Nápověda Doporučujeme:

Novinky 2019 – DAIWA 1/2

Pro sezónu 2019 připravila DAIWA několik zajímavých novinek pro mořský rybolov. Jedná se zcela novou řadu prutů Tanacom s nerezovými očky, speciálně vyvinutý model pro použití s elektrickými multiplikátory. Dále jsou to odlehčené verze prutů Accudepth pro rybáře, kteří chtějí vyzkoušet pilkrování, ale nechtějí investovat velké peníze. Tento prut vás okamžite zaujme fantastickou cenou. Nově uvádí na trh dlouho očekávaný multiplikátor s digitálním počítadlem na levou ruku. I zde mužete očekávat velmi příznivou cenu. Nyní si pojďme jednotlivé modely detailně představit.

 

ACCUDEPTH TROLLING

Pruty Accudepth trolling jsou speciálně navrženy pro lov s downriggery a sideplanery. Stejně tak můžete používat i dipsy divery a paravany. Původní úmysl byl vytvořit prut pro lov lososů, mořských pstruhů a tresek, ale skvěle se hodí i na mořskou přílač a jiggin. Parabolická akce blanku umožňuje skvělé vedení nástrahy a lehce zvládá i silnější výpady ryb. Silná páteř poskytuje dostatek silových rezerv i pro lov opravdu velkých jedinců. Pruty jsou osazeny titan-oxidovými očky a prémiovou rukojetí z materiálu EVA. Skvělý poměr cena/výkon je samozřejmostí!

 

 

LIGHTGAME ICV 200HL

S novým navijákem ICV 200 HL můžete dosáhnout dosud nepoznané přesnosti v některých rybolovných technikách. Především vertikální a pelagické jigování vám přinese spoustu překvapení. Nástrahu můžete prezentovat v přesných hloubkách, tak jak vidíte na sonaru. Díky tomu vždy spolehlivě dosáhnete přesně požadované polohy. Také při trollingu nabízí tento malý multiplikátor mnoho výhod. Protože už nyní znáte přesnou lokaci nástrahy, stejně tak jako hloubku, ve které se vyskytuje, snadno můžete zacílit přímo na konkrétní lovné místo. Také při vertikálním jigování vás nový ICV 200 HL absolutně nadchne. Prezentováním nástrahy přesně nad vázkami ve vodě snížíte riziko uváznutí a tím i ztráty nástrahy. Tento naviják se skvěle hodí pro cílený lov polaků a tresek za použití lehkého vybavení.

  • 3x ložisko
  • Vysokorychlostní převod 6.3:1
  • Silná brzda UDT
  • Automatická funkce levelwind
  • Erogonomický úchop kličky
  • Digitální ukazatel odvinuté pletenky v metrech
  • Verze na levou ruku

 

TANACOM 2,1m 400-1000g

Pruty Tanacom byly speciálně navrženy pro použití s elektrickými navijáky. Díky velmi silnému blanku můžete bez problému používat zátěž až do 1000g – tuto vlastnost prutu využijete při lovu ve velkých hloubkách, kdy cílíte na mníky a okouníky. Citlivá špička detekuje i velmi jemné záběry a spolehlivě redukuje nežádoucí hrozbu ztráty úlovku při navíjení. Prémiový blank z HVF karbonu má enormní silové rezervy a umožňuje tak nekompromisní zdolávání i velkých druhů ryb. ALPS očka bez vnitřní vložky byly speciálně navrženy pro lov v náročných podmínkách. Velmi robustní ALPS sedlo navijáku je vyrobené z hliníku a má dvojité šroubování – bezpečně upevní i těžké elektrické navijáky.

 

Přejít na:

 

 

4 komentářů

  1. Dlouho hledám multuplikátor na kelery, lov ze sloupce na levou ruku. Je to dostatečně rychlé? Nikde není uveden převod.

  2. Převod to má velmi rychlý 6.3:1, myslím že bude fungovat velmi dobře na lov ryb ve sloupci.

  3. Daiwa Light game ICV 20L je přivlačový multiplikátor, určitě to není mašina na chytání – pilkrování tresek obecných v 80m s pilkrem 400g. Je vhodný na chytání ve sloupci a cílená ryba je polak nebo velký keler. Díky svým rychlým převodům umí velmi rychle pohybovat nástrahou pilkrem/jigem 80-120g ve sloupci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(130)
(23)

Nahrávání ... Nahrávání ...