Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #268972
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ahoj Kuliku, tesim se na reporty nebot se vam blyska na lepsi casy. Tak si koukej poradne odpocinout, protoze pak to bude pekna fuska co vas tam ceka. Tak drzim palce.

    #268974
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Dneska od rána prší, čekáme až přestane a vyrazíme. Ještě něco z minulých dnů.

    #268977
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    To Zdeneko: krasny kousky. K tem polakum dotaz. V jakych hloubkach se lovi – prichazeji zabery. Ja se vratil pred tydnem a brali vylozene na melcinach 4 – max 10 metru. Tak jestli je to stejne ci se jiz stahuji niz. Dik

    #268998
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes hlásime první výjezd.Moře bylo fakt extrémní a na hraně chytatelnosti ale povedlo se hned od prvního náhozujsem byl hoodně překvapený…..jdu spracovat fotky a všechno okomentovat….tak čekejte…

    #269000
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    na lodi mám pravé mořské vlky Kulíka a Fandu.Statečně se od prvního náhozu prali s futrujícimi se polaky avýsledek stál zato…Mně se na druhý drift povedlo nádherné torpédo 91cm na červeného Flashjiga 20gr…Ve vlnách a raketovém driftu to byl neskutočný souboj a 0.28 návazec to zvládnul perfektně.jel zhloubky 15m….

    #269002
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Vzápětí Kulík zapřáhnul další torpédo na červeného ZOOma s 30g hlavou taky jel z hloubky 18m….i 84cm předvedl nádherný souboj a aby jste věděli kdo je Kulik a že taky umí chytat polaky konečně bude mít nějaké fotky s rybami….

    #269007
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Nesmí chybět ani společná fotka cel. posádky….Lovit se dalo jen kolem majáku a pohled na kemp ad moře….

    #269008
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Zítra se asi lovit nebude…. všude je spousta makrel a ,,salátových kelerú a berou i docela velké nástrahy.Budu mít alespon možnost navázat nějaké flashjigy tak zítra další fotky mol se pokusím natočit vdeo je tam spousta kelerů tak to pustím mezi ně…

    #269009
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Tak to zasluhuje obdiv, ze chytate v takovych vlnach. My to nastesti abslovovat nemuseli, meli jsme po celou dobu  vitr max 4 m/s, Tak jeste jednou palec nahoru 🙂 a tesim se na dalsi zravy a preji lepsi tedy mirny vitr.

     

    #269010
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Na  Averoy jako by začala sezona .Koukám, že obě party chytají pěkný ryby,i když počasí asi nic moc.Ale Ošmerovci se dostali na okouníky,tak to nebude tak zlé.Gratulace Z. Šebest. k halibut. a Kaloňovi k okouníkům.No, polaky chytáte parádní,tak ještě alespoň jeden den pěknýho počasí, ať se podaří poláčí bizonek.Zdeňku O.pozdravuj ostatní…………………A Kulíkovcum přeji to samé.Honzíku, dávej tam na toho Páju pozor!,ať ho nějakej polak nestáhne do vody .

    #269011
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavel už vše popsal zatím co já, nejmladší, 😀 jsem ji pekl ryby po mlynářsku. Jedno neprozradil, že jsme soutěžili kdo chytne první rybu a bylo to zcela jasné kdo vyhraje, no přece já. 😀

    Je tu moc fajn a na všechny vzpomínáme.

    #269012
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, neboj dáváme mu větší porce, aby to zvládal. 😀

    #269013
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdenda měl štěstí, že tu byli dřív, kdy bylo ještě pěkné počasí, ale snad se poštěstí i nám a vyrazíme na mníky.

    #269014
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Já se taky pochlubím.Byl jsem z pátku na sobotu u nás na rybách.  Super počasí,v noci hvězdy na hladině ,oheň a opékání buřtíků.Celkem dvacet hodin a ani Ťuk.Prostě paráda.

    #269019
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, tak sis to vlastně prima užil. Koukal jsem se nyní na počasí a to bílé víno nám asi nevystačí, neboť má min. 2  dny fučet. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...