Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280946
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Rano jsme se rozloucili s kluky z Kajova.Tricko nejlepsiho rybare dostal Joki za sveho halika a Benn odmenil I Mariana za dlouholetou spolupraci

    #280949
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Opavska parta mi dorucila jen tydo dve fotky,ale vubec nevim jak se jim dnes darilo celkove a ani ostatni party nevydrzely vzhuru do meho prijezdu z pristavu.

    #280958
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Byli jsme dnes s ruskou partou protahnout kutr.Vyjeli jsme jen na 47-ku asi 5 km pred Melsteinem a tam jsme stravili cely vecer.Milionova hejna salatovek a mezi nimi sem tam vetsi keler,okolo 80cm a nejaka ta treska.Chytani naprosto vycerpavajici,mockrat jsem ani nenahazoval,protoze zabery byly okamzite.Tri bedny a nocni prace ve filetarne.Nemohl jsem v tom kluky nechat samotne,tak jsem jim trochu pomohl s filetovanim.

    Rano jedeme zase vlacit,tak valim aspon na chvilku do postele.

    #281031
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Odjizdi nam Ladce a Opava.Benn to po delsi dobe zase pojal jako ucitel hry na akordeon a opet nasel zdatne muzikanty.Preji vsem stastnou cestu a zase za rok nashledanou.Terminy na pristi rok jsou uz vsak znacne rozprodany,takze je treba se rychle nahlasit.

    #281036
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Opavaci si dnes vyjeli jen dopoledne a nalovili par ryb na uzeni a na veceri.Super parta a dobri rybari.Na takove se clovek vzdycky musi tesit.

    #281040
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes jsem byl s ruskymi kluky jeste zavlacet a a na konci tripu jeste trochu popilkrovat.Vylet se vydaril a mimo polaka 92cm jsme chytili i 3 dorse nad metr

    #281042
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Ahoj, mám si s sebou brát i pilkrovací vybavení, nebo stačí jen vláčka? Jde to více na Zoomy nebo rypery?

    #281071
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Ahoj, mám si s sebou brát i pilkrovací vybavení, nebo stačí jen vláčka? Jde to více na Zoomy nebo rypery?

    urcite vem I pilkarinu.Metrovky se jeste nevychytaly a keleri jsou prave najizdejici/tedy ti vetsi/ salatovek do 60cm je tu miliony.Na polaky ZOOM JEDE JAKO PILA,TAKZE NENI TREBA SPEKULOVAT SE ZMENOU.

    Tesim se na vas a doufam,ze se dobre pocasi jeste udrzi.

    #281078
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Ok. Těšil jsem se, že už mám sbaleno , ale dobře vezmu plnou polní. Doufám,  že už máš vygruntovaný domeček, když ti přijede vzácná návštěva.

    #281092
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes cely den osmicka vitr a najezd novych osadniku.Opet jsme plni az po strechu.Jedina fotka z rybariny s krasnym dorsakem.

    Konecne jsem dostal dukaz o tom,ze nas Benn neni jen muz tisici remesel,ale venuje se naplno I kulture.Takto jej zvecnil nas kuchar Ivar pri vyspoupeni lidove hudby v pruvodu 17.kvetna.Proste je to borec

    #281108
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Zdar Norci.2.7-14.7.2017 ideme na samostatnú chatu Torfride.Je tam samostatný prístav,samostatná filetáreň a mrazáky.Ja a partia z Brna. Chýba nám jeden do partie a mohol by som záujemcu zobrať mojím autom. Som z Trnavy.Všetko je zabezpečené a ponuka je na cenu dohodou.Ale orientačná cena zo všetkým je 800.-eur.

    Tel 0911 430 470.

    #281133
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Zdar Norci.2.7-14.7.2017 ideme na samostatnú chatu Torfride.Je tam samostatný prístav,samostatná filetáreň a mrazáky.Ja a partia z Brna. Chýba nám jeden do partie a mohol by som záujemcu zobrať mojím autom. Som z Trnavy.Všetko je zabezpečené a ponuka je na cenu dohodou.Ale orientačná cena zo všetkým je 800.-eur. Tel 0911 430 470.

     

    Jakabo,kdybych tu nebyl,tak hned jedu s tebou.Ryby ted zacaly lovit a je tu neskutecna aktivita.Jen to pocasi se nam troche kazi.

    #281142
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Krasne ryby pochytali kluci z DL .Vyjezd na noc se jim vyplatil.Ostatni bojovali proti osmicce vetru az rano a sice neco nachytali/na lod prumerne 1,5 bedny ale nedalo se ani fotit.

    #281164
    Terda
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Tak to se jim pěkně dařilo, jen od včerejška prší.. Snad se počasí změní a budou tam mít krásně 🙂

    #281183
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Pocasi se nam necekane rychle umoudrilo a vsichni vyjeli na vodu uz okolo 14-15 hodin.Vybehl jsem se za posadkami podivat tak okolo sedme hodiny a jeste se jen paberkovalo.Kde tu jeden polacek nebo dorsik.Ale v pul devate se to zlomilo a nastal sen kazdeho vlackare.Polak na kazde nahozeni a drift jen 0.7 km v hodine.Proste nadhera.Na 200m driftu dve I tri ryby.Stacil jsem zaznamenat jenom kluky ze Samorina.Od ostatnich mam slibene fotky,ale asi az zitra.Ja jedu rano s nemeckymi stariky na vyjezd,tak nemuzu cekat na odeslane fotky.Dnes tedy aspon neco z meho fotaku a zitra posbiram ostatni

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...