Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 432 odpovědí. Do diskuze (57 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 433)
  • Autor
    Příspěvky
  • #287446
    Sim
    Správce
    (11236 odpovědí)

    Ještě, že tam kluci jste. Jinak bysme fotku kulíka nikdy neviděli, za to vám patří dík. Jak hluboko jsou ti štikouni?

    #287458
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Je to první fotka, na které vidím Kulíka s rybou. 😂

    #287460
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Je to první fotka, na které vidím Kulíka s rybou. 😂

    Jsem zvědav kolik fotek uvidíme pana Doškáře s rybou?? 🙂

     

    #287469
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Honzáku, polib si víš co. Já na rozdíl od vás to nemám jako zábavu, ale jako práci. A nezlob mě.

    #287470
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ale ale strejdo Došky on to tak nemyslel 😀

    #287471
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Honzáku, polib si víš co. Já na rozdíl od vás to nemám jako zábavu, ale jako práci. A nezlob mě.

    pevně věřím, že tě s rybou uvidím 😜🐟🐟. Neboj dají mě dohromady a já tě vezmu na ryby🎣🎣

    #287472
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    🙂

    #287473
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    :)

    Toho sem se bál.

    #287484
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Kulík na kaprech 😀

    No to se dějou na severu věci. Skalní vláčkař s pilkrákem a elektrikou……  Ráno se podívám znovu, jestli se mně to jen nezdá 🙂  Tak ať se daří i  s roxorem a akumulátorem, Honzo!

     

    #287485
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Asi Vás zklamu, ale není to má první fotka s rybou.

    Petře, nezdá. Štikáče jsem vozil bimotorem,

    Michale, byli v hloubce, aspoň tam, kde jsme je lovili od cca 60 m do 95 m.

    Dnes byl úspěšný Adam a to již od rána při lovu makrel na mníky, ale on se pochlubí sám a ani Radek se synem nezaostávali, jen já jsem měl den !blbec. Utrhl jsem toho moc a moc, narovnala se mi karabinka v souboji s asi slušným polakem a následně další mi to utrhl a taky mi pří sundavání ryb z háčků jedna ryba zasekla háček do palce a musel jsem to vytrhnout kleštěma.

    Jinak jsme jeli na mníky, ale byli na dovolené a doma byli jen žabáci. Nachytali se polaci, nádherní doršové, makrely, keleří, žabáci, jednoskvrnka a úhoříci.

    Dnes má foukat a tak pojedeme jen na makrely na gril a na nákup a večer se budeme věnovat grilování a vínku.

     

     

    #287488
    Pavel_64
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Vám má foukat jen dnes, ale já koukám, že pro nás to v příštím turnusu po dvou dnech rozchytání nějak rychle to chytání skončí, doufám že dny ve druhém týdnu budou lepší

    #287504
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    “Dnes má foukat a tak pojedeme jen na makrely na gril a na nákup a večer se budeme věnovat grilování a vínku.”

    To jsou věci, to jsou věci. Jsou vyčerpaní,  chtějí odpočívat a svedou to na vítr. Předpověď pro okolí majáku slibuje dnes do 13 hodin 2 m/s a do 17 h nejvýš 5 m/s . Za takovou předpověď bys při předchozích návštěvách Kuliku vyskakoval radostí. Ale úplně to chápu, nejen prací živ je člověk a při předpovědi, kterou stále máte, byste se ke grilování vůbec nedostali. Dobrý nákup a dobrou chuť.

    #287508
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Járo , posílám ti foto dědy jak jsem ti slíbil ze včerejšího lovu na vláčku do 20 m hloubek . Největší z tresek měla 110 cm a polaku kolem 90 cm . Mám tě od dědy pozdravovat 🙂 ani ostatní party nezůstali pozadu a nachytali krásné štikozubce .

    #287513
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2 kloboukatej: máš pravdu, že si potřebují ti mladí odpočinout. Skončili jsme s prací po 2 hodině ranní a pak ještě jsem je přemluvit na par sklenek vínka a tak na spaní došlo až po 3 hod. Počasí nám opravdu přeje. Asi mi chce Poseidon vynahradit ta 2 minulá trápení. Děkujeme za přání.

    #287516
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Tak jsme konečně vyspaní a odpočatí! 🙂
    S Kulíkem je to těžké, páč Kulík nikdy nespí 😀
    Dneska, jak již bylo napsáno, tak na ryby nejedeme, jen si chytit pár makrel na gril.
    Makrel je tady opravdu hodně a kdo chce a snaží se, tak má plnou bednu za chvíli 🙂 Jen je zapotřebí stále popojíždět a hledat je. Jsou tady hejna makrelek 15cm, 30cm, ale i 45cm.
    My si během chvíle nachytali také pár na uzení.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 433)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...