Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286216
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak se dnes loučíme s Bakkanem…jak uz psal Jakabo v noci padalo vsechno co mohlo…ted se pomalu balime,zastavíme se v obchodě a pak směr domu do Chebu…přeju všem co přijedou po nás ať mají lepší počasí než mi a hodně štěstí na chycení větších ryb…a za necelý rok zas znova tady…snad to bude lepší…nějaké fotky sem hodím až po návratu domu…tak se tu všichni mějte jak chcete a VYCHYTEJTE FJORD…

    #286227
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj Horňas. Jsem s naší partou také z Chebu a na Bakkanu už to máme zajištěné na příští rok. Bylo by možné se sejít a poklábosit o tom, jak to tam chodí? Norsko už u nás proběhlo 6x, ale Bakkan je zatím pro nás neznámý.

    #286277
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Tak se dnes loučíme s Bakkanem…jak uz psal Jakabo v noci padalo vsechno co mohlo…ted se pomalu balime,zastavíme se v obchodě a pak směr domu do Chebu…přeju všem co přijedou po nás ať mají lepší počasí než mi a hodně štěstí na chycení větších ryb…a za necelý rok zas znova tady…snad to bude lepší…nějaké fotky sem hodím až po návratu domu…tak se tu všichni mějte jak chcete a VYCHYTEJTE FJORD…

     

    Kluci dvakrat jsem vas potkal na vode.Ani jednou jste se nezeptali kam na ne.Kdyz jsme nicili keleri  populaci jezdili jste o 400m dale .Kdyz jsme chytali okouniky,jezdili jste o kilometr vedle.Ale jak se rika,lina huba hotove nestesti.

    Kdo prijede na Torfride,tak ma u mne dvere otevreny.Vcera tam najela parta z Olomouce a snad se nebudou stydet zeptat se kam na ne.

    #286278
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Asi se nikdy nenaucim poslat velky obrazek.Ale nevadi,aspon velky zazitek.

    Minutu po pulnoci mi Tomas s Rejzou gratulovali k narozeninam,jako uplne prvni a nejprvnejsi .

    Pocasi nam dnes pripravilu snad nejmokrejsi den za celeho pul roku.Presto jsme s Hektorovskou partou odpoledne aspon na chvilku vyjeli na makrelky.Par jsme jich nachytali a zitra se chystame na polakovacku.Tomas zatim jeste oddychuje,ale zitra urcite vyda svedectvi o tom co se za posledni hodiny udalo.

    Vecer nas pak ceka party a bude to velkyyyyyyyy

     

    #286282
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    zdravim deda z torfride budeme radi kdys se stavis na pokec  parta od olomouce

    #286283
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    zdravim deda z torfride budeme radi kdys se stavis na pokec parta od olomouce

     

    Dnes vas ve 20,00 ocekavam na party na Bakkanu.Bude spousta dobrotek a muzeme pokecat.

    #286326
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj 🙂 Přeju krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho ryb… Nestihla jsem to v čas 🙁 zprávu mám rozepsanou už hodinu a ještě stále běhám po baráku a filetárně :D… Ale to ty znáš nejlépe a tak mě omluvíš. Užij si párty, nebýt na ostrově, jsem tam hned! Mám Tě ráda a těším se zase společně na ryby!

    #286336
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Peto diky za pozvani omlouváme se byli jsme do pul desate ve filetarne a zpravu precetl az dnes vse nej k tvym narozeninam boja

    #286345
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj všem, jsme na Bakkanu, ale je tu hrozně málo času na všechno, pořád se něco děje. 2 dny nám zlobilo počasí, tak jsme se věnovali krabům, makrelám, polakům a Dedovym narozeninam. Ted valíme na Melstein, fotky s drobným reportem budu dávat v průběhu…..začíme fotem z cesty u tradicniho losa 🙂 čus vecer

    #286377
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    V nedeli po prijezdu na Bakkan byl takovej trochu unavenej den 🙂 tak jsme s DEDO vyrazili ulovit par krabů na oslavu jeho 60.tky. Zajimavej zážitek….JInak dneska jsme lapali uzasny polaky na ZOOM a Honzovi Mystic DUO, je tady mraky, uplna horda velikejch makrel 35-50, ale i malych mrňousků, dneska se nam povedl okounik 56 cm, proste parada. Kluci chytaji, ja se jim snazim pomahat a chytat s nima, aby si lov na Bakanu uzili, zitra budou snad nejaky další photos….

    ps: DEDO, diky za kluky, diky za vše!!!

    #286386
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Vcerejsi polakovacka s novackem Robinem na lodi byla dost drsna.Povozil jsem ho po trojmetrovych vlnach a ryby moc nebraly.Nakonec jsme se schovali pred vetrem a vlnami za skaly Zeleneho ostruvku a tu v uplne klidne vode jsme si dobre zapolakovali

    #286401
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Jeste par fotecek ze vcerejsi narozeninove oslavy.Dekuji vsem za blahoprani  a krasne darky.Musim podekovat Bennovi za pomoc pri priprave .Hlavne diky nemu jsme mohli ochutnat snad vsechny druhy morskych potvor

    #286412
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    S Hektory na Melsteinu.Tomova lod se venovala okounikum,polakum a makrelam.Ja s jejich druhou lodi jsme odpoledne marne patrali po velkych kelerech.Vecer jsme vsak sjeli na slavnou jarni 47-ku a tu se na malych kelircich paslo hejno velkych tresek.Behem hodinky jsme meli plne bedny a oba novackove uz maji chycenu  svou prvni norskou metrovku.

    Ostatni lode taky nezahalely.

    #286424
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Luxusni polakovacka na Bakkan Wahlu dnes pokracuje. Beru kluky za polaky se ZOOMY, vsichni uz cekaji na vyjezd a jsou nabuzeni velkym ulovkum 🙂 Dedo to popsal skvele, vecer doplnim s Rejžou foto z Dedo oslavy a vcerejsiho masakeru….vyrazime cuus

    #286427
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Zdravim z Torfride jsme tu od nedele první den jsme  na melstejnu  nachytali bednickove keleri celkem dobra chytačka   vcera uplne jiny den hledani tresky nemeli zadnou aktivitu hledani makrel na hranach bylo marne před tremi roky jme tu byli vpulce zari a makreli opravdu vsude byli  uvidíme co prinesou další dny zdravi boja a parta od olomouce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...