Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42754
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Začátkem července jsme nachytali několik štikozubců u starých sádek u ostrova Jossoya, 80-100cm,ale hlavně tam šly mníci. Je tam hrana ze 40m na 150-200. Celkem dobré místo, nechat se splavovat až k majáku směrem do fjordu.Dnes za 23 😀

    #42755
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To sedoil : myslíš staré sádky co byly ještě za ponorkou.

    #42764
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    to rosa : myslím ty sádky, které jsou přímo u ostrova Jossoya, už jsou prázdné, al eještě je nerozebrali. Přidávám mapku se zakreslením místa.

    #42766
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To sedoil : Jo tak to by sedělo. Tam jsem již také byli a mam odtud Lumba 98. Docela slušný místo , nachytali jsme tam hodně mníků. Jinak díky za info.

    #42866
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Zdravim z Aure, tak počasí nic moc, poprchá. V čera chyceno 30 hezkých makrel, treska je vyjímečným úlovkem. Zatim jsem viděl jednu Doršku, Lumba a 2 malý kelery … dneska se to pokusme změnit a jedeme k ponorce, ještě se chyci zeptat kde je prosím vysílač? Díky

    #42878
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    To Kapitán-lipanek : Jestli poprchá, tak to je supr počasí. Kdyby to bylo v Řecku, tak to by mě štvalo. Hlavně aby vám nefoukalo!!! Přeji supr úlovky!!!

    #42894
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Dneska den ve jménu makrel, všichni vozí makrely, ale dneska se chytilo i pár doršek, některý moc pěkný … já zabodoval pouze s polakem kolem 70, jednou menší dorškou a cca 20 makrel. Za chvíli vyrážim na druhej výlet na moře.

    #42919
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    kapitan-lipanek ahoj mozes mi poslat na teba kontakt dik

    #42947
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    masákra

    #42948
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    masákra

    Hoď to na MRK… bude zábava 😀 😀 😀

    #42962
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    masákra

    Hoď to na MRK… bude zábava

    právě proto jsem to hodil jen sem … tam bych byl v morbidní, EE a fuj a ty kecy … ale možný zejtra tam něco lupnu 😀

    jen pro detajl a úplnost makrel 85, dvě doršky a keler dorostenec, víc nic

    #43020
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Zdravim všechny, dnes jsme dorazili na Eidestrandu, cesta naprosto v pohodě a bez kontrol. Celkem tu fouká, tak zkusíme nahodit jen z mola a pak se bude odpočívat. 😀

    #43031
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj tak to jsi asi poslední z klubu Západočeského kraje na moři.Ať ti to chytá a přeji štěstí a mnoho úlovků.:-D

    #43065
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To medusa : Zdravím do Eidestrandy a hodně rybářských zážitků. Omrkni to tam a podej nějakou zprávičku. Doufám , že ten vítr nebude teď pravidlem. Mi to máme za 10 a taky vyrážíme. Tak ještě jednou hodně ryb.

    #43085
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Chlapi díky, věřím že si to patřičně užije. Včera sice foukalo, ale chytali jsme z mola makrely, mě se povedla i osmdesátka obecná. Dneska je krásný počasí, ráno jsem byli vyzkoušet moře z lodi, všude jsou hejna makrel, chytli jsme i nějakýho štikozubce, skvrnky, polaka. Skvělá je druhová pestrost co se tu chytá, už máme osm druhů:-D Průběžně zase podám zprávy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...