Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (58 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MifakM a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105171
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #105172
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …na závěr jsme si zazpívali československou hymnu…

    #105173
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #105174
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …a 7 sraz Rybolov Norsko ve Spálově je u konce…

    #105175
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Díky všem za skvělý víkend a super zábavu :-D:-D:-D:-D a tomu šmejdovi co ukrad ten prut bych rád vzkázal něco co se nedá publikovat :-E:-E:-E:-E:-S:-S:-S:-S

    #105176
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    DOSKY napsal: Díky všem za skvělý víkend a super zábavu a tomu šmejdovi co ukrad ten prut bych rád vzkázal něco co se nedá publikovat

    Věřím,že se v tom zloději hne svědomí a prut vrátí…:-(

    #105177
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    mara45 napsal:

    DOSKY napsal: Díky všem za skvělý víkend a super zábavu a tomu šmejdovi co ukrad ten prut bych rád vzkázal něco co se nedá publikovat

    Věřím,že se v tom zloději hne svědomí a prut vrátí…

    Kéž bys měl Máro pravdu. :-|:-|

    #105178
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-E k čemu mu bude kradenej prut? musel by na něj chytat sám,aby ho nikdo neviděl! 😡 nebo ho šmejd prodá:-(:-(

    #105180
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Věřím,že se v tom zloději hne svědomí a prut vrátí…

    Obávam sa, že zlodej svedomie nemá, takže …..:-E:-( Smutné je, že Kiki dostal ku svojím 18. narodeninám aj tekýto “darček” Som pohoršený a sklamaný z toho, že na tomto skvelom stretnutí norkov bolo aj dáke hovädo. Ja som sa s ním isto nestretol, lebo ja som tam stretal iba skvelých, priateľských a zábavných ľudí. V piatok večer sme v Švamluvom mlyne začínali našu zábavu česko-slovenskou hymnou a v sobotu večer sme naše pôsobenie v “Šrovbkove” tou istou hymnou ukončili. Organizačne perfektne zvládnuté, prednášky zaujimavé, tombola bohatá, spoločnosť zábavná a priateľská + dokonalé hovädo. Za moju company musím povedať len jedno veľké

    ĎAKUJEME:-D;-):-D Tešíme sa na Spálov 2016.

    #105181
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    To co jsem se dozvěděl o ukradeném prutu snad není ani možné, že je někdo, kdo se takto chová a jezdí do Norska. V r.1992 když jsem byl poprvé v Norsku tak mne poslal Nor do jejich kuchyně do jeho peněženky pro kartu na pohonné hmoty. Nic nebylo nikde zamčené. Takto se chovají Norové kam jezdíme. Co si můžou o nás pomyslet, když se toto dozvědí, já se za takové nelidí stydím.

    #105182
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    dobrá a příjemná akce, díky Šroubku,

    jsem rád, že jsem viděl bubnovat Doršáka na Dědu

    a pro toho “nenechavého kolegu”, pozor ono se to většinou nevyplácí:-S:-S:-S, i když to tak někdy zezačátku nevypadá:-E

    #105183
    Suttnerka
    Člen
    (27 odpovědí)

    Naše skvělá obsluha… :-D:-D

    #105184
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Potřeboval by takovej šmejd pořádně seřezat. Kiki si tohle fakt nezasloužil. Na chvilku od toho odešel na děkovačku a toto se mu stane, hnus kdo tohle muže udělat :-E:-E:-S

    #105185
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj všem..žiju..Díky za všechno..Kiki mě to strašně mrzí.Tímto žádám toho lumpa aby prut vrátil a poslal ho zpět Kikimu.Poštovné zaplatím, toto se nedělá mezi kamarádama…

    #105186
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Šroubku, toto nebyl kamarád. To byla KURVA ZKURVENÁÁÁ!!!8-O8-O8-O

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 455)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...