Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12307
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    13,2kg keler

    #12316
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Honza Dufek všechno na vláčku viď ?:-D:-D

    #12319
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj všem,včera sem dostal info od kamaráda,který vyjel s partou do Norska.

    90km před Rostockem,do jednoho auta v koloně napakoval němec,dva kluky odvezli do nemocnice na pozorování.

    Jedno auto pokračovalo dál,jedno čekalo do dnešního rána v nemocnici na info o klukách,jestli je půstí nebo ne.

    Ještě museli sehnat narychlo jedno auto,ale to nevím,jak dopadlo.

    Držme klukům palce,ať jim nic není a pokračujou dál ,dnes v cestě do cíle.

    Zatím nemám žádné info,ale jak budu mít,tak dám vědět.

    Hlavně při cestě do Norska oči na pozoru,nejhorší na tom je,že vám nehodu způsobí nějaký rychlý blázen.

    Všem pohodovou cestu.

    #12320
    fridass
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Zdravím všechny mořské vlky.Dneska ráno příjezd z Titranu.Počasí, rybařina všechno vyšlo na poho.Chtěl bych poděkovat Jirkovi Kodešovi,který se o nás perfektně/zvlášť o mě/ staral.Dík Fridass.

    #12321
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    pro fridass :to jsi byl s sn tourem na titranu?JAK TO ŠLO,MUŽEŠ NEJAKE INFO?JEDU TAM 5.7.JEDEM NA TOTO MISTO POPRVE,VIŠ O NEJAKEM MISTE NA HALIBUTY,UŽ BYCH RAD NĚJAKEHO POVODIL

    #12323
    fridass
    Účastník
    (111 odpovědí)

    To Zdena.Jo, byl jsem s SN o místě na halibuta nevím, ale je tam dobrej delegát kterej poradí.My jsme halibuta nechytli.

    #12325
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Ahoj všem,včera sem dostal info od kamaráda,který vyjel s partou do Norska.

    90km před Rostockem,do jednoho auta v koloně napakoval němec,dva kluky odvezli do nemocnice na pozorování.

    Jedno auto pokračovalo dál,jedno čekalo do dnešního rána v nemocnici na info o klukách,jestli je půstí nebo ne.

    Ještě museli sehnat narychlo jedno auto,ale to nevím,jak dopadlo.

    Držme klukům palce,ať jim nic není a pokračujou dál ,dnes v cestě do cíle.

    Zatím nemám žádné info,ale jak budu mít,tak dám vědět.

    Hlavně při cestě do Norska oči na pozoru,nejhorší na tom je,že vám nehodu způsobí nějaký rychlý blázen.

    Všem pohodovou cestu.

    Držím palce, hlavně ať to z klukama dobře dopadne takováto věc obnáší horu problémů.

    #12327
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ahoj znova všem

    mám info od kluků.Auto co jelo bez čekání,tak je v poho na místě,kluci už sou na vodě.

    Kluky z nemocnice pustili dneska,nevím čas,ale zítra by měli být na místě,sou v pořádku.

    Nabourané auto je v Německu,opravu Němci neudělají,prý je starší,ale možná ho odkoupí,víc info nemám,jak se budou vracet domů,tak to budou řešit.

    Třetí auto mají z půjčovny,ceny nevím.Samo ne od nás,ale z Německa.

    #12329
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Celou cestu musíš dávat bacha na takový debily,hlavně v Německu!Hlavně že jsou kluci v pořádku na auto se vy….!Sice se to prodraží ale hlavně zdraví a zarybařte si v pohodě.A přeju dobrý počas a super ryby..čau.

    #12332
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Ahoj respi,

    to je snad vtip, ne?

    Že člověk musí hlavně v SRN dávat pozor na řídiče, to jsem ještě neslyšel a ani jsem to sám ještě nikdy nezjistil! To mi stačí řídičí tady v Česku na které musí člověk opravdu dávat pozor!

    Pozdrav, Kormoran 😯

    #12341
    Tomáš Ledvina
    Člen
    (17 odpovědí)

    Harbak 6.6.2010 halibut 130cm, 27kg, hloubka asi 20m, vlasec 0,27mm, jigová hlavička 12g vlastní výroby, červený riper 10cm, prut Shakespeare r.v. 1976, waipoint od p.ZAPY, neskutečná hromada štěstí, zdoláván 40min,lovec Jindřich Ledvina (můj tatík) všem přeji zažít ten pocit štěstí a za rok to zkusíme zas

    #12349
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Pilkrovačka na Soroya, vše uloveno 80-120m hluboko, nástraha nerez pilkr a červená paprika. Tresky byli uloveny ve Vaaganu blízko šelfu cca 4-5km od přístavu.

    #12350
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    #12351
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    #12353
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...