Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #269734
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Včerejší den dal uplně zapomenout na počáteční trápení s počasím…Polakovalo se supr i když vysnéný bizon nepřišel.Většina ryb byla v rozmezí 70-80cm.Hezky zachytal  Tomáš 6 polaků nad 80cm na nováčka supr výkon….dobrý to žák.Škoda že se fotily s mrtvolkama v kempu a nerad takové fotky sem dávám.Za chvíli jdeme na to a bude další pokus o trofejku…potíž je s přílivem  a odlivem.Vrchol přílivu je kolem půl druhý odpoledne za největšího sluníčka a to není nejvhodnejší na velkého polaka.Velkým rybám se moc nechce na,, kopečky a zahrádky,,.Večer došlo i na speciálky od Hartyho a Honzy Dufka ale i ty odchytávali stejné ryby jak flashjigi…Uvidíme jak dnes,chtělo by to nnějaký obláček…

    #269736
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Většina včeřejších ryb byla v tychto velikostí….

    #269891
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dobré ráno všem,včerejšek byl jak přez kopírák s předošlým.Od rána i za ostrého sluníčka polaci atakovali úplně všechno co do vody padlo.Už dávno jsem nezažil takovou celodenní aktivitu.Některí kluci zažili životní rybaření.Všichni si vzali k srdci moji výtku na malé ryby, které si brali.Včera jsem už u nikoho neviděl polaka v bedínce pod 60cm.Poseidon se jim náležitě odměnil a i nováčci prožili životné souboje.Pro zajimavost bylo 29 stupňů a jako v Řecku…Z etrému do extrémuJá jsem věděl,že ulovit bizona v takovém počasí bude těžké a tak to i dopadlo.Pár prohraných soubojú a asi ani jeden nebyl vysněná metrovka.Dnes poslední možnost na trofejku v tomto roce…tak Poseidone obdaříš věrného služebníka?….Hrrr na ně.

    #269892
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Také dobré ráno, Pavel (Jigin) už vše popsal a tak se nechci opakovat. Jen, že po počátečním hrozném počasí je nyní neskutečně krásný podzim v Norsku. Včera na sluníčku bylo 30 stupňů. Proto nezbýval čas na reporty, neboť jsme si vychutnávali každou chvilku na vodě a prožívali adrenalin a krásu při zdolávání úlovků.

    Dnes už nás čeká poslední den, balení a úklid a pak rozloučení s letošní sezónou. Nastane období vzpomínání, příprav a představ do nové sezóny a tak ať nám to rychle uteče a jedeme znovu.

    Ještě bych rád poděkoval zástupcům Averoy Fishing Mírovi, Ondrovi a správci Milanovi za perfektní služby a rodinné prostředí v jejich kempu na AVEROY.

    Děkujeme a těšíme se na příští sezónu u Vás!

    #269895
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Tak si to teplo užijte, tady je dnes 6C. Krásný reporty posíláte, jste poslední kapka naděje a inspirace na příští rok. Rybám zdar, polakům zvlášť!

    #269896
    Radek123
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Musím se přidat k poděkování za rozdělení se se zážitky s podzimního rybolovu.Začátek jste měli krutý,ale konec se vám vyvedl .To však Pavel předpokládal ještě před odjezdem,neboť předpověď byla silně negativní.Když člověk čte tyhle reporty v říjnu,kdy doma praskají polínka dřeva v kotle ůstředního topení,hned srdce poskočí a opět se začínám aspoň myšlenkami chystat se na příští rok.Pavle ještě jednou díky za zprávy,přeji vám příjemnou a bezpečnou cestu domů ,jak přijedete,ozvi se.Ještě bych poprosil všechny příznivce Norského rybolovu o zprávu ,na kdy se chystá sraz v Prušánkách.Díky

    #269924
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    A je to tady….poslední report s posledního dne letošních vyprav za polakmi.Co dodat…musím se poděkovat rodině,kamarádům,přátelům,sponzorům za to,že se mi letos povedlo 4 krát podívat se do Norska…Potkal jsem spousta nových skvělých lidí,naučil pár rybářů chytnout si toho svýho životního polaka a hlavně jsme ve zdraví přežili nástrahy moře…Za tú snahu se nám i dnes Poseidon odměnil skvělýma souboji s polakmi a lepší tečku za sezonou jsme si ani nemohli přát.Nepovedla se vysněná 100+.ale to nevadí.Nádherných ryb bylo spousta aty co jsme vrátily na spátek do metru dorostou.V poledne  při zdolávaní kelirka ho něco vzalo deset metrů pod lodí a cca 40m souvislá jízda skončila vyháknutím ryby.nevíme co to bylo, ale dozajista by se to nevešlo ani na fotku.Zajimavostí je že zmizeli makrely za jeden den…přitom počasí bylo jak přes kopirák s včerejškem.Posledný náhod sezony byl korunován 90cm obecňačkou…. skvělý závěr….Už teď kujeme plány na příšti rok.Mně čeká spracovat všechny poznatky z lovu polaků a posunout se zas o kousiček dál.Každý výjezd byl jiný a bude o čem alespon celou zimu diskutovat…Averoy mně nesklamala,kdo jen trochu umí chytat ryby a spracovávat informace příjde si na svoje.Musím pochválit správce Milana za profesionalitu a trpělivost s nováčkami…Majitelům držím palce v budovatelských plánech a už teď kemp patří k tím lepším v Norsku….zůstava jěště sbalit věci a dobře dojet domů…..

    #269925
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    To je bezva že se konec vydařil, teď už jen šťastnou cestu domů a těším se na shledání a vyprávění zážitků.

    #269927
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Paráda. Vypadá to jako fotomontáž ryb z Norska a pozadí z Malediv. Kdyby tam někdy mohl být Ota Pavel, tak by určitě napsal povídku o zlatých sajdách …  Každopádně krásné fotky na závěr sezóny a myslím, že některé ty ryby mají jistě přes metr. Kulik má totiž strašně velké ruce, tak to ty “zlaťáky” trochu opticky zmenšuje:-)

     

    #269928
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře, nezlob! 😀

    #269936
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jooo fotí se krása ryby ne rybáře,tak ty ruce ve předu v pořádku….

    #269942
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Tady máš Pavle tu včerejší fotku polaku ať se máš na co těšit s Mírou jsme byli na velbloudech  a neboj jak zítra večer opět přijedete tak si na ně na velbloudy v neděli vyrazíme , opět má být krásné počasí tak jako každý podzim 🙂

    #270014
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Kulíku , tak jaká byla cesta domů ? Já byl dnes odpoledne opět na velbloudech si zavláčet na polaky , bylo krásné počasí a byla to nádhera jak brali . Vše do 70 cm jsem pouštěl asi 25 ks a bral jen od 70 plus a největšího jsem měl 92 cm a to mi pěkné torpéda navíc spadla . Ještě že jsem si navázal lanko jinak bych o vše přišel 🙂 , brali od 10 -20 m hloubky .

    #270024
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Milane, cesta byla fajn až v Čechách byl problém s uzavřeným tunelem a zpoždění 1 hod. Nyní už vše vybaleno. Gratuluji k úlovkům a jsem rád, že můj nápad s lankem funguje. Nyní mi začíná fáze příprav na sezónu 2017 a už jsem jemně připravoval ženu, že bych rád k Vám na Averoy, ráj vláčkařů na polaky, absolvoval v příštím roce 4x. Uvidím zda mi to projde. Všechny pozdravuj a hodně úspěchů i na mníkách.

    #270070
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Zapomněl jsem ještě na společné foto, tak tady je…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...