Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #250363
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Ja jsem se vice venoval vlaceni a Hyse vam rekne co to je zase za zizalu.Voda uz ma temer 8 stupnu a polaci se uz krasne rozbehli.Ale na sve jsem si prisel I na Pilkr

    #250369
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Kluci pardubicky,odchovani jiznimi fjordy se nam uz taky zacinaji pekne rozjizdet,jak dokazuje Martinova 90-ka.Clapci od Macochy se vratili posldni se 4-mi bednami ryb a jeste filetuji.I oni meli metrovku a dokonce I halika.Ale fotky od nich dostanu az pozdeji ,po skonceni filetovani.

     

    #250370
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zitra odpoledne jedeme s pardubickymi lodemi znovu Melstein.Doufam,ze pocasi nam vyjde tak jak dnes.

    #250442
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ja jsem se vice venoval vlaceni a Hyse vam rekne co to je zase za zizalu.Voda uz ma temer 8 stupnu a polaci se uz krasne rozbehli.Ale na sve jsem si prisel I na Pilkr

    No vypada to ze jiz zacina úřadovat Ol monster, Red bug shad 😀

    #250551
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dnes jsem vyjel s pardubickou partou  az odpoledne a zkusili jsme cestu okolo sveta.Start na Storfkue byl nulovy.Ale na prvnich plotnach za Asenleiou uz byl lepsi.

    Sorry panove,uz nemam sil a zpravu dokoncim rano

    #250558
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Já se pokusím Dedo zastoupit. Tady jsou fotky chlapců od Macochy. Detaily nevím, to si bude muset počkat na fundovaný komentář, až se Dedo vyspí. Foto – Josef Krejčí

     

    #250622
    Óďa
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Zdravíme vás z Bakkanu …. raději sem “nejezděte”, protože houby nerostou, tak nezbývá nic jiného, než se věnovat rybolovu. Zkusili jsme novou taktiku lovu na “plech”. Bohužel nám dochází nástrahy. Počasí a děda bez chyby, tak za chvíli zkusíme vyrazit znovu ….

    Pozdravujeme Dědy z Olešné a všechny  “norky” z Dolní Lhoty.

     

    #250630
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Tak Oda vas uz uvedl do situace.Ja se pokusim dokoncit nocni zpravy I kdyz uz na mne cekaji novi klienti.

    Pokracovali jsme s pardubicaky ve skakani z plotny na plotnu smer Melstein.Rybky byly pri chuti a na kazde 50m plotne se neco chytilo.Pri sjizdeni hran se podaril I pekny okounik I kelirek

    #250638
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Zdar Norci od Macochy,je vidět,že Vám jde práce od ruky,nezapomeňte dělat na vodě značky nad dobrými fleky.Stačí křížek nebo kolečko.A taky udat souřadnice od zakopaného rumu na kopečku za Bennovou vesničkou.A ne jak vloni,že vše zlikvidujete sami.  Děda (bez označení)

    #250642
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Okolo melsteinskych ostruvku jsme si dobre zavlacili.Vyzkousel jsem zase nejakou potvoru od Hyseho a jako vzdy to fungovalo.

    Nasi prazaci si taky vychutnavali vlacku a ten nejmladsi to zvladnul nejlip.

    #250645
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Vychodnare zachytali vyborne,ale meli na lodi Go pro a fotky se jim nejak nevydarily.Takze jen neco na dokumentaci

    #250652
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    No a to nejhorsi nakonec.Masakr nevinatek u Husoya bude jeste dlouho strasit mistni faunu.Chlapci od Macochy trefili ,samozrejmne po dlouholetych zkusenostech,velike hejno dorsu a keleru a za 3 hodinky se vyradili na tresci populaci.

    Mimoto jeste jeden druh blize neurcene placky se podaril Zdenovi .

    Byl to mimoradne uspesny den s dorsaky 10-15 kg,8-9kg kelery a ostatnimy druhy ryb.

    Filetovani trvalo az do 3 hod rano a musela se stat fronta na filetarnu,protoze ryb byly preplnene stoly.Ale kazdy to vzal s klidem,protoze vsichni si vyborne zachytali.

    #250653
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    A jeste jeden odkaz pro Marecka.Navrhnu te na medajli Zlateho navijaku.Kluci hradecky mi jej v poradku privezli a uz nachytal plnou bednu dorsu a byl odzkouseny na 300m hloubce.Skvela prace.

    #250654
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Doufam,ze masakr ze vcerejska se dnes opakovat nebude.Mam ale jeste v zaloze fungl novy mrazak,takze jsme pripraveni I na nejhorsi

    #250659
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    A nakonec jeste neco z nasi zahradky,neboli polepsovny

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...