Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286665
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Dnes jsme vyjeli dve lode na 93  –   opet   rybarske        lode     všude site   chvili  jsme sledovali jak vytahuji site takove množství velkych okouniku jsem nevidel je jen skoda ze  sitemi  obsadi několik kylometru az k melstejnu pak jedna lod jela na zapad za melstejn a tam zabodovali   Jarda nejlepší  rybar z lode obecnacky 117. 115.113cm o vaze 13.5 .  13. 12kg nadherne ryby k tomu kelery a jednoskvrnky dnes se kluci vytahli  druha lod zkousela polakovat podarilo se dvanact polaku  tak nam konci krasny den na bakanu  –    boja     fotky posleme později na torfride je pomala vifina

    #286666
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Posledni  mohykani na Bakkanu z Olomouce to pekne rozjizdi.Me vsechno dnes odjelo,tak jsem se venoval debordelizaci domecku a pristavu.Zitra jeste filetarnu a bude vsechno zase pripraveno na nove hosty.Prvni ocekavam rano okolo 3.hodiny.

    Kdyz zitra stihnu kluky z Torfride,tak jim fotky uverejnim,protoze na Bakkanu slape wifina slusne.

    #286705
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Presne za deset minut tri me vzbudil telefon a kluky jsem behem chvile ubytoval.Cely den jsem se venoval komplexni debordelizaci cele mariny a tak mi cas na ryby nevysel.Najely mi dva domy Novackove se dnes rozjezdili a na prvni den nachytali docela slusne.

    Kliuci olomooooocki pokracuji v dobrych vykonech.

    Rano se rozhodne koho budu guidovat.Ale predpokladam,ze olomocaci uz jsou plni a tak se budu venovat novackum.

    #286769
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    S DEDO 145 a rejžou Danem jsme jeden luxusní večer natočili krátký klípek o ZOOM a polacích, žádný breptání, ale supr úderný videjko. Ze vzdálenosti cca. 100 m na to dohlíželi tuňáci, který na hladině lovili makrely. Byl to bomba večer na Bakkan Wahl.

    #286771
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ahoj Tome a Dedo, uz se tesim na video… koukam zes jiz testoval electric blue :-), nam taky dobre fungovaly  – spis pri zamracene nebo tmavsi obloze. Preji pekny pochytani a krasny zabery …

    #286787
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Teda Tome, to jsou úžasný fotky! Jsem úplně bez dechu.

    #286788
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    S DEDO 145 a rejžou Danem jsme jeden luxusní večer natočili krátký klípek o ZOOM a polacích, žádný breptání, ale supr úderný videjko. Ze vzdálenosti cca. 100 m na to dohlíželi tuňáci, který na hladině lovili makrely. Byl to bomba večer na Bakkan Wahl.

     

    Tome super fotky a uz se tesim na video.Nepochybuji o kvalite,protoze Rejza je machr.

    #286792
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Cela zapadni hrana Melsteinu je odstavena,Profi rybar natahl site od 47-ky az po prvni ostruvek Melsteinu

    #286795
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Rybky njam dnes zacaly brat az po 15-te hodine.Na Honzakove 11-ce se na zooomy nechytilo nic,ale kdyz jsem tam pustil tezky pilkr,tak co nshozeni ,to dors

    #286798
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Nakonec krasna polakovacka na severu Melsteinu

    #286802
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi

    Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

    #286862
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Vcera jsme zkusili vyjezd v sedmicce vetru na Asenske loviste,ale vlny od zapadu se zvetsovaly do neumerne vysky,tak jsem se konecne dostal k pruzkumu prilehlych fjordu.Nadherne scenerie,klidna voda,krasna mista na ryby/mel jsem jen vlacak,tak jsem nezkousel az stometrove jamy//.Chytil jsem jen par mensich dorsu,keleru a bezvouse,ale bude to v podzimnim pocasi prijemna alternative pro mene otrle rybare.

    #286871
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Holomooocka parta se vecer loucila a tak nastalo obvykle oceneni nejlepsiho lovce a neobvykle oceneni Jardy,ktery dostal rad zlate varecky.

    Dnes vitr 10-11m/s takze se bude spat a konecne se dostanu I k vyrizovani kortespondence a booking na pristi rok.

    #286873
    majda
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

    Prosím o recept na Sashimi i na nakládanou skumbii, (makrelu).

    Děkuji a přeji hodně úlovků.

    #286898
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

    Prosím o recept na Sashimi i na nakládanou skumbii, (makrelu). Děkuji a přeji hodně úlovků.

     

    Majdo mas to na SZ

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...