Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #282436
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Tak konecne… parta z Teplic (Boris, Roman1312 a Jozka) se dockala a dnes rano vyrazila smer Bakkan. Cesta zatim v poho jsme u Göteborgu.

    Chlapci stastnou cestu, mirny vitr a samozrejme hodne ryb. Jo a Romane, zeleny fleky na obloze neni zadna diskoteka, ale polarni zare. At se dari. Zdar

    #282451
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Ahoj Dedo. Parta okolo štíhlé dívenky hlásí úspěšný návrat. Bylo to super, máme na co vzpomínat a snad se nevidíme naposled.

     

    Ondrasu toz doufam,ze vas tady zase uvidim I s temi stihlymi divenkami co nejdriv a Krasna je zem…..

    #282456
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Nemecti kamaradi,kteri dnes odjeli mi stihli jeste poslat foto nekterych z jedenasti haliku,ktere tu chytili.Palec nahoru,takove halibutobrani tu jeste nebylo.

    #282462
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes dalsi louceni s partami v Bennovskem stylu.Jeho harmonika samohrajka zase zarila a protoze ma Benn svou,jak rika,trojmetrovou zenu na dovolene,tak si dovolil I zatancovat.Nevim cim to je,ale v posledni dobe nas zeny nejak prechytavaji.Snad jemnejsi ruce nebo vice stesti?

    Jak je videt na poslednim obrazku,tak Benn ma o nastupce postarane.Jeho vnoucek s prehledem stareho farmare brazdil dnes travniky okolo kempu na plny plyn

    #282568
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes mi vsichni odjeli a tak vlastne na rybach nikdo nebyl,krome Kladrubaku,kteri si vyzkouseli vyzbroj.Zitra s nimi jedu na vyjezd .Kemp se mi vecer naplnil nemeckym zajezdem a jeste jsme se do techto nocnich hodin vitali s Romanem a Borjou,kteri si dneska doprali oddych a zitra jedou s nami.

    #282597
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dneska jsme s Kladrubaky a Borisovou partou vyjeli na celodenni vylet.Dopoledne jsme se povenov ali pilkrovani a I kdyz ryby byly absolutne neaktivni,tak se nam podarilo par peknych kousku chytit.Vetsinaa vsak byla podseknutych .Z toho duvodu jsme take mnoho velkych ryb ztratili.

    Odpoledne se vsichni vrhli na vlaceni a tu uz to bylo trochu lepsi.Kluci se mnou vydrzeli na vode temer 10 hodin a zaver v sedmicce vetru byl ponekud uskakany a mokry

    Doufam,ze Roman nebo Boris dodaji jeste nejake fotky z lodi.

    #282608
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Ahoj všem z Bakkanu. Cesta proběhla na pohodu a po 26 hodinách jsme jsme byli na místě. Po uklizení pokoje jsme nanosili rybářské věci a proviant a museli jsme zkonstatovat, že dle plné lednice máme jídla si tak na měsíc. A nástrah asi tak na rok:-)

    Po poledni jsme nastrojili všechny pruty a vzhledem k počasí se rozhodli, že vyrazíme v noci. V půl jedné v noci jsme vstali a protože předpověď na následující den změnili a byla víc než příznivá, tak jsme na terásce s Dědo a jeho slivovičkou plán změnili a společně vyrazili až ráno.

    #282611
    Boris
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Výjezd už popsal Dědo. Ráno jsme osedlali naše kvaerno a vyrazili na Melstein.  Ryby aktivitou moc nehýřily, ale i tak jsme nakonec pár kousků nachytali, nicméně do obrů měly ještě daleko…

    Za chvíli vyrážíme na vodu a tak snad budou kósat jak se patří…

    #282612
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, držím palce a přeji Vám všem pohodové počasí a hodně krásných ryb. A o ty Tvoje nástrahy se ryby určitě perou. 😀

    #282677
    koko
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Jen do nich klucí , ať se vaří voda . Pěkné rybky , kde jsou tyhle tam jsou větší . Držím palce

    #282686
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Zdar Peťo,už to máme za pár,potřebuješ  něco přivézt ?

    Z.

    #282687
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Zdar Peťo,už to máme za pár,potřebuješ něco přivézt ? Z.

     

    Ahoj Zdeno.Jestli pujdes jeste k Simovi ,tak bych neco potreboval.On by ti to nachystal.

    #282694
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Sedma americka flotilla byla proti nam uplne B-ecko.Dnes jsem za sebou tahal sedum nemeckych lodi.Mel jsem z toho troche obavy,ale nakonec vyslo vse na jednicku.Nemecti rybari se rozchytavali pomalu a kdyz jsem mel uz prvni bednu dorsu naplnenou,tak se konecne rozbehli.

    #282702
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Na mensi lovna mista se s tolika lodemi nedalo najizdet,tak jsem zvolil zapadni hranu pred Melsteinskym majakem a kdyz jsme to tam zodpovedne vybrali,tak jsme chytali na zapadni hrane za ostrovy.Ryby byly super aktivni a chytali se dorsi,keleri,jednoskvrnky a polaci.Nebyli to zadne trofejky,ale vsechno okolo 80-90cm.Takze paradni rybarina a vseobecna spokojenost.Jenom nasi kluci si stezovali,ze na vlacku to dnes na melcinach to dneska moc neslo.Ted uz vsak nevydrzeli napor na kondicku a zaspali.

    #282706
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A nakonec jeste neco z nasi zahradky.Ta bezvouska mela 69cm a tahal jsem ji z devadesati metru.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...