Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12354
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Parta ze Štěchovic na Hitře..

    #12355
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    výřad černých “šviháků”

    #12368
    radek
    Účastník
    (688 odpovědí)

    Sakra Honzo, to mi nedělej, máme to za 5 dnů a ty nám posíláš takové fotky.Koukám keleři jak víno.Zase podkova? Nemáte tam těch podkov nějak vícero?Chceš něco přivézt z matičky stověžaté?

    #12370
    luboš
    Člen
    (1 odpovědí)

    honza dufek napsal: výřad černých “šviháků”

    Ahoj Honzo,odkud jsou ty fotky?My jedem ve čtrtek na Titran a tam to z fotek vypadá stejně.Jedeme tam poprvé tak nejsem tak zběhlí,ale na polaky to tam je vyhlášené.

    #12373
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …prej to na Titranu jde jak hutě, polaci, makrely a velcí keleři taky, jestli bude ažůro, tak vyraž na Ornklakken..Jinak keleři jsou od nás od Podkovy, ale ty mrchy žerou v noci..teda když je trošku šero..:)Třeba se příští rok na Titranu uvidíme, ať se povedou fišky a poreferuj..

    #12377
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    To kormoran, Jakej vtip ty chytráku.Až to zažiješ na vlastní kůži a budeš v situaci těch kluků tak mi napiš!

    #12379
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Halibut na vláčku kousek před Hasvikem, hlava 120g a malý riper /barva keler/, hloubka 35m.

    #12380
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    respi napsal: To kormoran, Jakej vtip ty chytráku.Až to zažiješ na vlastní kůži a budeš v situaci těch kluků tak mi napiš!

    Ahoj respi,

    nelíbí se mi, že píšeš kvůlí jedné nehodě, která se aktuálně stála, že “musíte hlavně dávat pozor na debily v Německu”.

    Samozřejmě to není hezké, pokud se stane nehoda, ale to se může stát kdekoliv, nejenom v Německu.

    Všeobecně si myslím a to jsem chtěl s mým příspěvkem i vyjádřit, že v SRN panuje normálně větší “kultura” v silničním provozu než například v ČR – Ty chytráku!

    Pozdrav, Kormoran;-)

    #12381
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Sim napsal: Halibut na vláčku kousek před Hasvikem, hlava 120g a malý riper /barva keler/, hloubka 35m.

    Moc prima kousek, jen nám tam nějaký nechte

    #12389
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to kormoran. Ale stalo se hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhherr Kormoran!

    #12402
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Honzo to je neuvěřitelné,tolik velkých kelerů jsem v životě po hromadě neviděl 8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O

    #12403
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Sim pěkný kousek halibuta.:-D

    #12422
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Dobrý den.Jedu poprvé do Norska(Hitra)s CK EDEN.Stále se tu hovoří,že jdou pěkní keleři na “podkově”.Mohl by mi někdo říci,kde to přesně je.Předem děkuji za kladné vyřízení.

    #12427
    radek
    Účastník
    (688 odpovědí)

    Dědku, podkova je místo mezi ostrovem Dolmoya a Froya v průlivu na východní části při výjezdu.Je to místo kde se svažuje ze 12 m do cca 50-70m.Jedná se o oblíbené místo zdejších kolegů a já se na něj těším za cca 4 dny také.Případně mohu zaslat emailem mapu. Sem jí vložit nějak neumím, holt jsem už stařík- technicky vzato

    #12429
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    To Leiter: Snad zas takový stařík nejsi :-P. Všichni se stále máme co učit…, pokud jsme ponaučitelní. Těším se na setkání u Honzy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...