Nápověda Doporučujeme:

Video: Lov tresek v Norsku

Přirpavili jsme pro Vás kompletní sérii filmů o rybolovu v Norsku. Uvidíte jaké jsou neoblíbenější montáže pro lov velkých ryb. Prozradíme vám kde hledat velké ryby a v jakém období se do Norska vydat, abyste byli úspěšní. Jsou to čtyři celé filmy, dohromady 285 minut rybářského videa.

Lov tresek v Norsku

Dokument Lov Tresek v Norsku vám nabízí nádhernou podívanou na norskou přírodu a souboje s trofejními treskami přesahující 1m a váhu 15kg. Dále vám ukážeme kdy a jak se do Norska vypravit na trofejní ryby, naučíme vás ryby vyhledat pomocí echolotu. Poradíme vám co si pořídit na rybolov, počínaje rybářským vybavením, výběrem lokality až po oblečení.

 

Lov tresek v Norsku II

V tomto filmu porovnáme rybolov ve středním Norsku v oblasti Trondelag a oblast Finmarku, ostrov Soroya. Trondelag jsme navštívili v únoru a Finmark v červnu. Ukážeme Vám svoje montáže, na které jsme lovili až 30kg Tresky při délce 145cm. Představíme vám ostrov Soroya, který patří mezi nejlepší místa na světě pro lov Matečné tresky obecné a halibuta. Poradíme jakou strategii zvolit pro lov trofejních tresek.

 

Rybolov v Norsku – ostrov Kvaloya

Na rybolov do Norska jsme se  tentokrát vypravili na ostrov Kvaloya, což v překladu znamená “Velrybí ostrov”. Mezi sportovními rybáři je toto místo považováno  za jedno z nejlepších, pro lov halibutů. Abychom Vám přinesli co nejvíce informací, vyrazili jsme na ryby společně s naším norským kamarádem a pořádně jsme ho vyzpovídali. Dozvíte se jakou strategiji lovu používají samotní Norové.Předvedeme vám nové druhy nástrah. Závěr filmu je korunován soubojem s trofejním halibutem 142cm 43kg!

 

Soroya – Rybí království

Zavedeme Vás na jedno z nejseverněších míst Evropy, 650km za polární kruh. Uvidíte rybolov v průběhu celé sezóny jaro – zima. Předvedeme vám lov vlkoušů a halibutů na přívlač. V zimě se vydáme na ryby také do hor vyzkoušet lov na dírkách. Jako dopravní prostředek použijeme sáně a tažné psy Husky. V létě se vrátíme do hor znovu a ukážeme lov pstruhů a arktických sivenů na přívlač. Nebudou samozřejmě chybět ani triky a tipy pro úspěšný mořský rybolov.

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...