Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (58 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MifakM a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105339
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    zázraky se dějí:-D:-D:-D

    #105342
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    mara45 napsal: DOSKY napsal: Díky všem za skvělý víkend a super zábavu a tomu šmejdovi co ukrad ten prut bych rád vzkázal něco co se nedá publikovat

    Věřím,že se v tom zloději hne svědomí a prut vrátí…

    Že by svědomí….

    Jsem moc rád,že to tak dopadlo a Kiki může zase tahat halíky jak kola od autobusu…

    #105343
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Super že se našel. Jen by mi opravdu zajímalo jak a kdo a proč ….

    #105344
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Solny napsal:

    SLÁVA Kikiho prut se už “našel”. Rosťa ho dnes našel opřený o dveře,takže to byl asi někdo místní. Víc asi napíše po práci Péťa……

    Rosťa, kde si ho mal do teraz ukrytý???;-)

    Prapáč.:-D:-D:-D:-D:-D

    #105346
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak to je super zpráva, to by chtělo oslavit.

    #105347
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Mám dojem,že Šroubek tam udělal průvan a v někom se hnulo svědomí.Péťo super zpráva.

    #105350
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj všem, kdo to byl, tak to Vám neřeknu, ale nebyl to nikdo z nás norků a to je velmi dobře. Průvan dělal i Rosťa a tomu taky dík, protože nám šlo, aby se prut našel. Už včera se něco tušilo, ale nebylo nic jisté. Tímto se Kikimu omlouváme za nepříjemnost, ale dopadlo to dobře. Taky jsem z toho s Rosťou nebyli nadšení co se stalo, dopadlo to dobře a prut mám doma..

    Kiki, potom se domluvíme, jak Ti prut předám, posílat ho nebudu, už nechci mít žádný průser…8-)8-)8-)8-)

    Vše je v pořádku a prut taky…

    A teďkom doufám, že si na něho Kiki chytne pořádného halibuta, ale toto přeju všem přátelé…

    Zdáááárec všem…8-)8-)8-)8-)8-)

    #105352
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Tak aspon tak, doufam ze ten clovek si vezme ponauceni a uz to nikdy neudela :-S:-S

    #105355
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Tak aspon tak, doufam ze ten clovek si vezme ponauceni a uz to nikdy neudela

    Já jsem to říkal Šroubkovi, že se to k rajským nehodí:-D

    #105356
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    To doufam, ze se ponauci.. jinak …..:-E:-E:-E:-E

    #105358
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Super správa borci. A Kiki jestli můžeme tak mi to v sobotu po příjezdu na Soroy oslavíme 😛

    #105364
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    jak píše Bulík, zázraky se dějí.

    A asi to úplně velká svině nebude, když ho dokázal vrátit.

    #105375
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Zdar děkuji moc a jsem rád , že se ten prut našel . To mi udělalo obrovskou radost . Doufám , že se to už nikdy nestane , ale dalo mi to celkem lekci . Díky Šroubku a nějak si ho pak vyzvednu třeba u tebe doma . Střež ho jako oko v hlavě a vem ho sem tam vyvenčit :-D:-D:-D Radyn to určitě oslavte a posílejte mi info 😎

    #105389
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak ten nalezený prut mě pěkně sere. Už jsem zakládal transparentní účet a teď tohle. Hlavně že to takhle dopadlo:-D

    #105395
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Teď si tak vzpomínám,že jsem dost fotil. Ale foťák jsem neměl. To byl tvůj Máro ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 455)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...