika ,ale stejne jako s tim jejich prvnim se mi z nich fotky nepodarilo dostat.Jejich dve lode jsou jeste ted na vode ,ale pokud neco privezou,tak zase jen slovem.Zitra nas ceka devitka vitr,takze ani nove party,ktere dnes najely, nebudou mit velkou sanci na dlouhe vyjizdky.

        Ahoj dedy vidím že je to u vás jak houpačka ale ůlovky pěkné krásné fotky dík

    #280560
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Dnes se dalo chytat jen dopoledne.Kdo si privstal,tak u majaku rybyu braly paradne.Druzina Polska se vratila okolo desate s temito ulovky./ale vyjizdeli ve 4 rano/

    #280562
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Jarkovaci zachytali prumerne,ale ze se da chytit I neco pres dva metry,to by v Norsku nikdo neveril

    #280565
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Pekne se nam rozjizdi Ladce a okoli.Uz se tyesim na zitrejsi ulovky teto party.

    #280575
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Nejvic se dnes vytahli Kluci z bufetu.Paradni druhova rozmanitost a I velikost nekterych ryb byla slusna.

    #280581
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ta parta, co hlásí příjezd v 6h měla problém s celmíky, kteří je zastavili a chtěli zvážit. Po převážení zjistili, že mají 200kg váhový nad limit. Pokud zjistíš podrobnosti, napiš to prosím sem, jak dopadli, kolik platili pokutu a jak se z této šlamstiky dostali. Díky. Volali mi přímo z celnice, že je nechtějí pustit dál.

    Jak to tedy dopadlo ?

     

    #280583
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    V pohode,dva vystoupili a sli pesky za nejblizsi zatacku.Celnik je s usmevem pustil,ale rekl jim,ze kdyz je chytnou po ceste,ze to bude pekne mastna pokuta.Takze bacha na vahu.Byl asi den vazeni,protoze hodne mist hlasilo prevazovani dodavek a voziku po cestach v Norsku.

    #280644
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Kto rano vstaje,pan boh mu daje.Touto vetou mne vitala vcera rano v pristavu druzina Polska.Krasne ulovky  ,ctyri plne bedny dorsu a keleru okolo 90cm od majaku.Na vodu vyjeli ve 4 hodiny rano a v 7 hodin jsem je pristihnul uz pri kuchani.Nejvetsi dorsak mel 14 kg.Dalsi party jsem zastihnul uz na vode.Vyjizdely ponekud pozdeji a ulovky od majaku uz tak slavne nebyly.Ale presto se na kazde lodi neco naslo a Kluci z bufetu se taky pochvalili metrovkou.

    Lesnakovci konecne aspon neco pustili na FB,takze od nich aspon dasik a halik.Skoda,ze tato parta nefoti,

    Kluci z bufetu uz nam odjeli,ale bohuzel jsem se s nimi ani nerozloucil.Vracel jsem se z pristavu az po pulnoci a rano vyjizdeli jeste pred kuropenim.Takze aspon na dalku jim preji stastnou cestu a  ahooooooj super parto.

    #280648
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Zacvik uplnych novacku dopadnul dobre.Prvni norske ulovky uz maji a dnes se jeste povenujeme vyuce  privlace a pak uz to bude jen na nich

    #280666
    Jindřich Tischer
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahoj Dědo145 pozdrav z Úval na dálku do Norska. Dnes ti tam vyrazila známá parta od nás a z Loun ale já se letos nemohu účastnit. Kluci dostali za úkol dávat ti fotky abych já tu mohl tiše závidět. Tak všem držím palce a ať vám vyjde počasí ahoj Jindras.t

    #280700
    Óďa
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Letošní sezóna pro někoho začíná, ale pro nás již bohužel skončila. Užili jsme si na Bakkanu krásných, ale náročných, 12 dní. Oproti předchozím rokům byl letošní chudší na ryby, přesto se jich podařilo nachytat dostatek, což je záruka Bakkanu. Cesta tam a zpět proběhla naprosto bez problémů a kontrol.

    Dedovi 145 děkujeme za společnost a servis. Je to chlap na správném místě, který kdykoliv pomůže a poradí. Dokonce jsme byli svědky, kdy rozmlouval první den po příjezdu unavené výpravě, aby vypluli ….

    Těšíme se na setkání v 2018

    borci od Macochy

     

    #280716
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    byl jsem dnes dvakrat na vode.Prvni vyjezd v poledne a skoleni novacku v privlaci.Nutno je pochvalit,ze I v dobe poledniho klidu nalovili a myslim,ze uz budou samostatna jednotka.Druhy vyjezd ve vecernich hodinach na kutru s novou partou starych Bakkanaku.Jen si u majaku na privlac chytili na veceri par tresek a zitra s nimi jeste s kutrem /bude 7-8 m/s vitr/ vyrazim nekam na more.Nekrasnejsi ryby dne predvedli Jarek a Zbysek.Gratuluji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...