Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42584
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    To Mikr: pokud bych ti poslal mapu nebo souřadnice ubytování dokážeš taková místa vytipovat? Díky

    #42587
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Ahoj všem norkům. Může někdo napsat, co se teď chytá v okolí Aure. Byl jsem tam první týden v červenci a bylo to jen o makrelách, ostatních ryb moc nebylo a musely se hledat. Jsou tam už keleři? Jedu ještě první týden v září, tak doufám, že to nebude stejné.

    Díky za info.

    #42600
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To meduza : Děkuji za zprávy a když jsem viděl ty štikozubce tak jsem si vzpoměl jak jsme byli chytat s tebou a tátou u majáku . Jinak já už mám skoro zbaleno , tedy co se týče rybařiny. Jinak co jsem nebyl na PC tak se to okolo Aure a okolí pěkně rozjelo. Doufám , že tam nějaké ryby dorazí. Zatím co čtu , tak nic moc.

    #42635
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Aure za 3 😯

    #42636
    mikr
    Účastník
    (203 odpovědí)

    To: PEN

    Zkusit to můžeme, ale zavání to trochu křišťálovou koulí. Napiš o jakou lokalitu jde. Kouknu do Blue chart jak vypadá dno a třeba něco vymyslíme.

    #42637
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    rosa napsal:

    To meduza : Děkuji za zprávy a když jsem viděl ty štikozubce tak jsem si vzpoměl jak jsme byli chytat s tebou a tátou u majáku

    To jo, ale moc velkou výdrž jste neměli :-D:-D už si ani nevzpomínám, jestli jste tam něco chytli.. Jestlipak tam letos zase budou??? 😉

    Máme to za 5!

    #42670
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    rosa napsal:

    To meduza : Děkuji za zprávy a když jsem viděl ty štikozubce tak jsem si vzpoměl jak jsme byli chytat s tebou a tátou u majáku

    To jo, ale moc velkou výdrž jste neměli už si ani nevzpomínám, jestli jste tam něco chytli.. Jestlipak tam letos zase budou???

    Máme to za 5!

    Aktuální informace u Honzy se chytají ve velkém štikozubci:-D:-D

    #42671
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    No vida, tak tam asi budou :-D:-D

    To Dedek: díky za info!

    #42690
    dudu
    Člen
    (8 odpovědí)

    na maso predpokladam

    #42692
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    dudu napsal:

    na maso predpokladam

    Na makrely které tam tedˇ jsou:-P

    #42695
    dudu
    Člen
    (8 odpovědí)

    Dedek napsal: dudu napsal:

    na maso predpokladam

    Na makrely které tam tedˇ jsou

    Díky snad vydrží 3dny sme tam

    #42712
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Dnes odjezd. Snad tam ještě nějakej ten štikozubec zůstal a pár makrelek bych taky rád :). Budu informovat.

    #42715
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To Meduza : Ana ano , pravdu máš , ale pravda je že jsme tam přeci nějaké štikouny nachytali. Mám teď aktuální zprávu od kamaráda , který je tam , teď a opravdu je potvrzeno , že se tam chytají štikozubci ve velkém jak uvedl Dědek. Mi to máme za 15 , tak nám tam nějaké ty mořské candáty nechte. Ještě bych měl dotaz na Dědka v jakém rozsahu jsou tam makrely. Jestli kam se podíváš všude makrela , nebo jen náhodná hejna.

    #42716
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    rosa napsal:

    To Meduza : Ana ano , pravdu máš , ale pravda je že jsme tam přeci nějaké štikouny nachytali. Mám teď aktuální zprávu od kamaráda , který je tam , teď a opravdu je potvrzeno , že se tam chytají štikozubci ve velkém jak uvedl Dědek. Mi to máme za 15 , tak nám tam nějaké ty mořské candáty nechte. Ještě bych měl dotaz na Dědka v jakém rozsahu jsou tam makrely. Jestli kam se podíváš všude makrela , nebo jen náhodná hejna.

    Podle ranního hlášení hlášení tak jsou tam velká hejna která se tam motají takže není problém nachytat a ty štikozubci se zdržujou u vysílače

    #42723
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To dedek : Děkuji za zprávu a přeji hodně rybářských úspěchů a zážitků. Už se taky nemůžeme dočkat až vyrazíme. Doufam , že tam na nás nějaké ryby zbydou , když je to tam samá vydra.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...