Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 526. až 537. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #270329
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Video super a je vidět jak je možno používat podběrák.

    #270354
    vydra-cz
    Účastník
    (216 odpovědí)

    Video dobrý ale dejte někdo jaká jsou ty lanka a po případě kde je koupit. A taky jejich nosnost+ délku jakou používáte.

    #270358
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Použil jsem lanko koupené u R.Kordy, dlouhé 25cm, již navázané 1×19 micro wire, na 12 kg. Lanko je třeba mít co nejtenčí a na 12 – 20 kg. Tak, jak už psali Jigin, nyní se pohlížíme po co nejtenčím lanku a s co největší možnou zátěží, tak do těch 20kg.

    #270371
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Díky Kulíku , pěkně jsi to popsal .

    #270401
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Včera si kluci opět zachytali a navíc bylo nádherně 🙂

    #270403
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Gratulace a pozdrav všem. Tak Vám závidím a nejraději bych byl s Vámi. Počasí je opravdu stále exkluzivní. Při takovém úlovku byla k večeři určitě ryba.

    #277936
    mex
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Zdravím všechny příznivce norského rybolovu.V září 2017 jedu na Averoy ale nejedu jen na ryby,chci zároveň poznat krásy ostrova a okolí.Poraďte mne prosím nějaká zajímavá místa.Po případě jestli někdo nevíte kde koupit turistickou mapu ostrova.Děkuji moc za odpovědi.

    #277966
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    nejak mi tu nejde vlozit odkaz a soukroma zprava nejde taky poslat, takze pokud mate zajem, napiste mi na janaseitz@centrum.cz a ja vam poslu nejake informace

    #277968
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    <span style=”color: #333333;”><span style=”font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif;”><span style=”font-size: medium;”>Turisticke info Kristiansund a Averoy http://www.nyhetsbrev.no/site/img/1752/Lokalgude08_Kr-Frei-A.pdf</span></span></span>

    <span style=”color: #333333;”><span style=”font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif;”><span style=”font-size: medium;”>Stranky komuny Averoy http://www.averoy.kommune.no/turistinfo/severdigheter/</span></span></span>

    <span style=”color: #333333;”><span style=”font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif;”><span style=”font-size: medium;”>Vyslapy v okoli https://www.visitnorway.no/reisemal/vestlandet/nordvest/aktiviteter-og-attraksjoner/vandring/</span></span></span>

    <span style=”color: #333333;”><span style=”font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif;”><span style=”font-size: medium;”>Vyslap Trollkirka https://www.visitnorway.de/reiseziele/fjord-norwegen/nordwesten/listings-northwest/die-trollkirche-(484-m-%C3%BC-m-)/36171/</span></span></span>

    <span style=”color: #333333;”><span style=”font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif;”><span style=”font-size: medium;”>mapa http://www.avsetbygda.com/SCAN0023.JPG</span></span></span>

     

    #277969
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Nevim, ke komu jedete, ale napr. v Atlanterhavsveien Sjostuer jsou informace a mapa ostrova ve slozce pod televizi a v recepci :-). Ve Feskberja ve sklepe ve spolecenske mistnosti… 🙂 Prospekty o ostrove dostanete v Bruhagen  a na Atlanticke ceste v kiosku. Skoda, ze jste se za mnou nestavil na veletrhu, mela jsem prospekty s sebou. Rozhodne doporucuju navstivit Kvernes a Bremsnesholu. I ostatni mista uvedena v seznamu jsou moc hezka. Kazda strana ostrova je jina a urcite se vyplati si ostrov projet, o Atlanticke ceste nemluve ..
    Tak mozna byl moc dlouhy prispevek, ale odkazy se zobrazily nejak divne .. ale funguji 🙂

    #277970
    Bohumil
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Nevim, ke komu jedete, ale napr. v Atlanterhavsveien Sjostuer jsou informace a mapa ostrova ve slozce pod televizi a v recepci :-). Ve Feskberja ve sklepe ve spolecenske mistnosti… :-) Prospekty o ostrove dostanete v Bruhagen a na Atlanticke ceste v kiosku. Skoda, ze jste se za mnou nestavil na veletrhu, mela jsem prospekty s sebou. Rozhodne doporucuju navstivit Kvernes a Bremsnesholu. I ostatni mista uvedena v seznamu jsou moc hezka. Kazda strana ostrova je jina a urcite se vyplati si ostrov projet, o Atlanticke ceste nemluve .. Tak mozna byl moc dlouhy prispevek, ale odkazy se zobrazily nejak divne .. ale funguji :-)

     

    Pro mě je paní Janka dobrý duch a strážný anděl tohoto fora.Díky za profi pomoc nám norkům.

    #278026
    mex
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Nevim, ke komu jedete, ale napr. v Atlanterhavsveien Sjostuer jsou informace a mapa ostrova ve slozce pod televizi a v recepci :-). Ve Feskberja ve sklepe ve spolecenske mistnosti… :-) Prospekty o ostrove dostanete v Bruhagen a na Atlanticke ceste v kiosku. Skoda, ze jste se za mnou nestavil na veletrhu, mela jsem prospekty s sebou. Rozhodne doporucuju navstivit Kvernes a Bremsnesholu. I ostatni mista uvedena v seznamu jsou moc hezka. Kazda strana ostrova je jina a urcite se vyplati si ostrov projet, o Atlanticke ceste nemluve .. Tak mozna byl moc dlouhy prispevek, ale odkazy se zobrazily nejak divne .. ale funguji :-)

    Moc děkuji za odkazy,ozvu se na email.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 526. až 537. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...