Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 432 odpovědí. Do diskuze (57 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 433)
  • Autor
    Příspěvky
  • #287161
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Kulíku ne že je zkusíte, ale doufám že i chytíte. Hlavně ať tě pořádně vyfotí a ty se můžeš podělit. Přeji big bizona polachius.

    #287177
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, tak jsme zkusili, ale místo v 7 hod se mladí vypravili až po 8 hod. Podařilo se nám jich chytit 8, ale  pak odjeli na výlet a už nic. Chytl jsem lenga 118 cm a ještě kolegové chytli několik menších. Pak to brali už jen žabáci. Máme kelery na salát a tak salát bude. Zítra pojedeme znovu zkusit štikáče, ale snad vyjedeme dřív. 😀

    #287184
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzo,jsem rád,že jste dobře dojeli a už lovíte…pozdrav kluky.Válčime na Hitře s polakmi jsou hluboko a na řadu zítra přijdou Hartyho pilkříky.Máme velkou loď a každý den vyjíždim s jinou partou na mníky,tak polakům moc nedávam….Na Averoy to vříjnu musíme dohnat…

     

    #287309
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Pavle, dnes jsme opět zkusili štikáče a zadařilo se. Nejdelší byli 93 cm. Jsou ještě plní jiker a mlíčí. Přitom se povedlo několik pěkných a velkých jednoskvrnek, bezvousých a dálší. Ještě máme hodně práce.

    #287319
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Super Honzík,jsem rád,že se daří…..ja mám školu mníkování a učím kluky mníkovat…dnes 19ks ale nic zásadního nej 105cm…

    #287320
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavlíku, to je fajn to s námi v říjnu pojedeš na mníky.

    Tak to zatím vedu! 😀

    V jakých hloubkách a na co chytáte ty polaky?

    Ať se Vám daří.

    #287345
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Polaci jsou docela hluboko kolem 30_40 metrů…musíme používat pilkříky a Harty bude mít přes zimu co délat..mníky máme nejj.147cm…ale myslím,že nejbližší dva roky je nechci ani vidět😁😁

     

    #287348
    Pavel_64
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj Kulíku, loni jsi střídal na Averoy ty mně, letos si to obrátíme. Měl bych na tebe dotaz kde letos chytáte štikozubce? Jako dříve u trojnožky nebo se našlo nějaké nové místo? Na mníky na ytre Steinen?

    #287352
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Štikozubci se chytají napravo od kempu před tyčí a to v hloubkách od 95m do 60m. Milan Vám to určitě ukáže. Mníci za velbloudama na starém místě, ale i jinde a to nahodile velikosti do 90cm.

    #287361
    otapa
    Účastník
    (305 odpovědí)

    Ahoj kolegové, už jsem se ptal v jiném tématu a žádná odpověď – zkusím to tady….

    Existuje nějaký všeobecný návod na štikozubce ?? Jedu koncem září , do fjordu pod Alesund. Mám představu je hledat od 50 do 100 metrů na maso. Montáž podabná jako na mníky . A dál ? Jaký profil dna atd ….

    Nikdy jsem je tam nechytal , spíše sporadicky,náhodně . Buď v těchto místech nejsou a nebo dělám něco blbě. Díky Ota

    #287364
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    To OTAPA:

    Jednoduché! Vědět, kde jsou a pak je to polovina výhry!!! My je měli u dna na 90-60 metrech.
    Já to dělám takto: Dole olovo cca 500g, nad to 3 návazce stylem paternoster z 0,90mm vlasce tak 10cm dlouhých. Na ně háčky 4/0 – 8/0 a na ně kousky z makrely nebo kelera. Můžeš použít i jiné, ale makrela je TOP. Maso cca. 3x3cm, ale byly i větší.
    Byli nad bahnitým dnem, nebo něco jako jíl. Nad skálou nebyli.

    Spustit olovo na dno, zvednout tak metr nade dno a chytat stylem “těžkotonážní feeder” 😀
    Když neberou, zkusit zvednout více do sloupce a zkoušet.
    A pozor! Nebere jako mník a většinou jen zadrbe a když nezasekneš, tak už odjede 😉

    Snad pomůže, ať se daří!!!

    #287367
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Tak jsem se konečně dostal k compu 🙂
    Jsme tady v kempu už tři dny a teď trochu fouká.
    První den jsme nachytali pár pěkných polaků, ale nic přes 80cm 🙁
    Včera jsme vyrazili na štikáče a musím říci, že to byl parádní lov!!! Nebudu tady psát míry a množství, ale všichni jsme si parádně zachytali!!!
    K nim se připletlo pár jednoskvrnek, z nichž největší měly přes 70cm. Já ještě jako bonus chytil 6 bezvousých a dvě máčky.
    Odpoledne má přestat foukat, tak zkusíme navalit makrely a zítra vyrazit na celý den na vláčku a pak zkusit mníky.

    #287369
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    V Norsku je krásně 🙂

    #287371
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Mí parťáci na baráku. Radek123 a junior.

    #287379
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Při vybalování se Ráďovi podařilo rozbít litr domácí slivovice a jelikož byla podlaha čistá, tak to přece nenecháme vypařit 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 433)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...