Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #268743
    paja64
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dnes jsem jediným náhozem na vláčku chytil polaka přes 70 cm, štikozubce (nej 99) jsme chytili u velblouda a placky se chytili tento turnus asi 3, takže vše co chceš chytit tu je. Ohrozit vás může opravdu jen počasí, tak vám přeju ať se výrazně změní současná předpověď

    #268744
    paja64
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dnes jsem jediným pokusem o vláčku chytil polaka (70+), štikozubce jsme chytali u velblouda (moje parta nej 99) a placky se tu chytili tento týden  asi 3, takže vše co chceš chytit tu je a ohrozit vás může jen současná předpověď počasí. Přeji vám výrazný posun k lepšímu, aby jste si to tady užili tak jako my.

    #268745
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2 paja64: Díky za přání i informace. Ještě si to užívejte, přeji Vám všem ještě hodně krásných úlovků.

    #268847
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Hledím jak tele, vše je zde nové, ale Averoy přetrvala. Co se na mé milované lokalitě aktuálně chytá? Prosím o pár foto. Je to možné kuliku?

    #268920
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Zdravím z Averoy.

    Dnes je venku hnusně,  že se nadá vylézt ven, tak konečně zbývá trochu času abych mohl něco napsat.

    Přijeli jsme v sobotu.  Cesta byla bez komplikací, celkem 26 hodin, na hranicích nás norové zastavili, posvítili do auta a pustili dál. Hned po příjezdu jsme vyrazili na vodu tzn. ve 13.00. Chytání excelentní. Do 18.oo nachytáto cca 25 polaků. Zhruba polovina 60 – 65 cm, ostatní 70 – 80 cm. Na první výjezd nádhera. Druhý den jsme zkusili hloubky. V 80 metrech, zhruba v polovině sloupce, kolega zapřáhl halibuta 120 cm 21 kg. Polaci zase fungovali velmi spolehlivě a postupně se zvětšovala i velikost. Většina z nich nad 70 cm, dost nad 80 cm. Další den, jsme se díky počasí konečně dostali na okouníky. Chytání ve 200 metrech byla docela dřina. Bohužel se asi za 2 hodiny zvětšil drift a my ulovili 4 ks 45 – 50 cm. Potom polaci, stejně jako dny před tím. Včera  jsme zkusili opět okouníky, ale velký drift nám to překazil. Polaci potom byli, ale naprosto dokonalí. To co se včera dělo jsem asi ještě nezažil. Přišli největší polaci. Nej 95 cm, další byli přes 85 cm. Všude vřela voda. Polaci utočili na zdolováné kelery, nebo makrely, které jsou všude. Kvečeru se nám povedli ještě 3 obecňačky nej 94, další 88 a 89 cm. Všechny ryby jsou nacpané makrelkami 10 cm.

    Dneska, jak jsme psal, se nedá vystrčit nos z chalupy, tak odpočíváme.

    Za fotky se omlouvám, ale nikdo se tím nechce moc zabývat, protože ryby jsou stále při chuti. Posílám alespoň několik.

     

     

    #268926
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    další

    #268933
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    ještě další

    #268935
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

     

    #268942
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes jsme přijeli v pořádku do kempu Averoy Fishing  na Averoy. Cesta byla provázena vším, od vichřice a slejváky, přes sluníčko až k běsnění na moři v kempu. Fotodokumentaci přidá Pavel.

    Takový vítr a vlny jsem ve středním Nosku ještě nezažil. A tak vybalujeme chystáme si vše na chytání a půjdeme odpočívat. Větší část osazenstva se vydala na houby.

    Doufáme, že se brzy dostaneme na vodu nachytat aspoň kelery a nebo makrely na salát a gril.

    Držte nám palce.

    #268945
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Kuliku držím palce, ať se počasí co nejdříve zlepší!

    #268946
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Kuldo dej si sklenku bílého a vyčkej….počasí se určitě umoudří a pak jim dáš na prdel.

    Držím palce a dávej reporty….

    #268949
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové díky, budeme se snažit, pokud nám to počasí dovolí. Zatím fouká a duje.

    #268957
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Zdravím Vás z Averoy….Kulik už popsal podstatné z cesty,pro mně je to nová destinace i když na Averoy jsem v minulosti byl.Kemp musím pochválit všechno jak má být a maximálni vstřícnost majitelů.přidám pár fotek z cesty a příjezdu a doufám že zítra se to rozjede podle počasí….

    #268962
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    ještě něco zkusím přidat

    #268965
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Jigine už se těším na tvoje reporty s Kulíkem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...