Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (58 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MifakM a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105187
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Jinak bylo perfektně a už teď se těším na Spálov 2016!!!

    Tady je něco pro KIKIBUTA:-D

    Opakování je matkou moudrosti8-)

    [yt=CbtjNv0S2CI=yt]CbtjNv0S2CI[/yt]

    #105188
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Toto se nedělá mezi kamarádama jak pak se asi chová v Norsku bojím se že to bude stejné.

    #105189
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj s novým nickem 🙂 byla to tak super párty, že nejsem schopná dát dohromady staré heslo :-D… (Kecám, blokla jsem si omylem profil už dávno)… Každopádně moc děkuji za fajn víkend a co se týká našeho kleptomana, který se bohužel objevil několikrát i na pražských srazech, je to pravděpodobně opravdu nemocný člověk a fetišista, protože chybí i má šála a medvědí triko!!! :-E

    #105190
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ahoj . Tak jsem taky konečně doma v pořádku po náročném víkendu :-D:-D:-D Děkuji všem za super akci a byl jsem opravdu rád , že jsem mohl oslavit 18tiny se super kamarádama . Srandy bylo na rozdávání . Chtěl bych tímto taky všem co si u mě něco objednali poprosit , aby se mi ozvali přes sz nebo e-mail . Akce se povedla super a těším se na další rok zase ve Spálově . Díky všem kamarádi

    PS : jestli si tohle čte někdo ,kdo mi ukradl ten prut tak ho prosim , aby mi ho zaslal zpět na Mikuleckého 1313/12 Praha 4 Braník 14700 . Nevim jestli se známe osobně , ale radím ti ho vrátit do 10 dní než začne peklo ty špíno zasraná ! Nehledě na to , že tam byla kamera !!! A modli se , až se dozvím tvoje jméno a kde tě najdu , tak ti zpřelámu žebra hasákem !

    Kikibut

    #105191
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Peťo, vďaka za perfektne zorganizovaný zraz a ostatným za skvelú partiu.

    O rok sa tešíme na ďalšie stretnutie v Spálove. A to hovädo nech doláme prút aj seba.

    #105193
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    #105195
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    #105196
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    #105205
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Jiřan nám utekl do místní výškové hospody..už ho zná celý Spálov..

    Myslím si, že i s nama, my jsme tam skončili v sobotu ráno se Salmonem.

    :-S

    #105211
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    vojtko napsal:

    mikulcak napsal:

    Tykrávoooo…super akce,super lidi…až na jednoho šmejda kterej celýmu srazu ukázal že i mezi norkama jsou svině….

    Jsem ateista …ale co se v tombole událo nechápu a asi začnu věřit že tu něco asi je páč to prostě není možný….

    Metrovka to před tombolou říkal,”přijeli jsme pro hlavní ceny”…a kurwa povedlo se…

    už věřím…

    Ušlo mi niečo ? Daj to sem celé. Dík

    O tom prutu už bylo řečeno,a ta tombola byla pro mě s bráchou-metrovkou vyjímečná páč jsme si koupili celkem dost lístků a pořád se nám nedařilo a tak Metrovka pravil ” neboj,my jsme přijeli pro auto a zájezd” …. no a měl pravdu,tak jsem byl z toho tak hotový že jsem uvěřil že tu asi něco je,někdo tomu říká bůh,někdo mimoni…..

    #105214
    Standa54
    Člen
    (16 odpovědí)

    Ahoj všem účastníkům Spálov 2015 a velký dík všem co tento sraz připravili. Až na tu nepříjemnost s tou strakou to bylo fantastické setkání s tolika známými tvářemi. Těším se na další. a Šroubku pozdravuj ještě jednou mamku a dík za všechno:-P A vy co jste nejeli, tak to byla chyba!!!!!!

    #105216
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    OPICE děkuje všem kamarádů že byla taková legrace a že jste vydrželi ty moje VOPIČARNY… Pokud bude zájem od TEAMU RYBOLOV NORSKO tak za rok zasejc přijedu …pokud NEE tak stejně přijedu…:-D:-D

    Děkuju moc VŠEM + SLOVENSKÝM chalanom…;-);-)

    KIKI nesmutni….na každou SVINI se vaří voda !!!!!:-S Mám jeden bambusák navíc tak se stav….:-D

    #105221
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    :-D:-D:-D Ale chci na něj slevu JAK PRASE !

    #105224
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Dostaneš SLEVU jako PRASE……. Je jaro a na jednom proutku raší lístečky……..bude tvůj :-D:-D:-D:-D

    #105225
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Super akce a velké dík organizátorům srazu. Skvělou náladu dokreslují fotky a tak není co dodat.

    A Kikiho prut mi mrzí,byl z toho hodně špatnej.Rád mu přidám na novej,když měl těch 18:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 455)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...