Nápověda Naše další projekty:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 595 odpovědí. Do diskuze (73 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 Dedo145 a poslední změna proběhla před 1 den, 4 hodiny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 541 z 555 (z 596 celkově)
  • Autor
     boja 
    Účastník
    (84 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Dnes jsme vyjeli dve lode na 93  –   opet   rybarske        lode     všude site   chvili  jsme sledovali jak vytahuji site takove množství velkych okouniku jsem nevidel je jen skoda ze  sitemi  obsadi několik kylometru az k melstejnu pak jedna lod jela na zapad za melstejn a tam zabodovali   Jarda nejlepší  rybar z lode obecnacky 117. 115.113cm o vaze 13.5 .  13. 12kg nadherne ryby k tomu kelery a jednoskvrnky dnes se kluci vytahli  druha lod zkousela polakovat podarilo se dvanact polaku  tak nam konci krasny den na bakanu  –    boja     fotky posleme později na torfride je pomala vifina

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Posledni  mohykani na Bakkanu z Olomouce to pekne rozjizdi.Me vsechno dnes odjelo,tak jsem se venoval debordelizaci domecku a pristavu.Zitra jeste filetarnu a bude vsechno zase pripraveno na nove hosty.Prvni ocekavam rano okolo 3.hodiny.

Kdyz zitra stihnu kluky z Torfride,tak jim fotky uverejnim,protoze na Bakkanu slape wifina slusne.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Presne za deset minut tri me vzbudil telefon a kluky jsem behem chvile ubytoval.Cely den jsem se venoval komplexni debordelizaci cele mariny a tak mi cas na ryby nevysel.Najely mi dva domy Novackove se dnes rozjezdili a na prvni den nachytali docela slusne.

Kliuci olomooooocki pokracuji v dobrych vykonech.

Rano se rozhodne koho budu guidovat.Ale predpokladam,ze olomocaci uz jsou plni a tak se budu venovat novackum.

Tomas-HEKTOR Tomas-HEKTOR 
    Účastník
    (678 odpovědí)
    byl(a) online před 14 dny

S DEDO 145 a rejžou Danem jsme jeden luxusní večer natočili krátký klípek o ZOOM a polacích, žádný breptání, ale supr úderný videjko. Ze vzdálenosti cca. 100 m na to dohlíželi tuňáci, který na hladině lovili makrely. Byl to bomba večer na Bakkan Wahl.

Hyse Hyse 
    Účastník
    (453 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Ahoj Tome a Dedo, uz se tesim na video… koukam zes jiz testoval electric blue :-), nam taky dobre fungovaly  – spis pri zamracene nebo tmavsi obloze. Preji pekny pochytani a krasny zabery …

Cesar Cesar 
    Účastník
    (43 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny

Teda Tome, to jsou úžasný fotky! Jsem úplně bez dechu.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

S DEDO 145 a rejžou Danem jsme jeden luxusní večer natočili krátký klípek o ZOOM a polacích, žádný breptání, ale supr úderný videjko. Ze vzdálenosti cca. 100 m na to dohlíželi tuňáci, který na hladině lovili makrely. Byl to bomba večer na Bakkan Wahl.

Tome super fotky a uz se tesim na video.Nepochybuji o kvalite,protoze Rejza je machr.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Cela zapadni hrana Melsteinu je odstavena,Profi rybar natahl site od 47-ky az po prvni ostruvek Melsteinu

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Rybky njam dnes zacaly brat az po 15-te hodine.Na Honzakove 11-ce se na zooomy nechytilo nic,ale kdyz jsem tam pustil tezky pilkr,tak co nshozeni ,to dors

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Nakonec krasna polakovacka na severu Melsteinu

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi

Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Vcera jsme zkusili vyjezd v sedmicce vetru na Asenske loviste,ale vlny od zapadu se zvetsovaly do neumerne vysky,tak jsem se konecne dostal k pruzkumu prilehlych fjordu.Nadherne scenerie,klidna voda,krasna mista na ryby/mel jsem jen vlacak,tak jsem nezkousel az stometrove jamy//.Chytil jsem jen par mensich dorsu,keleru a bezvouse,ale bude to v podzimnim pocasi prijemna alternative pro mene otrle rybare.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Holomooocka parta se vecer loucila a tak nastalo obvykle oceneni nejlepsiho lovce a neobvykle oceneni Jardy,ktery dostal rad zlate varecky.

Dnes vitr 10-11m/s takze se bude spat a konecne se dostanu I k vyrizovani kortespondence a booking na pristi rok.

majda 
    Účastník
    (29 odpovědí)
    byl(a) online před 20 dny

Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

Prosím o recept na Sashimi i na nakládanou skumbii, (makrelu).

Děkuji a přeji hodně úlovků.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1320 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Klukum prazskym jsem prinesl ochutnat severske Sashimi a dostal jsem od nich neuveritelny darek k narodkam.Doufam,ze se to rychle naucim delat.Komplet sada na vyrobu sushi Aby vas to nepletlo na obrazku neni sashimi,to se snedlo okamzite,ale Ruska nakladana skumbrie.

Prosím o recept na Sashimi i na nakládanou skumbii, (makrelu). Děkuji a přeji hodně úlovků.

Majdo mas to na SZ

Prohlížíte 15 příspěvků - 541 z 555 (z 596 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Soroya » Červen 2016

Anketa