Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #283305
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Po dnešním dopoledním příjezdu jsme rychle vybalily a jeli na ryby. Pár kelerů jsme si chytli. Kolega nej 115 cm. Zítra bude foukat, tak bude čas se trochu po cestě vyspat.

    #283322
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Tak tomu se rika zacatek.Rostova parta se na privitanou s Bakkanem trefila u majaku/vzadu/ do keleru a naramne si zachytali.Skoda jen,ze zitra bude fucak jak hrom a nebudeme moct zjistit,jestli si keleri konecne vyslapali cesticku blize ke brehu.

    Ja jsem dnes jeste dovolenkoval.Rano jsem vypravil Nemce na vodu a pak jsem si vyjel na Asen chytit neco na zitrejsi obed.Zpocatku brali jen travovi zlati polaci do velikosti 70cm.Vetsinu jsem pustil nazpet do vody,jen par nestastne zazranych jsem musel zabit.

    #283331
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Kdyz jsem se dostal az temer za Asen,zacali brat sedivaci z hlubin a to uz bylo jine kafe.Miry 80+ a naramne souboje.Protoze jsem mel cas,tak jsem vyzkousel dva drifty s ruznymi barvami Zoomu.V prvnim driftu s cervenym cervikem jsem mel 6 zaberu a ctyri zdolane polaky.Ve druhem driftu jsem zkusil barvu podle mne modro-cernou,ale podle napisu na sacku nejak jako Okechobee/hihi Peta asi vyskakuje z kuze/.Drift se ponekud zpomalil a I zabery prichazely pomaleji,ale vysledek byl naprosto stejny.Takze barvy remizovaly 4 : 4.

    #283334
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Pak jsem byl z dalsich pokusu odvolany,protoze prijel Rosta s partou a tak jsem jim byl vydat lode.Navecer mne jeste ukecal muj predvcerejsi spolujezdec Alex na vyjezd na polaky.

    Uz opet brali jen mistni travnaci,takze nejvetsi mel asi 75cm.Ale zachytali jsme si v pohode.

    #283336
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    A  jeste velka gratulace Larsovi a jeho krasne zene ke svatbe.

    #283349
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Kdyz jsem se dostal az temer za Asen,zacali brat sedivaci z hlubin a to uz bylo jine kafe.Miry 80+ a naramne souboje.Protoze jsem mel cas,tak jsem vyzkousel dva drifty s ruznymi barvami Zoomu.V prvnim driftu s cervenym cervikem jsem mel 6 zaberu a ctyri zdolane polaky.Ve druhem driftu jsem zkusil barvu podle mne modro-cernou,ale podle napisu na sacku nejak jako Okechobee/hihi Peta asi vyskakuje z kuze..

    Hezky jsto napsal čte se to Oukíčoubíí 😀 ať berou. Pozdravuji Rostu a dekuji za doručení zásilky…

    #283372
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Dnes fouká od rána ……….

    #283375
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Petr vyudil rybky, naprosto úúúúúžasná záležitos. Petře děkujeme za kulinářský zážitek.:-)

     

    #283378
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Petr……. neskutečný nezmar. Super konec večera.

    #283398
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Petr vyudil rybky, naprosto úúúúúžasná záležitos. Petře děkujeme za kulinářský zážitek.:-)

     

    Jo je to dobrotka a moc toho nezustalo.

    #283424
    Radim Linka
    Účastník
    (85 odpovědí)

    Koukám, že už se dá v tuto dobu chytiti i makrelka?

    #283471
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Koukám, že už se dá v tuto dobu chytiti i makrelka?

     

    Hejna makrel uz se na mori objevuji cim dal casteji.Zatim ale neberou a taky na ne nikdo nejezdi.

    Dneska nam jeste foukala cerstva 7-8 cka,takze kluci vyjizdeli az ted na noc,kdyz se nam vitr uklidnil.Doufam,ze neco nafoti a Rosta to pusti do eteru,protoze ja rano jedu s nemci na rybky.

    Kemp se mi po svatebnich hostech uz zacina plnit rybari ,jenom Mormorstua bude nejaky cas zavrena,protoze tam Benn meni okna.Zitra dorazi Deda Zdena a den po nem Hrablo s partou.To budou zase masakry.

    #283474
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Po včerejším odpočinku jsme dnes vyrazily na večerní lov. Ryb bylo zase spousta, prostě nádhera.

    #283500
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Peter. Asi budete potrebovať opaľovacie krémy.Teploty tam majú prudko stúpnuť. Inak nastupujeme 3.7. na Torfride,ale prídeme až večer.

    #283504
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    I když jsme po včerejším rybolovu měly spánkový deficit, tak jsme vyrazily trochu se spožděním až skoro v poledne. Cíl byl jasný…, najít a ulovit pár ryb. Podařilo se zase pár slušných Kelerů, Polaků a jeden okouník, těsně pod hranicí 50 cm. Zítra taky den, teď si musíme trochu odpočinout a zítra hurá na ryby.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...