Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 108 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vostrmar a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 109)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351239
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    čau chlape, my razíme chvíli po vás, web s aktuálními uzavírkami je http://www.vegvesen.no

    na tom mají být veškeré aktuální uzavírky, dopravní kamery atd.

    Pošli mi svoje telefonní číslo, dovolil bych si tě kontaktovat, jak jste projeli, pojedu stejnou trasu a budeme ráno také někde za Oslem, tak ať si vyměníme informace : kdyžtak moje tel na kterem budu stále je 607 566 666

    Radek

    #351240
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)
    #351245
    Dannyxs
    Účastník
    (40 odpovědí)

    Aplikace “Vegvesentrafikk” je asi nejlepší pro sledování aktuálních uzavírek a vůbec dopravních omezení.

    Je to sice pouze v norštině, ale mapa se symboly je přehledná a detailní. Jsou tam taky všechny odpočívadla, kamery atd …

    God tur !

     

     

    #351388
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ahojte ,

    můžete mi prosím někdo poradit, vždy jsem se díval na aplikaci GuleSider Kart na mapu dna, ale zmizela tam úplně možnost přepnout na Skjo kart což bylo zobrazení , nevíte někdo co se s tím stalo, bohužel v Navionicsu nejsou mapy tak podrobné, nebo máte někdotip na mapy mořského dna ?

    Dík
    D

    #351389
    Vendys
    Účastník
    (41 odpovědí)
    #351390
    Radim Linka
    Účastník
    (85 odpovědí)

    anebo tato taky neni spatna:

    https://norgeskart.avinet.no/

    je i v anglictine, dole se da prepnout v sekci Base maps na Sjokart

    dobre funguje na mobilu

    #351392
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    dík super

    #351393
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Ahojte, prosím neviete či je cesta z Osla cez Lillehamer, Donbas smer sever na Trondheim už volná a priechodná?

    #351394
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Ahojte, prosím neviete či je cesta z Osla cez Lillehamer, Donbas smer sever na Trondheim už volná a priechodná?

    #351404
    Radim Linka
    Účastník
    (85 odpovědí)

    Podle google map to s jde, max nejaka objizdka. Ale radsi to vem pres Dombas, zvlaste v teto dobe.. a navic by to byla trochu zajizdka 🙂

    #351424
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Sezóna lovu velkých tuňáků v Norsku byla zahájena. Hned na první výjezd se povedla ryba 255cm.

    #351425
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Jak je to s průjezdností E3 a E6 po záplavách? Kudy doporučíte jet?

    #351426
    Man
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Právě jsem projel trasu Nordkapp – Trelleborg po E6. Směr Trelleborg vše OK. Opačný směr asi 10km za Lillehammerem je kratičká objížďka asi 5km, je to víceméně souběžná silnice s E6. Z E6 je vidět Lillehammer, jak je stále pod vodou.

    #351427
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    V pátek 1.9. pozdě večer pojedeme trajektem Puttgarden-Rodby. Máme objednávat předem skrt pátek a ještě prázdniny nebo to bude v pohodě?

    #351391
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    GuleSider/Eniro namorni mapy prodalo firme Skippo. Mapy jsou nove k nalezeni na https://webapp-no.skippo.io/ Jejich vzhled je porad stejny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 109)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2024

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...