Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 432 odpovědí. Do diskuze (57 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 433)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286189
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Díky všem za pozdravy,hlavně nám držte palce ať to s dětmi vydržíme…….je to mazec.

    Dnes jsme vyjeli jen na chvíli,protože mělo začít pršet a foukat.Ryby vůbec nebraly,ale i tak jsme dostali 9 polaků a já jednoho 80 cm,což je zatím největší……

    Dětem se nejvíce líbilo chytání makrel,ale ty byly tak malé,že jsme si vzali jen pár na salát…..velikosti 15-20 cm je katastrofální!

    Zítra má celý den pršet a hlavně foukat až 16 vítr,tak máme po rybách a budeme asi grilovat a vymýšlet pro děti nějaké aktivity……………………..

    #286191
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ten pravy cas na poradnou polakovacku prijde. Zitra vitr poradne promicha more a pak zacnou ryby poradne zrat. Verim ze vas jeste budou bolet ruce ze zdolavani big fish

    #286214
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    No to se snad ještě uvidí.. Zatím to zde neplni moje očekávaní, i když se naší lodi podařilo nachytat za 4 dny cca 60 polaku, ale jak píše Mara tak jsou do 70 cm, okolo 80cm jsem viděl všehovšudy 2 ks a to je nás tady celkem 26. Cca 50 ks jsme pustili zpět do vody protože byli malí do 50 cm. Někteří z těchto malých asi 5ks ovšem skončilo taky v bedně neboť měli nástrahu až v jícnu a stejně by nepřežili. Tak snad najedou o něco větší a este si zachytame. Příjemné zjištění – hezky berou barvu electric blue.

    #286215
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře a kde je chytáte? Na mělčinách u ostrovů či na chaluhových polích, nebo kolem kopečků a nebo na hloubkách 40 m a více?

    #286217
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Petře a kde je chytáte? Na mělčinách u ostrovů či na chaluhových polích, nebo kolem kopečků a nebo na hloubkách 40 m a více?

    Zok říkal, že zkoušeji vše co si vyjmenoval.

    #286220
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Petře a kde je chytáte? Na mělčinách u ostrovů či na chaluhových polích, nebo kolem kopečků a nebo na hloubkách 40 m a více?

    Zok říkal, že zkoušeji vše co si vyjmenoval.

    Opravím Honzáka vše co jsi vyjmenoval ale bez hloubek. Dokonce jsme lovili ve výsostných vodách tvého oblíbeného loviště a většího polaka nad 66 cm jsme nechytli.

    #286222
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Ahoj,píšu z Averoy Feskerbrja.Dorazili jsme v úterý.Cesta naprosto bez problémů a kontrol.V  Gedsru kontrola pasů a jinak všude průjezd.Spali jsme na hotelu v Hamaru.Hned po příjezdu do lokality,jsme vyjeli do fjordu Bremses kde jsme ubytováni.Ryb i ve fjordu je dostatek.Śtikozubců je zde opravdu hodně.Polaci se dají nachytat bez probélmů.Makrely také ve velkém množství,ale malé.Zdá se mi že obecných a kelerů  není zas až tak.Ale jinak spokojenost.Dva dny jsme byli na volném moři a situace obdobná.Dnes od rána prší a tak jsme na boudě a náš kuchař připravuje k obědu kachničky s knedlíkem a zelím.Pohoda.

    Zdraví Kvlada

    #286228
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak to je divné. Pokud bylo nedávno hodně větrno a velké vlny, tak je možné, že se ryby stáhli do větších hloubek a bude chvíli trvat než se zase objeví na mělčinách a obvyklých místech. Zkusil bych zlomy a větší hloubky a pod kelírkama a těmi malými makrelami. A co štikáči jsou?

    #286231
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    My jsme v novostraseckem Averoy od pondělí. Štikozubci se někam vytratili. Chytil se zatím jen jeden. Největším úspěchem skupiny je  halibut chyceny’ mezi ostrůvky u “Velblouda”. Polaci jsou a jdou, jen mezi námi  není ten pravý odborník. Všichni chceme makrely. Jsou, ale 8 z 10 je  malých.   počasí nám dává zase zabrat. Kvůli  větru jsme včera byli jen ve fordu, dnes se kvůli  větru a proudům vody z nebe vyjet nedá vůbec a na zítra to bude taky s větrem loterie.

    #286236
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Poprvé jsem tu jen s mobilem a fotky se mi nedaří  vložit. V úsilí budu pokračovat.

    #286237
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravím, štikozubci si dali oddych a přijedou 3.9.2017, neboť to na ně přijedu. 😀

    Jinak počasí je letos divné skoro stále. Držím palce, aby bylo lepší a přeji hodně krásných úlovků.

    Jsou aspoň houby?

    #286239
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Předpověď se bohužel vyplnila a od rána prší jak z konve a fouká….

    Dva kluci byli i v tom dešti chytat z mostu makrely,ale ani rybička…!?Zdá se,že ryby zmizely a úlovky jsou jen náhodné….Máme ještě tři dny,tak snad se něco zadaří.

    Dnes máme hromadné grilování……no a samozřejmě si dáme trošku vínka,aby se nám lépe plánovalo,kam na ně….

    #286240
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Dnes celý den leje a fouká,zitra se to má uklidnit a tak snad se ještě něco nachytá. Na houby nebyl čas,tak ani nevime jestli rostou. Štikáče sem včera chytil jednoho na pilkra s kusem makrely na asi 90 metrech. Makrel je málo a když,tak malé píšťalky.

    #286253
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    A ještě pár fotek z cesty a kempu…..

    #286254
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes jsem hovořil s Mírou, který je v kempu na AVEROY u Averoy Fishing a mám informace, že nachytali polaky a velice slušné 70 -90cm a hodně, ale napravo od kempu a to kolem kopců a i dost mníků a to jim jich i několik pěkných uteklo. Na štikáče se teprve chystají. Polaci berou nejvíc brzy ráno a před setměním. Držím Vám palce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 433)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...