Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #282707
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Trochu do te bezvouse foukni! Svetovy rekord je 70 cm  3,11 kg!!!!

    Gratulace!

    #282709
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Dědo moc pěkný zážitkový rybolov. Krásně ti to sluší s těma dvěma dorškama! Takže ty krásné ryby braly na pilkr a papriku?

    #282722
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Norská horečka stoupá, když koukám na ty fotky. Gratulace lovcům. Příští týden v neděli se snad už taky koukneme na moře.

    Dědo super práce!

    #282746
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Trochu do te bezvouse foukni! Svetovy rekord je 70 cm 3,11 kg!!!! Gratulace!

    Tak Jani to mne stve.Ale I ja na to hledel jak na zjeveni.

    #282749
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Vlaceci den s Romanovou partou a Kladrubaky se vydaril.Pocasi nebylo zrovna vlackarske,absolutni bezvetri a minimalni drift.Presto ryby braly.Malo fotek je jen proto,ze jsem v klidne vode nechtel najizdet k zaberum,abych nevyplasil ryby.Kladrubaci zachytali mimoradne dobre a Romanovci si k tomu pridali masakr keleru pozdeji odpoledne,kdyz se trochu rozfoukalo.

    Verim,ze dnes nezaspi a Boris doda dokumenty.

    #282750
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Posíláme další pozdrav a report z Bakkanu. Včera jsme zkoušeli polakovat a musíme říct, že jsme dopadli neslavně. Naše umění nebo výběr míst a času nebyl to pravé ořechové (Dědo dělal průvodce flotile německých učedníků), tudíž na nás neměl čas a tak jsme jezdili a vláčeli a nakonec jsme několik pěkných polaků přivezli.

    #282756
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Dnešek byl ovšem o něčem úplně jiném. Ráno jsme vyrazili s Dědo a dvěma loděma směrem na Asen na vláčku. Cestou jsme nezapomněli zajet na Honzákovy mělčiny (zatím tam ten plot nemá) a trochu jsme mu probrali rybí osádku.

    Drift byl nulový a tak jsme se nakonec rozhodli vyrazit na západní hranu Melsteinu. A byla to dobrá volba. Hned v prvním driftu se ukázala hejna ryb ve sloupci  a tak jsme nasadili naše doma odlité gumové ryby (Kliknis je bude zkoušet na Soroya cca za týden) a nachytali jsme kelery v nedbalkách.

    Co drift to jízda a tak jsme vydrželi plenit keleří osádku cca 3 hodiny.

    Max. velikost byla kolem metru a Roman se jí přiblížil na dosah. Jeho keler 96 cm byl nádhernej.

    Zkrátka jsme si užili krásnej den s krásným počasím, ryba braly a my teď čekáme kdy dojde Dědo, abychom to zapili jak se sluší a patří:-.)

    Přikládáme pár fotek z lodi…

    #282763
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Klucí krásná práce,vše sleduji a tiše závidím. Je vidět,že vaše nástrahy fungujou…držím palce ať se daří a zdravím i Romana.

    #282812
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Klucí krásná práce,vše sleduji a tiše závidím. Je vidět,že vaše nástrahy fungujou…držím palce ať se daří a zdravím i Romana.

     

    Ahoj Pepo.Jsou to borci,ale fotit je nebavi.Dnes zase nachytali,ale report zadny.Budu jim muset zitra promluvit do duse hihi

    #282819
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dneska jsem si udelal “Challenge day”.Pocasi hlasili dobre jen na dopoledne a nez jsem vypravil posledni sedmispace na more,tak bylo jedenact hodin.Do prichodu silneho vetru chybely tri hodinky a tak jsem vyrazil vyzkouset vlacku na Husoyu,kde jsem jeste v teto sezone nebyl.Prvni Jindrovo misto u anten zilo a zaber prisel hned na druhe nahozeni.Krasni polaci cca 80 cm .Na dva drifty 4 kousky a protoze jsem nepotreboval ryby ale jen vyzkouset mista,tak jsem pokracoval dale.Dalsi misto opet na druhe nahozeni dalsi osumdesatka a mensi dors.A tak to slo misto od mista.Bohuzel v jednu odpoledne prisla hlasena sedmicka ze zapadu a tak posledni mista u trianglu jsem uz ani nezkusil.

    Nekteri Nemci si privstali a vyjeli na Melstein po trase,kterou jsme absolvovali predevcirem.Opet nachytali pekne ryby a nejvetsi byl dors 121cm a 115 cm.

    Kluci Kladrubaci mi fotky poslali,ale jeste jsem je nedostal.Boris s Romanem a Pepou urcite poslou report.Zitra jeste slusne pocasi,ale pak nas ceka desitka a nuceny oddych.

    #282824
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ahoj Péťo…to viš,všichni spoléhají na tvé skvělé reporty. Já stále vše sleduji a za pár dní už taky konečně vyrážíme….

    #282885
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Konecne aspon neco od Kladrubaku.Dnes byl asi posledni vyjez pro soucasne skupiny,protoze uz od vecera leje a fouka devitka.Tak to ma pokracovat jeste aspon dva dny.Romanova parta a vsichni Nemci pokracovali v tezbe keleru.Od nemeckych rybaru jsem zatim zadne fotky nedostal a Boris nam zaspal.Slibil,ze rano posle report.

    #282889
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Odpoledne jsem vyjel za Asen na hluboke vody pokouset stesti s mnikovistem.Mimo jednoho metroveho se vsak nic nedelo.Kdyz zacalo huste prset,tak jsem sbalil tezke naradi a jel jsem se zahrat vlacenim.Milova vyspa 12m tesne za Asenem nezklamala a na prvni drift padly dve osumdesatky polaci.Pak jsem poskakal nejblizsi melciny a polaci byli vsude.Kluci si stezovali,ze dopoledne nemohli narazit na polaka a vecer se s nimi roztrhnul pytel.Vitr postupne silil a tak jsem dochytal bednicku a vyrazil proti skakavym vlnam do pristavu.

    #282904
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Posilame slíbené reporty za uplynulé dva dny… v pátek a v sobotu jsme shodne zkoušeli vláčet na Asenu a těžší přívlac nebo pilkrovaní na Melsteinu. Zachytali jsme si parádně ale žádnou trofejku jsme nedostali.

    Polaci byli okolo 70 cm a keleři do 80 cm. Otestovali jsme naše gumové nástrahy na větší tresky a kelery a fungovaly parádně.

    Jožka včera vytáhl na Mírovo ptakopyska a kelírka 30 cm obecňačku něco málo přes 80 cm.

    Zkrátka pohoda slušné počasí a rybařina jak se patří.

    Dnes odpočinek protože vítr nás nepustil na vodu. A tak jsme dali sushi, sashimi a neco na povzbuzení mysli..

    Fotky nemáme, posádka půjde v zimě na kurz fotografování, aby na příští výpravu byli připraveni jak se patří:.)

    #282907
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Kluci pěkně jim dáváte za uši, ještě přeju nějakou trofej, ať to máte komplet. A odpočiňte si taky někdy. My to máme za 10. Ahoj H.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...