Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #285195
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Honzakova rodinka se povenovala polakum a vcelku se jim darilo.Zok s Jirkou a zenami si vybehli Kopang a vcelku se jim darilo.

    #285199
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Boskovicka parta se s nami dnes loucila a vcelku se jim darilo.

    Ale ted vazne.Krasny slunecny den kazdy vyuzil po svem.Rakousti lovci uz maji nachytano,tak se venuji jen trofejkam/dnes dors 117cm/Honzak bere jen polaky od 80cm,ja jsem se dnes povenoval uklidu a udrzbe mariny a zitra jsem Zokove zene Ive venoval k narozeninam celodenni vylet na Sharkovi.Takze drzte palce aby jsme na vylete I neco poradneho nachytali.

    #285224
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Muj nejvetsi ulovek dnesniho dne.Moje sesta vnucka Millie.Pijeme, slavime a zpravy az zitra

    #285225
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Blahopřejeme šťastné rodince a Dědovi 145.    Děda Z. a celá parta.

    P.S. Má míru?

    #285226
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Ahoj Dedo i my se pripojujeme ke gratulaci a az v zari dorazime na Baakan, tak vnucce spolu pripijeme a nejen jednou na zdravi…

    #285233
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Blahopřejeme šťastné rodince a Dědovi 145. Děda Z. a celá parta. P.S. Má míru?

     

    Miry jsou vynikajici 51/3,88 .Ted nasleduje lecba zelenou a pak se zase vratime k Tulenovi.

    #285249
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Vcerejsi narozeninova jizda na Sharkovi se vydarila uplne neskutecne.Nadherne pocasi,super aktivita ryb,vyborna nalada na lodi a krasne ulovky.Proste nadherny den a vzpominky na cely zivot.

    #285252
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Dedy dovol i Mne přidat se k fůře gratulantů přeji Vše nej nej pevné zdraví hodně opravdu dobrých přátel a at se vše daří jak si budeš přát Jirka

    #285256
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    A furt slavime.Millie bude zodpovedne zapita.Jsem stastny .

    #285293
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Omlouvam se za vypadek ve zpravach,ale byl jsem v noci pro jednu partu na letisti.Vratili jsme se az v pul pate rano a za chvili vyjizdim s novymi hosty na Melstein.

    #285303
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ospravedlnenie sa ne príma mal si poveriť poučenú osobu čo máme ráno pri káve čítať ????

    #285348
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Po celonocni jizde do Trondheimu a nazpet jsem nemel to srdce rict klukum,ze jdu spat a tak jsme vyrazili v pul devate na Jizdu se tremi dalsimi lodemi.Ryby jsem nastesti nasel hned na druhe zastavce a presto,ze byla uplne klidna hladina,tak nam prilivovy proud udrzoval drift na hranici 1km/hod.Obrovske hejno keleru pod nami a vsichni pracovali na plne pecky.K fotkam snad neni ani co dodat.Vsichni si pomahali jak mohli a chytilo se I nekolik kusu nad metr.Nejvetsiho kelera dostal Franta a miry jsou 107cm a 10kg.

    Nez kluci vyfiletovali tak jsem prece jen dve hodinky pospal a navecer jsme vyrazili znovu.To uz bylo horsi a museli jsme vydrzet asi dve hodinky bez zaberu,nez zacaly ryby najizdet.Pak se scenar opakoval a na echolotu vidite,ze ryby se chytaly od 30m,takze se daly lovit I na vlaceci pruty.Se zapadem slunce jsme se vratili a nekteri jeste ted filetuji.

    #285350
    lubos59
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Diky Dědo za dnešní den s tebou na rybách bylo to na 100procent

     

    #285402
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Kelerove hody stale pokracuji.Pro zmenu a aby stale fotky nebyly stejne,tak jen par keleru od rodinky Honzakovcu,kteri stale lovi chyt a pust.Nejvetsi treska dnes Foretaci 116cm a 16 kg.Zokovci konecne dodali dokumenty losi rodinky.

    Je tu neskutecna pohoda a nejen rybami ziv je clovek

    #285403
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Tak toto už je Dedo krásná ryba! Gratuluji lovci. To počasí nemá chybu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...