Nápověda Doporučujeme:

Týdenní slevy na topfishing.eu

Ahoj rybáři,

počínaje dneškem jsme se rozhodli, že jednu či více položek na našem eshopu topfishing.eu dáme do 15% slevy na celý týden a pak další a další. Byli bychom rádi, kdybyste nám do komentářů a nebo do diskuze psali o jaké produkty z naší nabídky byste do budoucna měli v 15% slevě zájem. Pokud to bude jen trochu možné, rádi Vám vyhovíme. Nyní se již pojďme podívát co jsme pro Vás připravili jako startovací slevu tohoto projektu na příštích sedm dnů.

Jako první nástrahu jsme se do týdenní 15% slevy hrdě rozhodli dát Švédský pilker nerez z vlastní produkce, který prošel více jak dvacetiletým vývojem a evolucí. Nyní tento pilker představuje nejlepší nástrahu pro lov trofejních kousků tresek obecných a halibutů.

>>>Přejít na topfishing.eu<<<

Nerezový Švédský pilkr je pravděpodobně to nejlepší, co můžete na rybolov do Norska pořídit. Při jeho výrobě jsme vycházeli z osvědčeného designu “Solvkroken”, který jsme ještě vylepšily agresivním tvarem a umístěním háčků na bok pilkeru. Tímto jsme docílili vyloučení poškození kroužku a háčku při pilkrování na skalnatém dně. Tento pilkr vyniká fantastickou účinností pro lov trofejních exmplářů tresek obecných a halibutů.

 

K těmto pilkerům doporučujeme dokoupit kvalitní kroužky a pevné trojháčky. Mohou se hodit i kleště na výměnu kroužků a trojháčků.

 

Na konec ještě připomínáme, že při nákupu nad 2.000Kč je doprava zdarma, při dosažení výše nákupu nad 4000Kč, získáváte dárek v podobě nože MORAKNIV PRO S v hodnotě 275Kč a nad 5.000Kč je sleva 5% , nad 10.000Kč sleva 10%.

>>>Přejít na topfishing.eu<<<

 

Nezapomeňte napsat do komentářů jaké produkty byste chtěli zařadit do příští týdenní slevy. Těšíme se na Vaše objednávky a děkujeme za Vaši podporu.

 

Výhodná nabídka

MORAKNIV – Filetovací set 3v1 990Kč (26% sleva)

Cenově výhodný filtovací set dvou nožů a filetovací rukavice. Zakoupením tohoto setu ušetříte 338Kč.

MORAKNIV Filetting 5 flexible

MORAKNIV Scaler 150

Filetovací rukavice

3 komentářů

  1. Musim se poradit s kamošem na dílně, ale asi si ty pilkery dokažeme i tak udělat lacnějc. Ne teda ze nerez, ale lacnejc. Rád bych se optal, jak se dá udělat, že je to prohnuty, to nam teda zatim vubec nejde, bohužel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...