Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12536
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Zdarec, tak to je pěkný kousek.Na Soroya stále stejné počasí.Vytrvalý déšť a vítr 13.Předpověď mění každých 5 hodin.Podle záznamů meteostanice naletišti v Hasviku, napadlo 60mm vody za poslední 4 dny, což je více než za posledních předchozích 45 dní dohromady….

    #12537
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …na Hitře počasí rybářské, lehce pod mrakem a vítr do pěti metrů, ale spíše dneska méně..včera večer luxusní počasí ale voda téměř stála, proto se kelerů chytilo o poznání méně než předevčírem..výjezd od 23hodin do půl druhé, chytli jsme ve dvou čtyři kelery (já tři, kámoš jednoho), oba jsme ještě neproměnili každý po jednom záběru..i tak spokojenost..

    #12538
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Karihavet píše…

    Pravě jsem se vratil z hitry. Rybolov polaci, keleři super.

    #12539
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    To Dorsak: Tys zahodil pruty a začal lovit?

    #12540
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Sim napsal: To Dorsak: Tys zahodil pruty a začal lovit?

    Jasan, co jiného cheš za tohoto počasí dělat.Je to k uzoufání.Navíc Ornulf má lodě ve fjordu na západ, takže není možné přejet do Hasfjordu, kde jsou vlny maličko menší.I tak by byl drift brutální, protože i produdy jdou od západu.

    Jen doufám, že ti divocí sobi, co měli zvonek na krku, ničí nebyli 🙂 🙂

    #12549
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo,doufám že nám tam nějaké kelery necháte!!Jedu na Hitru v půli srpna.Myslíš,že tam ještě budou najetý?V tu dobu jsme chytali nejvíc polaky a na lehčí přívlač makrely.

    Mára

    #12550
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..nějaký tam na tebe zůstanou, neboj..:)

    #12551
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Libor Pitro píše…

    před 12 dny jsem se vrátil z Titranu, na Orklakenu ryba najetá nebyla, tak jsme zkusili “Podkovu” Honzy Dufka ve Froya fjordu a zde je výsledek: treska tmavá 17 kg, 114 cm, prut – WFT Charisma 50-190g, naviják – ABU Cardinal 604 ALB, monofil Asso 0,30 mm, nástraha stříbrný pilkr 60g, doba zdolávání 45 min., ryba měla v zažívacím traktu 2 kilové kelery, prosím o přihlášení do rekordů na RN.

    #12553
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Jsem rád že jste ho taky dostali, rybka je to pěkná, ale opravdu měla 17kg..???? Není zas tak hluboký, no nevim nevim..:-(

    Každopádně gratuluji..8-)

    #12565
    Berkali
    Účastník
    (36 odpovědí)

    K hmotnosti výše uvedeného kelera doplňuji:

    Treska byla zvážena na vyaretovaném mincíři ve

    filetárně kempu SN TOUR na Titranu za přítomnosti

    minimálně 5-ti svědků, ryba byla plně nažraná a měla i

    neobvykle velká játra. Foto zespoda břišní části

    uvádím níže

    Libor Pitro

    #12566
    Berkali
    Účastník
    (36 odpovědí)

    #12585
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Zdarec, tak to je pěkný kousek.Na Soroya stále stejné počasí.Vytrvalý déšť a vítr 13.Předpověď mění každých 5 hodin.Podle záznamů meteostanice naletišti v Hasviku, napadlo 60mm vody za poslední 4 dny, což je více než za posledních předchozích 45 dní dohromady….

    No mluvil jsem s místními úřady. Potvrdili mi, že sobi , co mají na krku zvonek a v uchu vytetovaný číslo, tak ti nikomu nepatří. Stejky musely bít super. Dlouho nepíšeš. Co nového na SOROY. Všichni jsou nedočkavý !!!! ( a smutní. Někdo to má před sebou a někdo už letos byl)

    #12587
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Info ze Soroya, slunečné počasí 12°C, lehoučká bríza 2m/s ideální počasí.Ráno jsme trefili hejno obecňaček vše kolem 15 kg, takže po hodině a půl jsme byli totálně vyšťavění.Pak ale odfrčeli a až na ojedilé záběry spíše opalovačka…

    #12590
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    To Dorsak:

    Zajeďte na školení do Vaaganu je tam Kája Unzeitig, který mě poslal SMS, že ulovili dnes 2x tresku 23kg , 25 kg a jednoho halibuta 140cm 40kg na přívlač. Kluci v Sorvareru se taky pochlapili a chytili tresky 28kg a 33kg.

    #12591
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...